Koolilaps
Merivälja Põhikool
 
lapsevanem 08. mai 2003, kl 07.20
Minu tütar lõpetab kevadel kuuenda klassi. Kooli hoolekogu koos direktoriga on otsustanud, et Merivälja Põhikool peab jälle muutuma 6.-klassiliseks kooliks ja üritab vanematele selgeks teha, et selline taandareng on igati õige. Ametlikult on kool aga kohustatud andma 9.-klassilise hariduse.
Soovingi nüüd teada, kas mina olen ainuke lapsevanem, kes kavatseb oma lapse sügisel sellesse kooli seitsmendasse klassi saata või leidub veel mõni?
 
brita 08. mai 2003, kl 12.47
Kas sellest räägiti eile koosolekul?Tegelikult on neil minu arust õigus,kui tahavad teha uuesti 6 klassiliseks.Sellega nad saavad hakkama.Ma mõtlen korraliku alghariduse andmisega.Mul käis vanem laps ka selles koolis ja läks peale 6.ndat linnakooli.Noorema kavatsen ka linna saata.Arvan,et peale 9.nda lõpetamist Meriväljal on raskem gümnaasiumi sisse saada linnas.pole ju erialakabinettegi ega võimlat-staadionit.Isegi peale kuuendat klassi oli lastel raske harjuda kehalisega,kus midagi tehakse ja nõutakse.
 
Kai 08. mai 2003, kl 14.49
Mina soovin küll. Kuid see soov, mitte teha algkoolist põhikooli
oli ju direktori soov juba enne praeguste õpilaste tulekut, kus
ta deklareeris, et ta teeb kõik selleks, et 7.-ndat klassi EI
tuleks. Keskerakonda kuuluv direktor hakkab oma soovi saama.
Veel on jabur jutt, et Meriväljal ei jätku lapsi koolis käimiseks.Vale jutt.Merivälja ümbruses kerkivad uued elamud,kus
on palju kooli minevaid lapsi ja neid tuleb kindlasti juurde,kui
on loodud uued kodud.Pirita Majandusgümnaasium vaevleb õpilaste
puuduses.Merivälja Põhikool ühendati mingil põhjusel Piritaga.
Arvan, et sellest see põhikooli kaotamise jutt.Vastu.
 
Kai 08. mai 2003, kl 14.52
Mina soovin küll. Kuid see soov, mitte teha algkoolist põhikooli
oli ju direktori soov juba enne praeguste õpilaste tulekut, kus
ta deklareeris, et ta teeb kõik selleks, et 7.-ndat klassi EI
tuleks. Keskerakonda kuuluv direktor hakkab oma soovi saama.
Veel on jabur jutt, et Meriväljal ei jätku lapsi koolis käimiseks.Vale jutt.Merivälja ümbruses kerkivad uued elamud,kus
on palju kooli minevaid lapsi ja neid tuleb kindlasti juurde,kui
on loodud uued kodud.Pirita Majandusgümnaasium vaevleb õpilaste
puuduses.Merivälja Põhikool ühendati mingil põhjusel Piritaga.
Arvan, et sellest see põhikooli kaotamise jutt.Vastu.
 
Kai 08. mai 2003, kl 14.54
Mina soovin küll. Kuid see soov, mitte teha algkoolist põhikooli
oli ju direktori soov juba enne praeguste õpilaste tulekut, kus
ta deklareeris, et ta teeb kõik selleks, et 7.-ndat klassi EI
tuleks. Keskerakonda kuuluv direktor hakkab oma soovi saama.
Veel on jabur jutt, et Meriväljal ei jätku lapsi koolis käimiseks.Vale jutt.Merivälja ümbruses kerkivad uued elamud,kus
on palju kooli minevaid lapsi ja neid tuleb kindlasti juurde,kui
on loodud uued kodud.Pirita Majandusgümnaasium vaevleb õpilaste
puuduses.Merivälja Põhikool ühendati mingil põhjusel Piritaga.
Arvan, et sellest see põhikooli kaotamise jutt.Vastu.
 
lapsevanem 08. mai 2003, kl 15.45
Kaile.
Teisipäeva õhtul pidid kooli tulema Pirita Majandusgümnaasiumi ja Viimsi Keskkooli tegelased, kes ilmselt suudavad nii mõnelegi selgeks teha, et Merivälja koolist oleks igati õige lahkuda.
Mina oma otsusest ei tagane, aga oleks vaja vähemalt 20 lapsevanemat leida, kes sama asja eest oleks nõus suud lahti tegema.
Päevad pole vennad. Küll Merivälja Põhikooli ehitamiseks ka mingil hetkel raha leitakse. Kui aga lapsed laiali aetakse, siis pole lootustki, et Merivälja asum oma lastele korraliku kooli saaks.
Pöidlad pihku!
 
Kai 08. mai 2003, kl 15.50
Külajutud räägivad, et Merivälja Põhikoolile lubatud miljonid läksid Pirita Gümnaasiumile,kus on alatäituvus!Vabandan 3 järjestikuse kirja pärast,arvuti teatas kogu aeg, et on ERROR ja püüdsin kogu aeg uuesti postitada, hea, et rohkem ei tulnud.
 
brita 08. mai 2003, kl 18.24
Tegelikult on see kurb lugu.Mulle meeldiks väga,et see kool oleks selline armas kool,kus kõik teavad üksteist ja puuduks vägivallatsemine nagu suurtes koolides.Reaalsuses aga tundub,et direktor on liiga pehmeke.Astus suisa keskerakonda,kuid sellest vist rahade saamiseks ei piisanud.Kui on valida Pirita ja Merivälja kooli vahel, siis loomulikult ma ei poolda seda Pirita värki üldse.koosolekutel käies tundub,et kemplemine käibki just erakonniti e. siis Rajasalu versus Laanmäe.Kummalegi oma koduümbrus tähtsam ja ära on unustatud selle kõrval see põhiline
 
Aga 10. mai 2003, kl 10.51
Koosolekul ju koguti allkirju ja minu arusaama kohaselt tuli neid kaugelt enam kui 20.Lisaks, suurem võim on ikkagi Rajasalu käes, kes pooldab mittemainekat Pirita kooli ja Pirita volikogu on ikka vahel Merivälja koolile kaikaid kodarasse loopinud.Hämarad lood.Ja milleks suurendada ujulat?Minu arvates täielik raharaiskamine,parem võimlemistundideks vajalik.Midagi on väga korrast ära.
 
Pirx 18. mai 2003, kl 12.57
Mina läxin peale 6. klassi linna kooli(siis ei olnud see veel põhikool). Ausalöeldes on see koolimaja mulle ikka armas(näen seda aknast iga jumala päev:) ), aga ma ei kujuta ette et ma olex selle kooli haridusega selles keskkoolis kus ma olen. Algkooli haridus on seal tugev (kuigi mõni asi võix veel tugevam olla), kuid siiski olid mul esimesed aastad uues koolis keerulised. Ikka väga palju rohkme tahetakse nõutakse soovitakse mujal. ja ei mõisteta, kuidas SULLE seda juba õpetatud ei ole. Sellepärast ma usun, et on lihtsam elada yle koolivahetus kuskil 7 klassi paiku, kus sa saad uue kooliga harjuda ja sellepärast saad ka keskkoolis lihtsamalt hakkama, kui minna kohe uude kooli - keskkooli, kus koormus on suur ja sa oled yx paljudest, mitte nagu Meriväljal, kus sa oled yx Meie seast:)
 
lapsevanem 18. mai 2003, kl 15.20
Pirxile.
Mina arvan, et siis tuleks Merivälja Põhikooli õpetajaid uuesti atesteerida, et selgeks teha kes neist üldse võivad koolides õpetada. Ei ole ju normaalne kui õpetajad ei suuda anda lastele korralikku haridust. Kas siis õpetajate võimetuse pärast oma tööd korralikult teha peaksid lapsed kooli vahetama?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!