Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Autokooli teemal.
 
A 23. november 2010, kl 13.26
Mitmenda korraga tegite ära autokooli eksamid ja ARK eksamid.

Ise tegin kooli teooriaeksami esimese korraga ja kooli sõidueksami teisel korral.
ARK teooriaeksami teise korraga, sõit veel tulemas.
 
B. 23. november 2010, kl 14.37
Kõik I korraga. Aasta siis oli 2002.
 
helesinine 23. november 2010, kl 15.17
Kõik esimese korraga. Teadsin, et ei saa endale lisa tunde, ega järeleksameid majanduslikult lubada, seega pingutasin rohkem.
 
maili 23. november 2010, kl 15.22
teooriad mõlemal esimesel korral, sõidud teisel.
 
Kass 23. november 2010, kl 15.35
Teooriad mõlemad esimesel korral. Autokooli sõit 3. x ja ARK veel sooritamisel.
 
Pegasos 23. november 2010, kl 18.08
Mina tegin nii kooliteooria ja sõidueksami esimese korraga ja ARGi omad ka esimese korraga,see aasta ja juba kuu aega load käes.
 
naine 25. november 2010, kl 19.51
Siis oled kõva tegija, kui kõik eksamid esimese korraga ära tegid. Mul ikka ARK-i sõidueksam sai läbitud alles kolmandal korral. Muud (koolieksamid ja ARK teooria samuti esimese korraga) aastal 2010
 
Maris 26. november 2010, kl 10.34
Koolieksameid meil polnud, teooriaeksami asemel lahendasime raskemaid teste ja õpetaja jälgis, millal keegi on valmis minema ARK eksamile. ARK teooria sain tehtud esimese korraga, oli 1 viga. Hommikul kodus lahendasin ARK demo testi ja tegin täpselt sama vea, ilmselgelt ei võtnud õppust :D. Samuti polnud meil koolis sõidueksamit, aga enne ARK sõidueksamit käisime hommikul sõitmas platsil. Samuti jälgis õpetaja seda, kas oleme ikka valmis minema eksamile või mitte. ARK sõidu sain esimese korraga tehtud. Eksamid tegin 2005 aasta aprillis.
 
eee 28. november 2010, kl 18.03
kooli eksamid mõlemad esimese korraga.ARKi teooria samuti esimese korraga,aga sõidu tegin teise korraga ära ja ei olnud mitte ühtegi viga!(2010 juuni sain load)
Oleneb ka väga palju eksamineerija tujust.kui ta tahab sind ikka närvi ajada,et sa vigu teeksid,siis nii see kahjuks läheb...
 
A 29. november 2010, kl 07.57
Ei saanud ise ka kahjuks esimesel sõidueksamil läbi aga närv oli ka sees.
Loodan, et ehk teisel korral läheb paremini.
 
N. 30. november 2010, kl 13.17
Koolieksamid mõlemad tegin teise korraga ja ARK'i omad esimesekorraga läbi ja aasta oli siis 2009.
 
tiuks 04. detsember 2010, kl 21.55
Ma tegin kooli teooriat kokku 3x - esimene kord oli lubatud 4 asemel 5 viga (sest olin just eelmisel päeval 2-nädalaselt reisilt tulnud ja ei olnud korrata jõudnud), teine kord 0 viga, aga aegus ära, ja siis viimane kord jälle 0 viga. ARK teooria jälle 0 viga (olin enne usinalt teste ka netis lahendanud).

Kooli sõidu tegin ära esimese korraga, üle kivide kändude. Ühtegi suuremat viga ei olnud ja arvati, et küll hakkama saan. ARK eksami tegin ka esimese korraga, aga jällegi mitte suurepäraselt.

Ma usun, et ARKis aitas sõidust läbi saada ka minu esialgne hoiak. St eksamineerija on ka vaid inimene ja esmamulje loeb väga palju, nii et alguses eriti tuleks olla naeratav ja piisavalt enesekindel (aga kindlasti mitte üleolev). Üleüldse jätta endast mulje kui mõistlikust ja meeldivast inimesest. Ja ise ka märku anda kui mõni manööver vms nii hästi ei läinud kui võiks (kommenteerida seda ise, et eksamineerija ka näeks, et sa saad oma vigadest aru). Mul oli õnneks äärmiselt meeldiv eksamineerija, kes algusest peale väga inimlikult suhtles, ja see aitas kohe närvi ka vähendada.

Roosa plastikloa sain täna kätte :)

A, loodan et said oma eksami edukalt tehtud.
 
ML 09. detsember 2010, kl 10.48
Koolis eksamid esimesel korral,ARKis teooria teisel korral ja sõit esimesel korral.Tegin Tartus aastal 2006.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!