Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Sikupilli keskkool?
 
ellu 05. mai 2005, kl 10.14
Miks teevad paljud nägusid kui rääkida, et laps läheb 10-kl sinna? On see siis nii halb kool?
 
haikala 05. mai 2005, kl 11.20
Pidi olema jah.
 
äh 05. mai 2005, kl 11.40
Ah, unusta ära see halva kooli jutt. Eks palju sõltub lapsest endast. Igas koolis saab õppida kui tahta. Mina tean kahte selle kooli lõpetanud poissi ja mõlemad õpivad edukalt ülikoolis. Ja vähemalt mõned aastad tagasi pingutas kool kõvasti, et lastele tavalise hariduse kõrval ka mingit kutseharidust anda.
 
ellu 05. mai 2005, kl 11.42
Kas sinna on kogunenud väga probleemsed õpilased või? Teiste koolide vastuvõtu tase on nii kõrge, et keskm. hindega 3,3 ei saagi mujale sisse. Muidugi on poiss loru, et enne õppida ei viitsinud aga nüüd tahab kindlasti gümnaasiumi minna. Käitumisega pole mingeid probleeme olnud aga kui koolis enamus
sellised kaagid siis ei teagi mis teha. Hing kohe haige.
 
äh 05. mai 2005, kl 12.35
Ma ikka pakun, et sul ei tasu väga muretseda. Kaagid ja väga probleemsed õpilased enamuses keskkooli ei jõua. Arvan, et seal lihtsalt samasugused lorud koos nagu sinu poeg. See, muidugi ei tähenda, et need lorud ei võiks elus kaugele jõuda.
 
juula 05. mai 2005, kl 13.22
arvata võib, et nägusid teheksegi sellepärast, et see on tuntud lorude kool. võibolla sinu tuttavad ei tea, et su pojake kah loru ja imestavad miks ta inglise kolledzisse ei taha minna ?
 
kats 08. mai 2005, kl 23.55
mu töökaaslase 10 .klassi poiss pandi wc sse 45.min. luku taha kui kehalisest oli vabastus või riided olid kodus.ma vist oma lapsi sinna ei paneks.
 
Marten 16. veebruar 2013, kl 14.59
Tere ma olen sikupilli õpilane poiss... See pole ültse halb kool lihtsalt mõned lapsed seal ebaviisakad ja vägivaldsed ... mina olen rahul selle kooliga.
 
Õpilane . 17. veebruar 2013, kl 14.37
Minule piisas mõnest kuust seal koolis ja see kool muutis mu elu ... teen narkot , joon ja olen niisama looder nagu su poeg ainult et ma tüdruk , seega südamest soovitan ära lase oma pojal oma elu ära rikkuda ja ära pane teda sinna kooli !!!!!! seal õpilastest 90% suitsetavad kanepit .
Käisin seal koolis 7 klassis ja seal oli juba üks klassivend kes süstis .( ma ise ei süsti ) See oli 5 aastat tagasi .... ja mu sõbranna käib SIIANI 7 klassis ( mu vana klassiõde siis . :D
 
ema 18. märts 2013, kl 19.55
Käisin oma lapse koolis õpetajaga vestlemas teemal, et kuhu laps edasi õppima läheb. Seal mainis õpetaja, et kui oled nõrk ja kuhugile mujale sind vastu ei võeta, siis Sikupilli saad ikka sisse.
 
oo 02. aprill 2013, kl 17.41
See ikka põhikooli värk need kaagid ja pubekate probleemid. Keskkooli sellised edasi ei lähe või langevad esimesel aastal välja.
 
:) 02. aprill 2013, kl 17.45
Oh lurusid on alati rohkem kui usinaid, seega ei saa isegi sinna nii väike konkurss olla ja niiii kindel olla, et sinna ikka saab.
 
jj 14. august 2013, kl 12.31
Kas keegi oskab praegusest seisukohast öelda, kas see kool on siis tõesõna nii halb? Kes seal käinud on, oskab ehk natuke pikemalt rääkida sellest???
 
mamma 16. august 2013, kl 21.06
peab ütlema, et pea igas koolis on oma probleemid
mida edasi seda hullemad - kui ei ole kiusajaid lapsi siis on erilised mõnitamisest mõnutundvad õpetajad, päris normaalset kooli nagu ei teagi, keegi rääkis väikesest Kolga koolist kuhu tema laps igal hommikul lausa rõõmuga läheb
Inglise Kolledži omad küll tuubivad kuid on ka eriliselt ülbed
 
heh 17. august 2013, kl 12.50
Mõni on kohe nii tark, et talle ei kõlba ükski kool:)
Korrelatsioon on selline - mida lollimad vanemad, seda suuremad nõudmised koolile.
 
leea 17. august 2013, kl 23.38
Kooli halb maine mõjutab ka seal käija enesehinnangut, rääkimata sellest, et pahad kombed on kerged külge hakkama. Mamma arvamusega nõus ei ole. Kool ei saa vältida ühiskonna probleeme, aga oma last ei paneks Pääsküla või Sikupilli või 37. kooli. Kui ikka normaalne mehehakatis, ehk oleks Liivalaia parem - seal mainega samuti probleem, aga nad töötavad selle kallal.
 
mamma 19. august 2013, kl 20.58
aga mida ma valesti ütlesin ?
noh kui juba nimekirja tegemiseks läks siis lisaksin veel Pelgulinna Gümnaasiumi olgugi, et seal on ka väga häid õpetajaid täielikult süüdimatute kõrval iseloomulik pehmelt öeldes omapärasele asjaajamisele on see, et õpetajate toas pole ette nähtud telefoni
 
mamma 19. august 2013, kl 20.59
aga mida ma valesti ütlesin ?
noh kui juba nimekirja tegemiseks läks siis lisaksin veel Pelgulinna Gümnaasiumi olgugi, et seal on ka väga häid õpetajaid täielikult süüdimatute kõrval
iseloomulik pehmelt öeldes omapärasele asjaajamisele on see, et õpetajate toas pole ette nähtud telefoni
 
üks tegelane 21. august 2013, kl 12.33
kes on kokku puutunud eelmises kommentaaris mainitud kooliga
seal tõesti juhtub vahel kummalisi asju - näiteks õpetaja ütleb terve klassi ees - mina annan õiguse sellele poisile kes lõi teist, mis see poiss on siis nii virin ja iga tühja asja pärast läheb kooliõe juurde ja lisaks veel ninatark ka ja avaldab uue aine võtmisel oma arvamust, mõttejärg läheb veel sassi! enda õigustamiseks tehakse poisist küll saamatu, küll väljapressija(lastelt kuuldult polnud miskit kellelegi võlgu) jms
kuna see ilus pikk mees on minu esimese mehe suguvõsast siis aiman millised allhoovused seal toimivad, nimelt on see suguvõsa iga asja vastu väga teadmishimuline (vastassugupoole vastu ka) aga uudishimu kasutatakse vahel oma kasuks ära ja pehme süda annab keerata ja väänata
seepärast vahel sellised imelikud asjad juhtuvadki, et mõnikord käiakse ringi õnnest õhetavana, teinekord jälle valatakse krimpsus näoga viha välja esimese ette juhtuva juntsu peale
 
minu laps 04. september 2013, kl 12.09
läks Sikupilli kooli teise klassi
esialgu jättis väga meeldiva mulje, parasjagu väike roheluse sees, lahke garderoobitädi vastas, juhatas kõik kätte ja mis kõige huvitavam - ei mingit röökimist ega jooksmist, tundide ajal ka vaikne vaid kerget jutukõma mõnest klassist kosta
õpetajad lahke olemisega, eks näe kuidas edasi läheb
 
minu laps 20. september 2013, kl 11.56
olen selle kooliga küll rahul, sest olgugi, et ka seal leidub küllalt kaake tunnevad õpetajad ometi muret korra pärast ja probleemidega tegeletakse kohe, täiesti inimlik suhtumine
suured kombinaatkoolid on küll nagu lahinguväli kus nõrgemad tihtipeale jalgu jäävad
koolide liitmise asemel tuleks hoopiski väiksemad alles jätta, kui on raha Kreeka jaoks siis oma tuleviku jaoks peaks ammugi jätkuma
 
Mega irw 06. oktoober 2014, kl 13.29
Lõbus vale. Kuna vaadata mis aastast antut kommentaar pärineb on su väide võimatu. Kõik Seal käinud teavad seda.
 
jah 06. oktoober 2014, kl 13.59
Ma arvan et parim kool üldse, lõpetasin kooli just 2005 kui see kommentaar on teele pandud. Seni pole küll kuskilt puudu tulnud ja ka ülikoolis ei pidanud väga pingutama, sest korralik põhi oli all, kusjuures ma polnud viieline õpilane. Ei tea kuidas seal praegu lood on. Vanasti olid seal väga tugevad võõrkeeled, majandus, ajalugu, kuid ka teised ained ei jäänud alla. Kooli iseloomustab väga inimlik suhtumine nii õpetajate kui õpilaste seas. Senini teretan mitte ainult klassikaaslasi vaid paljusid tolle aja koolikaaslasi. Üldine õhkkond on sõbralik. Kogu see teemaarendus siin on laimukampaania. Põhikooliosas on probleemseid lapsi nagu mujalgi. Probleemsed siiski Keskkooli ei pääse. Edukamad põhikooli lõpetajad jätkavad hea meelega antud koolis. See et lihtsamalt vastu võetakse, tuleneb otseselt juba 15 aastasest kõlakast, et keskkooli osa seal kinni pannakse, ning paljud ei julge kooli sisse astuda ja jääb üle vabu kohti. Sellist juttu on meelega ajanud konkureerivate koolide töötajad, et kool on halb ja pannakse kinni.
Ega nn eliitkoolid ei õpeta oma lapsi targaks, vaid korjavad konkursiga targemad kokku. Siis pärast vaadatakse, et kõva kool, aga reaalsuses annavad need koolid juurde vähe, lisaks seal koolis võidakse sinu lapsele ka midagi selgeks õpetada. Mu kaksikõde käis samal ajal Tallinna 21 koolis. Peale kuvandi polnud koolil sisu. Õpetajad ei keskendunud õpetamisse vaid ajasid mingit joru, mida siis õpilased mõista püüdsid. Kui palju paremini oli mind võrrelduna õega õpetatud. Lisaks olid kooli õpilased konkreetseteks ühiskonna kastideks jaotatud ja omavahel ei lävitud. Polnud võõras ka koolikiusamine, ning seal need asjad välja ei tulnud, sest see oleks ju tapnud kooli maine.
Sikupilli kool vähemalt aastail 2001-2008 oli väga kõva kool ja kuna personal ju suhteliselt sama, pole just palju vast muutunud. Liivalaia kool ja parem, no andke andeks tõesti!
 
minu laps 19. oktoober 2014, kl 13.20
minu laps käib endiselt selles koolis ja on täiesti rahul
ega siis õpetajad saa vägisi tarkust pähe toppida kui ise ei taha, lihtsalt on vaja luua selleks tingimused
täiesti nõus eelkirjutajaga, kooli tugevus ja kord hakkavad peale juhtkonnast, on nemad heatahtlikud ja reageerivad kiusamistele otsekohe siis on koolis ka rahulik õhkond ja Sikupillis on tõesti loodud tingimused rahulikuks õppimiseks, eelmisel aastal nägin seal ka narkokoera, pärast räägiti , üks poiss olevat kätte saadud, terve kooli kohta pole ju suur arv arvestades seda kuidas nad ründavad
kahju vaid sellest , et räägitakse keskooli osa likvideerimisest aga ehk Ossinovski mõtleb teisiti kui see hariduse vastaline Aaviksoo, väikeses klassis on ju lapsed targemad
 
Õpilane 03. veebruar 2016, kl 19.34
Käisin Sikupilli koolis esimesest kuni neljanda klassini. Kool oli tore õpetajad ja õpilased sõbralikud.Õpetaja küll nõudliku aga selle pärast et lapsed õppiksid hästi ja saaksid hea hariduse. Ma kahetsen et ma sealt pidin ära tulema.
 
Endine õpilane 02. mai 2016, kl 17.33
See on tõesti huumor mis siin räägitakse, lõpetasin paar aastat tagasi põhikooli ja vaid logistilistel põhustel alustasin gümnaasiumi mujal, väga tore kool on/oli ja õpetajad olid ka väga normaalsed! PS! Teise kooli sissesaamisega raskusi polnud
 
Ms Monika 19. juuli 2021, kl 01.49
Minu ema, vend, õde ja vennapoeg, on lõpetanud selle kooli. Ise olin 2 aastat selle kooli õpilane ja 9 aastat Kadrioru Saksa Gümnaasiumis. Keegi meist ei ole ebanormaalne või vägivaldne, lihtsalt elupõlised Kivimurru ja Katusepapi elanikud. Ma olen nüüdseks 27 aastat olnud erivajadustega laste õpetaja, millest 13 aastat Inglismaal ja 7 aastat Soomes (Eestis pakutava palgaga ei ela kahjuks ära). Kurb on lugeda kuidas sildistakse kooli ja õpilasi eelarvamuste põhjal. Gümnaasiumi kohustuslik projekt peaks olema erivajadustega õpilastega suhtlemine, siis vähemalt teaksid, kas soovite järeltulijaid või mitte. Sest keegi ei garanteeri, et just sinu perre sünnib "normaalne ja terve" laps.
Kõikidele Sikupilli endistele ja praegustele õpilastele ja õpetajatele - edu ja õnne
 
kätlin murre 01. veebruar 2022, kl 20.35
Õpetan lastel kuidas endale kuuli pähe laste ja masturbateida 2. veebruaril 2022 olge tulekul
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!