Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
lasteaed:(
 
??? 08. november 2005, kl 21.40
Säärane kummaline situatsioon nüüd, et lapsel (4a poiss) vaja lasteaeda vahetada, kuna hetkel külastatav lasteaed on minu jaoks ebameeldivaid üllatusi täis(pidev õpetajate vahetumine, minu meelest puudulik tegelemine lastega, pean silmas õppetööd, rühmad koos jne, jne) Aga on hetkel selles, et polegi vist nii lihtne leida enam sellisel ajal nagu praegu lasteaia kohta kuhugi toredasse ja sõbralikku majja :( Kes oskab säherdust infot jagada, palun andke teada, oleks väga tänulik :)))
 
????? 08. november 2005, kl 23.42
Saaremaal või Jõhvis?
 
??? 09. november 2005, kl 08.57
Sry, tallinnas ikka ;) Kui keegi teab, kus veel vabu kohti, siis ootan huviga :)
 
Moor 09. november 2005, kl 09.39
Mina äärmiselt rahul Tallinna Männiku Lasteaiaga. Korralik territoorium ja ruumid ning õppetöö on tasemel.
Oleks sul tüdruklaps, siis ehk oleksid ka koha saanud, kuna meil 4-5 aastaste rühmades puudus tüdrukutest.
 
no nii 09. november 2005, kl 10.07
nüüd hakatakse juba lasteaeda ka võtma soolistel kaalutlustel. Ma ei saa enam üldse aru, mis toimub. Aga sa uuri Süda tänava lasteaeda, see sügisel avati, ehk leiad sealt vastutulelikkust ka POISI suhtes. No tekitatakse ikka krdi jamasid küll, hinge ajab kohe täis..
 
kati 09. november 2005, kl 12.44
eks on minulgi tunne et slasteaias pole kõik päris korras,aga tean et kohti pea võimatu leida ka kodulähedal ammugi mitte.Mul seal laps pidevalt valesti riidesse pannud ennast ,ilma jälgimistea siis ilmselt(kõige noorem rühm)Kui avastasin et ta tunkede alla ainult aluspükstes oli siis läksin küll ütlema ,nüüd on see asi korras.Arved on suuremad kui lasp kohal käib ja siis hiljem kui avastan tehakse asi klaariks.Kõik on ilmselt lubatud sest tahtjaid nagunii rohkem kui kohti.
 
Moor 09. november 2005, kl 16.37
to:
no nii
soolistel või mitte, kuid õnneks mina oma 3 poissi olen sinna saanud :)
 
kadi 10. november 2005, kl 14.15
Mina võtsin oma tütre Männiku lateaiast ära - kohe üldse ei meeldinud see suhtumine.
Nüüd käib mu laps Kraavikrõlli lasteaias (see on Männiku lasteaia kõrval) olen väga rahul.
Kindlasti ei saa teha üldistusi kogu lasteaiale - palju oleneb ju ka kasvatajatest kes sattuvad.
 
ohh teid küll 10. november 2005, kl 15.41
paha siga, mitu viga.
 
ivika 12. november 2005, kl 13.15
tallina liivaku lasteaed on väga tore ja lastega tegeletakse ikka tasemel.
 
emalendur 13. november 2005, kl 20.09
aga mida te selle kohta ütlete, et minu lapse rühmas on vaid 6 tüdrukut ja 18 poissi?
et kuhu need plikad sellest aastakäigust jäid? istuvad kodus ja poisid saadetakse lasteaeda?
arvata võib, et vaikne selles rühmas eriti pole...
 
lasteaiast 13. november 2005, kl 22.10
Lasteaeda ei valita soo järgi, et ruumi on vaid tüdrukule v poisile. on olemas nimekiri järjekorras olevatest lastest ja midagi ei ole teha, kui satub olema poiste- v tüdrukute rühm.
Mul on kord olnud rühm, kus sõimest tuli 6 tüdrukut ja 7 poissi, aga koduseid tuli juurde ainult mehehakatisi.
 
no nii 14. november 2005, kl 10.49
aga valitakse ju. To Moor kirjutas selge sõnaga, et oleks sul tüdruk, siis võiksid ehk meie lasteaeda saada...
 
Kadi 27. veebruar 2018, kl 14.30
EI OLE LAPSESÕBRALIK LASTEAED! Kui armastad oma last siis ära sinna küll vii- täpselt sama kord mis oli lasteaedades 40 aastat tagasi! Hoidke oma lapsi!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!