Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
honda vs škoda
 
kits kahe kuhja vahel 29. november 2011, kl 21.47
Mul on kaks enam-vähem võrdset pakkumist ; kas Honda Civic või škoda fabia. Mõlemad uued, enam vähem võrdne hind ka. Olen kolleegidelt küsinud, ütlevad, et mõlemad on head. Mida teie arvate?
 
ka 29. november 2011, kl 21.51
osta siis mõlemad. lihtne
see mis ei meeldi - müü maha.
 
Mina 29. november 2011, kl 22.13
Honda on ikka ilusam.
Skoda on välimuselt väga rõve.
 
nojahh 29. november 2011, kl 22.14
mulle meeldiks pigem honda, sest omal on selle margiga kogemusi. Vbl on škoda ka hea masin ja ilmselt ongi.
 
Ikka 29. november 2011, kl 22.59
Chevrolet!
 
vana sokk 29. november 2011, kl 23.49
Mina võtaksin kitse sealt kahe heinakuhja vahelt.
 
juhu uu u u 30. november 2011, kl 10.46
Tavaliselt naised ongi nii juhmid paljudes küsimustes j otsustamisvõimega on neil ka nii, et sellest ei julgeks kohe rääkidagi :))
 
naine 01. detsember 2011, kl 00.18
Mul on küll hoopis endal audi aga valiks honda skoda asemel. Lihtsalt meeldib rohkem. Aga sa pead ikka ise teadma mida tahad !
Maaks 01. detsember 2011, kl 15.54
Ma poleks ealeski nõus škoda eest maksma honda hinda!
Neil peab ikka mingi muu vahe veel olema varustuses.
Edit
Välimuse poolest võtaks aga škoda, see civiku disain mulle ei meeldi :-)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maaks 01.12.2011 15.57.
 
jep 05. detsember 2011, kl 22.15
Kas nad tõesti on nii võrdsed? Aasta, läbisõit, kõik on samad? Lisasid ja varustust, rehvid, tuled-viled, kõik on täpselt võrdsed? Kui jah, siis valiks Civicu :)
 
tsikk 08. detsember 2011, kl 12.57
Škoda kere on korralik metall. Ma ei tea, kas Hondal ka on? Civicul on 2 ust, Fabial 4 (kui sõitjaid on sageli rohkem kui 2). C on pikem, F lühem, kerge manööverdada (kui on algaja juht v naisterahvas). F-l on tagaaknal ka kojamees. Uued F-d näevad jah imelikud välja, mul endal natuke vanem variant, olen väga rahul. Erilisi remonte pole pidanud tegema. Olen muidugi hooldanud ka vastavalt jaksule.
 
mees 09. detsember 2011, kl 15.18
eit valib auto ikka vastavalt hilpude värvile.
värv loeb, muu on kama.
 
ÖÖ 09. detsember 2011, kl 21.50
ja isane vastavalt noksi pikkusele
 
to mees 12. detsember 2011, kl 19.46
Minu arust ei maininud see "eit" siin auto värvi kohta midagi...
Maaks 21. detsember 2011, kl 09.34
IRW, siin on läinud ärapanemiseks :-)
Muide nokatsid valivad kah värvi järgi - mittemetallik (toon ei ole oliuline), värvikiht on õhem ja auto kiirusomadused "paremad" :-D
 
:) 21. detsember 2011, kl 12.37
Mul on 2010. aasta Škoda Fabia. Hondat pole olnud, võrrelda ei oska, ehkki mulle tundub, et samade parameetritega Honda peaks küll olema kallim (ehk siis ka millegi poolest parem?) kui Škoda, eriti kui me räägime Škoda kõige väiksemast ja odavamast mudelist (Fabiast).

Niisama eraldivõetuna olen oma Fabiaga aga rahul küll. Sain täpselt selle, mida tahtsin: suhteliselt odava väikese auto, mis kulutab vähe bensiini. Kulude ohjeldamine on minu jaoks oluline argument. Välimust ei ostnud, sellest suva - auto pole mulle mingi vahtimis- ega kekutamisobjekt, vaid praktiline liikumisvahend. Bensiini läheb vähe ja mingeid tehnilisi probleeme pole esimese pooleteise aasta jooksul ilmnenud (garantii kehtib mu autol kokku neli aastat). Mootor on muidugi pisike, aga kurta ei saa - foori tagant minnes küll kellelegi ette toppama ei jää, isegi üllatavalt kähku saab minema, aga eks see sõltub muidugi ka juhi reaktsionist. :) Maanteel peab muidugi arvestama, et pisike mootor on ikka pisike mootor ja mingit ulmekiirendust suurtel kiirustel kätte ei saa: ma teen möödasõite küll, sealhulgas ka 90 km/h liikuvatest rekkadest, aga alati ainult seal, kus tee on selgelt vaba. Mingeid napikaid ma harrastada ei julge, sest ma ei saa loota, et kui asi hapuks läheb, viskan sutsti gaasi ja sööstan teisest autost mööda kui nool, kiirendamine võtab ikka veidi aega. Aga parem ongi, neid hullumeelseid rallijaid on Tallinna-Tartu teel minutagi küll ja ülearu.
 
jaanik 26. detsember 2011, kl 22.56
8-aastane Fabia olemas. 4 aastat olens ise kasutanud.Rihma vahetus ja piduriklotsid . Muid probleeme pole. Mootor 1,2. Sõidab ja võtab vähe bensiini. Väga hea auto igapäevaseks tarbimisekd.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!