Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
kuidas lapsehoidja endale leidsite?
 
Annely 09. märts 2010, kl 22.46
Olen lasteaia õpetaja, kes mitte niisama ei vaata lapsi, vaid ka õpetab nagu see käib lasteaias.Kui laps ei saa käia lasteaias, mingil põhjusel siis peaks just lasteaia õpetajad, kodus nendega tegelema.On ju vahe sees kas tegeletakse nendega või vaadatakse niisama.Olen ise Harjumaal.Kõik lapsevanemad kes soovivad, et nende lapsed on kooliküpsed, ilma lasteaias käimiseta kirjutage mulle.
 
Karolin 13. märts 2010, kl 00.12
Tere Kristel, kui otsite veel endale mai kuuks lapsehoidjat, oleksin tööst huvitatud, elan ise mustamäel ja kogemused olemas.Minu e-mail karrukene@hot.ee
 
Ellen 24. märts 2010, kl 21.00
Otsin lapsehoidjat 1,4 aastasele poisile, tööpäevadeks, täispikakstööpäevaks.
Soovikorral võtta ühendust ellen@calistar.eu
 
Hanna 07. juuni 2010, kl 21.05
Tere!

Otsin suveks tööd lapsehoidjana, et pisut taskuraha teenida. Olen kohusetundlik ja hoolas noor neiu. Eelnevalt on kogemused olemas.
Asun Tallinnas.

Kirjuta mulle: hanna.uljas@gmail.com

Ootan pakkumisi!
 
Kärt 12. juuni 2010, kl 02.23
Olen 21 aaastane neiu, töötan hetkel lasteaias abikasvatajana 3-7 aastaste laste rühmas, olen olnud tugiisikuks erivajadusega lapsele ja ka päevahoius töödanud hoidjana, kus hoidsin lapsi alates 6 kuust. Vajadusel olemas soovitused. Võin ka teha söögid. Sobivaks piirkonnaks oleks Tallinn ja selle ümbrus aga kui vaja saan ka hoida enda pool kodus. (Head tingimused, suur hoov mängimiseks jne) Sobivad ka nädalavahetused ja õhtud. Võib ka pakkuda tööd mõned päevad nädalas. Kui on huvi, kirjutage mulle c2ty@hot.ee
 
Lastehoid 13. juuni 2010, kl 17.05
Avame augustis lastehoiu Tabasalus. Uuri lähemalt lastehoid.onepagefree.com
Helista/ kirjuta, kui tekkib huvi:)
 
Birgit Erik 28. august 2010, kl 20.33
Tere! Otsin lapsehoidjat Gran Canariale! Pakub kellelegi huvi voi teate kedagi kes oleks huvitatud päikeselisest Gran Canariast? Huvi korral kirjuta mulle bq36@hotmail.com
 
Kaili 10. september 2010, kl 12.16
Tere..otsin lapsehoidjat 1aastasele poisile paariks korraks kuus Tallinnasse mustamäele.Kui olete huvitatud palun helistada numbril 53451281.
 
Kristel 05. november 2010, kl 21.26
Tere!

Kena perekond Tallinnast otsib omale lapsehoidja/koduabilist.
Meil on kaks väikest last ja suur maja ning oleks oleks vaja abikäsi nendega toimetamisel.
Soovitavalt täiskohaga.

Kristel
5216525
 
Aiki 22. detsember 2010, kl 13.24
Tere,

Otsite lapsehoidjat? Aitan meeledi!
Olen vanim laps suurest perest ja väga palju kokku puutunud erinevas vanuses lastega. Alustasin kümneselt oma kaksikutest vendade hoidmisega kui vanemad vahetustega tööl käisid. Vendadest on saanud tublid poisid. Samuti olen hoidnud sõprade- tuttavate lapsi. Armastan lapsi ja tunnen puudust nendega tegelemisest kuna viibisin mõnda aega välismaal kokatöö tõttu. Lapsi võin hoida oma kodus või Teie kodus. Hoian igas vanuses lapsi. Kuna oman kokaharidust on Teie võsukesele kindlustatud ka tervislik toitumine!
Kavatsen ka edasi õppima minna lastega seonduvat ala.

Olen aus, rõõmsameelne, sõbralik, vastutulelik, väga vastutustundlik ning töökas 21 aastane neiu Tallinnast.

Küsimusi võib esitada telefonil 56721106 või aikipalu@hot.ee

Ilusat talveaega!
 
huvitav 23. detsember 2010, kl 19.59
Küll on ikka palju neid lapsehpidjaid, paljudel teist lapsehoidja paber on?
 
lastehoid.net 02. märts 2011, kl 14.59
Vaata ka http://lastehoid.net/
 
Diana 02. märts 2011, kl 15.36
Kusjuures kuidas see lapsehoidja paber nüüd lapsi hoida aitab? Meie pere parim lapsehoidja oli noor neiu, kellel küll polnud lastehoidja paberit, kuid kellel oli tõsine anne lastega suhtlemisel... Mida kõike nad kolmekesi välja ei mõelnud - päev otsa joonistasid, kleepisid, käisid metsast huvitavaid puuoksi otsimas jne. :) Tõsiselt kahju oli, kui ta otsustas siiski laia maailma õnne otsima minna :S Siiani lapsed meenutavad teda kuigi varsti aasta möödas..
 
kn 03. märts 2011, kl 12.03
Minul Dianaga sarnased kogemused, küll aastatetagused. Leidsin juhuslikult kuulutuse peale väga toreda noore (kahekümnese umbes) neiu Kadri oma kolmele poisile hoidjaks. Eelnevalt mitmed läbi agentuuride otsitud kogemustega aastates prouad krimpsutasid ainult nina : oh ei, KOLME poissi küll hoidma ei tule... Too neiu oli imetlusväärselt agar lastega kleepima, meisterdama, muinasjutte jutustama ja lugema õpetama; boonusena tegi väga hästi ka süüa. Aga läks temagi, vist USA-sse lapsehoidjaks.
 
mia 03. märts 2011, kl 23.44
Tere,

5 kuune rõõmus Lasnamäe poiss otsib endle hoidjat paariks päevaks nädals, 2-4 tunniks. Tore oleks kui on soovitajaid:)

Päikest!

mia3005@gmail.com
 
annely 08. juuli 2011, kl 16.01
Kallid lapsed,Kes otsite hoidjat.Tädi Annely on jälle saadaval.Ootan pakkumisi emmedelt.Kes ees see mees,nagu öeldakse.PÄIKEST!
 
Mari-Liina 21. august 2011, kl 18.38
Tere!
Kui kellegil on vaja lapsehoidjat Kuressaarest , siis aitaksin teid hea meelega!
e-mail:tavajama@hot.ee

telefon;53013350
 
lootusetu 08. september 2011, kl 19.22
Otsin juba 2 kuud hoidjat osalise ajaga ja täiesti võimatu on leida.
 
Maie 09. september 2011, kl 12.07
Tere!

Hoian teie lapsi oma kodus. Kogemused pikaajalised. Oman kutsetunnistust. Olemas on ka mängukaaslane. Asun Lasnamäel.

Rohkem infot aadressil maie.klaamas@mail.ee või telefoni kaudu 53777948
 
kadri 16. september 2011, kl 11.38
Tere, Tekkis küsimus, kas teil on ka praegu veel roredaid kontakte alles Puuetega Koja kaudu? Käisin seal ka ise koha peal, kuid otseselt töökuulutusi ja tööle soovijaid seral järjekorras ei olnud:) Kas jätsite seal stendile kuulutuse või suunas teid keegi tööle soovijate juurde?
 
kadri 16. september 2011, kl 11.53
Lisan ka enda lapsehoidja soovi:)
augustis 1-aastaseks saanud armas poisslaps vajab toredat hoidjat E-N kell 9.30-15.30. Elame Õismäe taga Harkujärvel!
kellel huvi, siis kirjutage kadri.narits@mail.ee
 
Gats 20. september 2011, kl 22.54
Tere, hoian meeleldi teie lapsi. Olemas pikaajalised kogemused. Kuna lõpetasin just ülikooli siis on palju vabaaega ning otsin endale tööd, et oleks natukenegi midagi teha ja lastega aja veetmine on parim tegevus. Kui huvi kirjutage mulle e-mailile: gatriin@hotmail.com
 
vanaema 05. oktoober 2011, kl 18.31
Hoian teie last oma kodus. Olen roomsameelne vanaema kes vajab lapsekest seltiliseks ja hoidmiseks just vastavalt lapseema vajadustele,Pikaajaline kogemus.
Sobiv oleks Pirita, Kose, Lasnamae,
telefon 5045090,
 
Lele 26. oktoober 2011, kl 15.31
Heii, hoian teie last oma töö kõrvalt. Olen pärit suurest perest. Varem olen käinud kolmikuid hoidmas Saksamaal. Olen hoidnud ja hoian endiselt vabal ajal ka õelapsi (Noorim 2 kuud ja vanim 5 aastane). Viimane aasta hoidsin väikest poissi töö kõrvalt(käisime jalutama, meisterdasime jne). Nüüd sooviks leida uue toreda lapse kellega töö kõrvalt aega veeta.

Asun ise Tartus ja olen 21 aastane.
 
Lele 26. oktoober 2011, kl 15.32
Unustasin panna andmed: Telefon: 59071316 E-mail: lele_johanson@hotmail.com
 
Õnne 18. veebruar 2012, kl 15.35
tere!

Olen 18.aastane lapsehoidja kogemustega neiu.Kui Keilasse hoidjat vajate, siis võite mulle kirjutada. Olemas on kogemused ja vajadusel ka soovitused.
Huvi korral võtke ühendust!
e-mail: onneroom@hotmail.com
 
anneli 27. aprill 2012, kl 18.16
Hoian teie last Rakveres,hind soodne,hoian omas kodus eramajas,olen kasvataja haridusega üle 21a.,omal lapsed-üks suur teine käib koolis nii,et aega tegelda teie lapsega.Vastan meilile kõigile küsimustele annelitealane@hot.ee või saatke sms tel.58363137,võtan ühendust.samas võin vaadata ka nädalavahetusel kui kellegil soov siis 2eur tund.
 
*** 05. mai 2012, kl 08.50
Tere, olen 13 aastame tüdruk . Otsin suveks töööd , lapsehoidjat ja niisugust lihtsat tööd. Rakvere ligidal :D Oskan lastega läbi käija ja oleks neile ka hea mängukaaslane . Kui soovite ühendust võtta helistage või saatke sms nril 56799487 või kirjutage emailile themrsevelin@hotmail.com Tean kindlasti , et keegi ei sooovi nii nooort enda last vaatama , aga ma saan ilusti hakkama .
 
crissu 15. mai 2012, kl 20.57
mis see hoidja tasu ka oleks`? Kas on kuutasu (kui vajaksin 5x nädalas 4 nädaöat kuus) või tunnitasu? Minu võimalused jäävad sinna 150 EUR kanti kuus. Toidu paneksin lapsele kaasa...
 
2 lapse ema 16. mai 2012, kl 07.46
olen selle teemaga küll ja küll kokkupuutunud - ütlen otse - head hoidjad käivad n.ö. käest kätte. need, kes on tulnud kuulutuse peale vms. ei ole jäänud pidama , ikkagi olen saanud hoidja kas sõbranna, töökaaslase vms. kaudu. väga raske on leida head ja usaldusväärset hoidjat
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!