Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Päkapikkude olemasolust
 
aga 29. november 2005, kl 10.57
minu 13 a.laps küsis eile,et kas päkapikud raha ka toovad :)
 
katt 29. november 2005, kl 11.32
Minu 10-aastane küsis eelmisel aastal otse, et kas sina ema oled päkapikk!!! Mina vastasin, et olen eluaeg tahtnud päkapikk olla ja teen seda tööd rõõmuga:) Naersime selle peale mõlemad ja laps ütles, et mis sellest, et ta ära arvas, aga ta tahab ikka, et ma päkapikk edasi oleksin. Nüüd on meil kokkulepe, et mängin niikaua päkapikku edasi, kui väiksem õde(praegu 5a) ka asjast aru saab.
 
muska 29. november 2005, kl 11.36
nali naljaks, aga olen abiturient ning pooltel käivad veel "päkapikud" ning kogu klass omavahel positiivselt häälestatult räägivad..ei norita ega midagi..nalja ja lõbu rohkem...
 
keegi 29. november 2005, kl 12.24
muska: aga ega teil ju keegi enam usu enam päkapikkude olemasolusse.
 
lohakas päka 29. november 2005, kl 12.31
Panen vahest hommikul vara unise peaga lastele akna peale kommi, kuid vahel kukuvad need maha. Minu 4.a. poeg hommikul leidis kommid põrandalt ja sõnas:"Kuladi päka, jälle pani mööda!"
 
Regina 29. november 2005, kl 13.07
to :lohakas päka......seda oli väga armas lugeda!
 
Aga ikkagi 29. november 2005, kl 17.19
on nad olemas! Kasvõi jõuluajal. Mängisin kunagi nädala jooksul enne jõule üksikule naabrinaisele päkapikku. Ei jäänud vahele. Mingi aja pärast küsis:"ütle ausalt, et sina tegid!" Mina loomulikult eitasin. Ja tema ütles, et ta oleks kohe õnnetu olnud, kui ma jah oleksin öelnud. See päkapikumäng oli nii põnev ja vahva.
Asja saab hea tahtmise korral ka lapsele teda traumeerimata selgeks teha, nii et mängulust alles jääks.
 
katry 29. november 2005, kl 23.56
Autor: !!!
Aeg: 11-28-05 18:04

ma vihkan oma valetavaid vanemaid

Piibel ütleb, et kes ustavusetu on väikeses asjas, see on ustavusetu ka suurest

sa räägid jumalast nagu ta oleks olemas. pole mina kogu 22 a jooksul uskunud, et mingi vanamees pilve peal istub ja ei hakka ka uskuma enne kui keegi teda näitab.

ei narri keegi mind ja tuhandeid teisi mitte uskujaid, miks peaks päkadega teisiti olema? mäletan lapsepõlvest öid kus sai üleval oldud ja päkat oodatud. ei käinud emme, ei käinud keegi - aga hommikul oli komm sussi sees. ja tõesta mulle, et neid pole olemas!

minu noorema õe puhul tegi ema samuti nagu paljud on soovitanud: kes usuvad, neil käivad. minu 7 a õde tegi ka nalja, et suur õde loll, usub. aga kui ma igapäev kommi sain, siis mõtles ümber.

koolis on olnud läbiaegade palju arutelusid: on siis või ei. aga kui päka käimis aeg on, usuvad kõik jälle.... kas siis poolenisti või täiesti. aga paha see küll ei tee. kellel ei teeks komm hommikul headmeelt? endal kahju kohe, et enam kodus ei ela ja päkad ei käi - olgu selleks kes tahes, armas on ikkagi
 
:) 30. november 2005, kl 00.21
minu 7-aastane on päkapikku näinud.
 
k 30. november 2005, kl 10.30
Kõigile mängulusti armastavatele vanematele!Nad on olemas ja nad tulevad sinna,kus neid oodatakse.Ja Ville nimeline päka sealt raamatust on meie pere lemmik,raamat ise juba kapsaks loetud 13a.juba igal detsembrikuul.
 
rott 30. november 2005, kl 10.43
Jah, minu 9-aastane ikka veel usub tõsimeeli päkapikke! Ühel hommikul käis kutsikas aknalaual ja sõi sussi seest shokolaadi ära. Kõige paberiga. Hilja oli uut panna, sest poisil oli 1 silm juba lahti. Enne tööleminekut suskasin kindasse kommid. Kui poiss välja hakkas minema, siis kohe helistas:"Tead, ema! Päka ikkagi tõi mulle! Kinda sisse oli sokutanud!"
 
päkapiku-usklike ema 30. november 2005, kl 15.07
Seitsemaastane räägib vahel, kuidas ta öösel korraks silmad avab ja "kas tead, midagi punast vilksatas hästi kiiresti toast välja! Äkki oli päkapikk?". Neljane aga tassis aknalauale raamatu põhjendusega, et kui päkapikk suurest kommidetassimisest väsinud on, siis puhkab veidi jalga ja loeb raamatut!
 
Täiskasvanud inimene 30. november 2005, kl 16.11
...ma ei tea, ma ei julge võtta lapselt ja ....endalt...seda õhkõrna lootust, et päkapikud siiski...ON olemas. Ma püüan rääkida varjundtoonides ja vältida musta/valget, on/ ei ole otsust sellel teemal. Las...mulle jääb teadmine, et nad siiski ON olemas.
 
ee 30. november 2005, kl 22.46
Elan kortermajas. Oh seda hommikust üllatust. Päkapikud olid igale korteri uksele pannud kena sakilise lumehelbe.Südames läks kohe soojaks ja hea tuju oli terve päev. Aitäh!
 
krissu 01. detsember 2005, kl 11.59
Minu 9-aastane poeg ütles: "Tead, meie klassis on üks õudselt loll poiss, kes ütles, et tegelikult päkapikke polegi olemas. Kuidas keegi saab nii rumal olla?"
Vahel on jube tunne, et ta jääbki veel kauaks neid päkapikke uskuma ja millalgi saab õudse šoki, kui tõe teada saab. Aga samas tore, et lapsepõlv kestab.
 
summi 05. detsember 2005, kl 00.11
Meilgi päkapikud olemas aga jõuluvana pidi olema see üks ja õige,keda ka oleme külastanud.Väidab,et kinke teevad sõbrad ja lähedased kuid sussi paneb nänni päku.Poiss 10aastane-tore et nii pikk lapsepõlv.
 
165465 14. jaanuar 2006, kl 21.24
Räägi kidnlasti ära.. Kui tahd et laps oleks lahe.. meie räägime , näiteks kas ema kommi tõi :D
 
Inimene 05. detsember 2018, kl 19.45
Päkapikke polegi olemas???
 
Tjunsu 18. september 2023, kl 10.58
Võimalik vaid Soomes. Töötukassa pakkus 48-aastasele naisele lõbusat ametit, mis teda siiski solvas Hea et veel ei pakutud tööd, põhjapõdra rakendi kutsarina või põhjapõdrana Snegurotskat ei pakutudki Restoranipidajaks õppinud naine töötas viimased aastad riigi transpordi- ja sideagentuuris erieksperdina. Päkapiku amet oleks olnud muljetavaldav tõus karjääriredelil Eestis võib siiski täitsa rahulik olla ja amigo baaris saab vanem naine ka tööd..Olenevalt isasloomade joobeastmest kuigi äkki vajab Amigo baar melu elavdamiseks ka päkapikke Pakun asendust-Ärma Joki Turismitallu! Palk kokkuleppel- tasuta! Boonused Puhas õhk/ 24/7 turva+ vaba jalutuskäik kogu Territooriumil. Kasv peab ka sobima
https://www.youtube.com/watch?v=Hdqv-2ZjUbc
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!