Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
Heino Seljamaa kohvriteater lapse sünnipäevale?
 
emps 26. november 2009, kl 14.35
kas keegi on kutsunud Seljamaa kohvriteatri etenduse oma lapse sünnipäevale? Kas keegi näinud tema "Lotte" etendust? Kuidas lastele meeldis, kas 4aastasetele on see sobiv nii sisult kui pikkuselt? Kui kellelgi infot ka maksumuse kohta (Tallinna ümbrus), siis palun infot.
 
wwwww 27. november 2009, kl 22.52
sõbranna tellis, kui poiss sai viieseks. etendust enam kahjuks ei mäleta aga väga 5+ esinemine oli.
soovitan väga!
 
kat 30. november 2009, kl 09.48
tartusse tellimine oli 2500
 
kah ema 09. detsember 2009, kl 23.54
Minu lapsel 4-aasta sünnipäeval oli, lastele väga meeldis . Polnud küll Lotte etendus, kuid Lottet nägime sellel suvel merepäevadel - väga vahva etendus ( laps siis 4,5-aastane ) Hind oli aasta tagasi 2500 EEK-i.
 
liis 22. mai 2010, kl 17.50
Meie lapse sünnipäeval 3. sünnipäeval mõni aeg tagasi käis Heino Seljamaa, LOTTE etendusega. Väga tore oli, lapsed olid vaimustused ja täiskasvanud samuti. Etendus on südamlik ja lapsesõbralik, kogu kava on igati lustakas. Kellel vähegi võimalik, soovitan igal juhul !
 
Rezanova Jelena 14. september 2010, kl 10.18
Здравствуйте, Heino. Наш русский детский сад "СИПСИК" находится в г.Палдиски. Извините, но мы потеряли Ваши данные. Свяжитесь с нами, пожалуйста, по телефону - 6741472. Желательно позвать к телефону Резанову Елену. Спасибо. Жду звонка.
 
Heino Seljamaa 07. jaanuar 2011, kl 01.38
Itak ja zvonil. ZDUU OTVETA. moi email: seljamaa@gmail.com
 
vaata siit! 08. jaanuar 2011, kl 14.21
Minu lapse sünnipäeval käis üks äga tore tädioma abilisega, lapsed olid vaimustuses ja täiskasvanud ka rahul ja tasu oli ka mulle taskukohane
Copisin sia nend ekodulehelt texti

Kõige parem sünnipäeva peo pidamise koht on piisavalt suur kodu, koduaed või mängutuba. Pidu võiks kesta keskeltläbi 3 tundi. Mängjuht tasuks kutsuda lapse sünnipäevale alates 5 eluaastast. Mängujuht võib olla kohal enne peo algust, et külalisi sisse juhatada või saabuda kõigile üllatusena peale söömist. Sünnipäevale lisab vürtsi, kui peol on kindel teema. Nt piraatide pidu, printsesside pidu, kaisuloomade pidu, staaride pidu, nõidade ja kummituste pidu, Pipi pidu ...Kostümeeritud mängjuht korraldab vastavalt sünnipäeva teemale, laste vanusele ja arvule erinevaid mänge ja võistlusi.
* Tutvumis- ja soojendusmängud* Ring- ja tantsumängud* Osavusmängud ja võistlused* NäomaalingudKõik vahendid on meie poolt!Oluline on loomulikult kõik koos sünnipäevalast õnnitleda, talle laulda, tordil küünlaid puhuda ja soovi korral koos kingitusi avada.

kontaktileiate nende kodulehelt
www.katiklubi.ee
 
Merle 19. aprill 2011, kl 19.58
Tere
Kas nad tulevad ka Keilasse?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!