Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
keeleneet?
 
asdf 14. mai 2009, kl 23.40
ae kallis (irooniaga ikka), ütle mulle ka mingi selline moodus, kus SINA saad teise suust ilma teise vastuhakkamata (ja nõusolekuta) needi kätte.

Sa oled nii piiratud inimene ja labase jututga, et rohkem ma sinuga üldse edasi ei räägigi.
 
ae 15. mai 2009, kl 14.22
"asdf"

Antud juhul oli jutt lapsest, minu lapsest. Minu laps kuulab minu sõna. Mis siin arusaamatut on? Ei mingit irooniat. Kui sinu laps sinu sõna ei kuula, siis poleks sa pidanud lapsi üldse tegema!
 
heh 15. mai 2009, kl 15.12
ae, su loogika jälle lonkab. Kui palju on maailmas selliseid inimesi, kellel vanemad on täielikud kurjategijad ja lapsed eemalduvad nendest ning ei täida nende käske? Vanemad peavad oma austuse ära teenima, mitte tahtma, et nende lapsed on pimedad puupead, kes vanemaid idioodi kombel jumalikustavad. Nagu aru saada, puudub sinu lastel absoluutselt igasugune kriitikameel ja mõistusekübeke, aga öelda, et teiste lapsed peaksid samasugused olema? Haige oled :)
 
ae 15. mai 2009, kl 16.44
Ju siis olen haige. Ei viitsi tõesti enam sellel teemal vaielda! Aru ei saanud küll midagi, mida väita üritasid ja milline osa minu jutust vale oli.
 
Täpitriin 15. mai 2009, kl 17.35
Kas oleks võimalik, et me jätame lapsed oma madinatest välja ega otsusta nende üle selle põhjal, millised on nende vanemad või meie arvamus siinsete sõnavõttude põhjal neist kui inimestest ja võimalikest eeskuju andjatest?
 
Hei 15. mai 2009, kl 18.19
Issake, Täpitriin! Veidike lühemate lausete moodustamine ei tohiks ju väga keeruline olla :)
 
Mats 15. mai 2009, kl 18.44
Kuidas sellised kaunistused mehele saamist mõjutavad? Poisse on tegelikult mõlema jaoks, ühed poisid eelistavad kaunistustega ja teised ilma kaunistusteta tüdrukuid. Mis siis saab kui neet on pandud aga meeldima hakkab poiss kes ei taha lisaaukudega plikat.
Asi pole muidugi ainult neis kaunistustes vaid arvatavasti peegeldab kaunistus ka iseloomu. Nagu mitmed kirjutasid, et kui kriitilise perioodi üle elasid siis ei tahtnud enam mingeid neete.
 
Noneh 15. mai 2009, kl 19.04
Mis sa, Mats, muretsed! Keeleauk kasvab kinni kiiresti ja jäljetult. Kui tüdruk ise poisile armas, vaevalt mõni üksik kaunistus asja ära rikub. Ega jutt pole paarikümnest august - vaat niisugune hulk väljendaks juba iseloomu.
 
Nastja 15. juuni 2009, kl 19.19
Mul on ka soon teha keeleneet , kuid mu vanemad ei luba enne ennast needistada kui len 18 , aga kui ma 18 olen siis ma enam vb ei tahagi seda . niiet , ma olen küll sellepoolt et see neet ära teha olen muidu 12 .
 
. 15. juuni 2009, kl 19.40
Kui olin 14, tahtsin endale neeti, mitte küll keeleneeti, tahtsin huuleneeti, kuid ema ei lubanud. Kui sain 18 lasin endale needi ära teha, emale küll ei meeldinud, aga tema ei saa enam selle üle otsustada. Kui laps tõesti tahab mõnda neeti (mitte moe pärast, vaid et ta tõesti tahab seda) siis tahab ta seda ka mitme aasta pärast, vanus ei muuda mitte midagi, vähemalt nii oli minu puhul, olen lasknud endale veel neete juurde teha. Ja pealegi neete saab alati ära võtta, kui ei meeldi, armid jäävad ka vaevu märgatavad, needid ei ole nagu tätoveeringud ning ma ei saa aru, miks lapsed ennast augustada ei tohiks.
 
Vastupidi 15. juuni 2009, kl 20.55
Mida arvata, kui sihvakal noormehel on mõlemas kõrvas lihtne rõngas või läbipaistva kiviga "bling-bling"? Lubada?
 
to viimasele 22. juuni 2009, kl 19.47
Arvaks, et ta on gei.
 
dsf 23. juuni 2009, kl 00.21
ma tahtsin ka 14-aastasena, 15-aastaselt sain lõpuks ema nõusse ka. tahtsin tõesti TÕSISELT seda ja oli väga hea meel, et sain, aga kui nüüd mõistlik olla, siis hammastele teeb see nii jubedat kahju, et oma lastel ma vist keelt needistada ei lubaks.
 
tr 23. juuni 2009, kl 18.18
hammastele saab see ainult siis kahju teha, kui sa seda närid ja lõgistad vastu hambaid, aga seda nagu ei peakski tegema.
ei tea, milline sinu laps on, teemaalgataja, osad siin kirjutavad et neil oli ka tuhin korra, aga läks üle. mina tahtsin endale ka neeti teha, kui olin 14. mõtlesin pikalt järele, teadsin, et vanemad ei luba ja sellepärast neile ei rääkind ka. üks päev tegin ära lihtsalt. vanemad käisid peale et ära võtaksin, ütlesid et inetu jne. Aga ma ei võtnud. nüüd juba 7 aastat olnud neet, ei plaani seda ära võtta, ei kahetse üldse. Olen väga rahul. Aga keeleneedi tegemine on ohtlikum ja ka ebamugavam kui teiste neetide tegemine.
eks sa ise tead oma last piisavalt (ma loodan), kas on see mingi tuhin lihtsalt või tahab tõesti. kui ta tõesti tahab, siis teeb ta selle ilma sinu loata.
 
klm 23. juuni 2009, kl 22.02
Mõne jutu peale ütleks lihtsalt, et muidugi peaks aktsepteerima oma lapse soove, kuid kindla piirini ja see, kui laps ei kuula sõna, on üldjuhul lihtsalt halva kasvatuse tagajärg, seega oma viga.
 
:) 16. juuli 2009, kl 00.58
Tegin, 15-aastasena, salaja.

Nojahnoh. Korraliku lapsena tunnistasin kohe üles. Ega neil enam miskit öelda polnud :)

Proovisin ära- ahah, väga tore. 3 kuu pärast võtsin ära.
Keeles on vaid tunda õrn paksend, umbes samasugune, nagu jääb kõrvaaukude kohale.

Tegemine oli suhteliselt valus.

Samas tänan vanemaid, et nad ei lubanud mul nähtavatesse kohtadesse(ehk näkku) neete panna. Olen hetkel 19, väikese poja ema, ja kavatsen kasutada sama taktikat-mittenähtavates kohtades- keel, naba(vaevalt, et mu poeg nabaneeti tahab küll), lasku käia.

Näkku enne 18-aastaseks saamist ei tee.
 
Kiiizu 10. veebruar 2010, kl 12.53
Ma olen 18 . nabaneet mul on ja mõtlen keeleneedi tegemisele ,kuid kas on ka mõtet ?
Mille nimel mitu päeva valu kannatada tasub ? :)
Kas keeleneedil on ka mingu muu otstarve peale ilu ? (A)
 
h 10. veebruar 2010, kl 19.45
Miks peaks keegi teine sulle ette ütlema, kas tasub või ei tasu? Kui tahad, tee, kui ei taha, ära tee, nii lihtne see ongi. Mõtte või mõttetuse pead ikka ise leidma, väidad end ju suur inimene olevat, kuigi küsimuse järgi pakuks vanuseks pigem 12 või nii.
 
lapsevanem 10. veebruar 2010, kl 20.36
nende soovidega on nii, et parem kui peab 1 aasta ootama ja selle nimel pingutama. Tavaliselt tekib sel ajal mingi uus soov, mis omakorda vajab laagerdumist. Ja nii kuni selle ajani, et mõistust rohkem on. Puberteedid vajavad tähelepanu ja see neet kindlasti seda annab. Eriti vajavad sellist tähelepanu need, kel võimed teistele alla jäävad mingis osas. Kui nad seda ei saa, siis teevad muid lollusi. Lapsevanema poolt kardinaalne EI tekitab alati suurema probleemi - pigem peaks mõtlema põhjuse üle, mis selle soovi tingis ja vaatama oma suhted läbi.
 
Novot 10. veebruar 2010, kl 22.47
Olen 22 aastane, tegin keeleneedi 7 aastat tagasi ja absoluutselt ei kahetse, pigem vastupidi. Võib ka nii minna:)
 
kahüks 11. veebruar 2010, kl 16.39
Alla 18-aastase augustamisel peab olema vanema luba. Kui seda ei võeta, võid politseisse avalduse teha.
Kas sa soodustad oma lapse suuseksi-elu, selleks ju keeleneet on.
 
Mats 11. veebruar 2010, kl 19.09
Päris tore kui needi panevad omale naabri lapsed. Minu lapsed ei oleks kiitmisega kitsid ja avalikult ei naeraks neid.
Ise nad ei taha pärismaalase moodi välja näha.
Siin keegi kirjutas, et kui tüdruk on poisile armas siis kannatab needi välja.
Tublile poisile lihtsalt ei muutu needitud tüdruk armsaks vähemalt nii kaua kuni on saada terve nahaga "nohikuid".
 
n19 15. veebruar 2010, kl 16.21
Las paneb, tüdineb nagunii sellest ära, tean mis räägin. Keeleneedi tegin 13 aastaselt, muidugi vanemate teadmata. Ema sai lõpuks ikka teada, alguses oli natuke pahane aga muidu suhtus väga mõistvalt. Paar aastat see vidin oli ja nüüdseks ammu läinud. Aga pööra tähelepanu sellele, et ta ikka korralikus kohas paneks
 
K 15. veebruar 2010, kl 16.30
Tegin 14-aastaselt salaja, 3 kuud hiljem võtsin ära.

Kui oleks kohe lubatud teha, ehk poleks teinudki, põnevus oli suurem...
 
to kahüks 15. veebruar 2010, kl 16.34
Issand kas mõni on tõesti nii kiiksuga, et hakkab neetide pärast mingit politsei-jama ajama? Ja selle suuseksi koha pealt niipalju, et see ei ole juba enam ammu needistamise põhjuseks. Paljud keeleneedi omanikud ei teagi sellest midagi, niiet miks sellist juttu ajad?
 
Janet. 20. veebruar 2010, kl 19.16
tegin keeleneedi kui olin 12. hetkel olen 14.
sünnipäevaks sain , vanematelt.
laps õpib asju ise järgi proovides !
tegemine käis kiirest ja valutult .
pärast seda oli kolm päeva paistes.
sõin ainult vedelaid asju, nt. puljongit, kohupiimakreemi ja taolisi asju.
kuuaega hiljem tuleb liignahk.
see on selline valge asi sinu keeleneedi ümber.
sa ei tunne midagi . aga seda ihtsalt rõve vaadata.
kuuaega oli mul liihnahk.
hetkel vaadata mis keeleneet teinud on , on ainult alumised hambad, need on paigast nihkunud.
aga muidu on kõik tip top. saan korralikult rääkida , süüa .

räägitakse igasugu jutte keeleneedi tegemisest.
keelneedi tegemisega on KUIDAS KELLEGIL, kellel läheb paiste, kellel mitte. seda ei saa teiste järgi võtta.

suudlemise kohta.
sa ei pea ju tingimata keelega suudlema ! võid ka ilma keeleta.
aga ei oska öelda kas on parem või halvem , pole suudelnud kellelgiga kellel oleks keelneet.

see keeleneet.. las ta olla inimesel, kellele see meeldib . sellel ei pea põhjust olema !
ja kui sa teed nt. kuhugile huule peale , et teised näeksid , siis lase käia. aga keeleneeti tehakse sest.. ( ma ei tea miks , võibolla lihtsalt tahetakse ) .
see ei tee sind kohe lahedaks ! aga äkki sulle endale meeldib !
 
Janet. 20. veebruar 2010, kl 19.19
hammaste kohapealt.. need ei liigu ainult keelneediga mängimisest , vaid ka lihtsalt rääkides.
minul on olnud 2 aastat neet ja hambad on liikunud.
kuid ma ei ole eriline keeleneediga mängija.
 
Eneli 16. mai 2010, kl 12.11
http://www.piercing.ee/news.php


mina tegin seal ja olen ülimalt rahul sellega . seal on väga hea kvaliteet .
 
B. 18. mai 2010, kl 00.05
to Janet:

Kõigil ei tule liigliha, see on suht harv asi.
 
Mats 18. mai 2010, kl 14.29
Arvan, et tark tüdruk ei tee oma kehasse üleliigseid auke, kui teeb, siis on mõtlemise võimest midagi puudu mida üritab kompenseerida. Ilmselt ta ei näe, et tähelepanu mis rõngastega saadakse ongi selline "pärismaalaste" tähelepanu. Umbes sama nagu poisid loodavad saada suitsetamisega ja joomisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!