Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
kas võtab palju kütet või uus auto
 
d 23. märts 2012, kl 00.52
mul on mitsubishi lancer, 1.6 l , 1995 aasta..tööle sõita igapäaev edasi tagasi 80 km,kuid tundub, et võtab liiga palju kütet, terve paagi täie võtab nädalaga ära. paaki läheb umbes 65 euro eest. küünlad vahetatud, äkki lambdaandur? milles probleem või ei võtagi palju w? või peaks uue auto vaatama ,millist teie soovitate? mingeid sitrööne, kiasid, pesukotte ei taha, ikka võiks kena välja näha auto ja kas diisel on parem?
 
täis paagiga 1200km 23. märts 2012, kl 01.18
diisel on tõesti parem, 5-6 senti/km kütusele, lollikindlad 1,9 volksu mootorid käivad pool miljonit, aga osta parem elektriauto, saab veel odavamalt
 
n gyd8iq 23. märts 2012, kl 10.02
diisliga veetakse kaupa,ehk kauba-auto on diisel mis on mõeldud vedamiseks,mitte talvel sooja tootmiseks salongi.
 
8L/100km kohta no probleemo mass 1490kg 23. märts 2012, kl 10.27
aga mine iga teine nädal veloga tööle
kohe saad sõita ühe paagitäiega kaks nädalat
säästad pool
see nagu maast leitud rikkus:)
 
hmm 26. märts 2012, kl 22.43
Väga koomiline teema. Algul tahad teada, mis autol viga võib olla ja siis kohe küsid, millise peaks uue ato ostma... :D

See võib ka lihtne defekt kuskil olla.
Kui oleks lambda andur siis oleks autol võimsust tunduvalt vähem kui varem. Üks tunnustest võib olla ka soojal mootoril tühikäigul pöörete kõikumine.

See andur on suhteliselt tundlik ka ning kui seal mingi sitt (oksiidikiht) peal on siis see ei pruugi korralikult funktsioneerida.

Lihtsalt lase see andur ära vahetada ja tule siia tagasi ning anna teada kas muutis midagi paremaks.
 
?? 27. märts 2012, kl 22.07
Teemaalgatajal siis bensiini keskmine kulu masinal 11,25L/100 km kohta ?. Ei oska ma midagi arvata kas seda selle masina kohta on palju või vähe. Aga mul 4,6L V8 225 kw masina keskmine bensiini kulu jääb ca 10 L/100 KM kohta. Nii ,et on koht mõtlemiseks.
 
eelmisele 27. märts 2012, kl 22.56
sul,mul,tal-ikkagi on sul kõige lühem ja ära rahulda ennast siin mingi4,6 panniga.
 
:D 28. märts 2012, kl 21.06
see eelmine vend vihane, sest tal pole nii võimast autot...hea kadekops oled ikka :D
 
;) 28. märts 2012, kl 21.22
??
27. märts 2012, kl 22.07

valetab
alla 12l/100km kohta ei saa kindlasti
 
?? to ;) 30. märts 2012, kl 21.00
Miks peaks ma valetama ? Mootor 4,6 V8 32 klappi ja 225kw. Mootori pöörded jäävad 90km/h kiiruse juures ca 1600 .
Vaata sõbrake. See mida sa usud või ei usu ? See mind absoluutselt ei huvita. Mina tean seda ,et igapäeva sõidukina selle masina keskmine bensiini kulu ei ületa 10L /100 km kohta.
To eelmisele 27.2012kl 22.56
Kas sa oled üks nendest kes rahuldavad ennast autode najal ?
Erinevalt sinust on mul naine .Nii ,et ma ei pea ennast masinatega rahuldama. Masinad on vaid üks osa minu hobist. See 4,6 V8 on üks väiksemaid masinaid millega sõidan. Ja mitte üksgi neist ei ole liisingu masinad.
 
?? tegi omal margi täis. 01. aprill 2012, kl 14.43
-4,6L V8 225 kw- sellise motoga mind isiklikult ei kepigi palju kütet võtab,sõidan ja sõidan.
 
?? 01. aprill 2012, kl 17.56
Aga kuidas siis lajema mootoriga on võimalik naisi sebida, selgitage palun mulle?
 
nojah 02. aprill 2012, kl 10.02
V8 ajab ainult mõnel MEHEL kõvaks!
Maaks 02. aprill 2012, kl 15.41
See 48kW/L vee kaheksa ei ole nüüd küll mingi kõvatamise asi. Võrdluseks minu igapäevaliikuril on otsepritse ja 58kW/L. Maanteel 90-ga kulgedes kulu 5,9...6,3L/100-le. Ehk siis pea poole vähem sellest "säästu 8-st".
Samas kui nüüd asja sihipäraselt kasutama hakata(et ka mingi emotsioon tekiks, peale haigutuse) siis võib vahe minna ikka väga suureks.
Ja naistesebijatele niipalju infoks, et naised kahjuks (või õnneks) ei jaga neist V-dest ega W-dest mitte halligi. Sama lugu on turbode ja sissepritsega. Peaasi et auto oleks ilus punane(või must või mis värv kellelegi just rohkem meeldib) :-) Ja ei tee nd vahet ei ferraril ega lamborginil, heal juhul suudavad alfa-romeot opelist eristada.
Muidugi võib juhtuda, et satute mõne olevuse otsa, kes jagab, aga nendega ei taha sa ise tegemist teha, sest nad kannavad enamasti vuntse :-D
 
!!!!!!!!!! 03. aprill 2012, kl 20.22
Kas siin foorumis on kõik sellised kompleksides vaevlevad arvutinohikud ja kõvad mehed vaid anonüümselt tatti pildudes arvuti taga 24/7 ? No ma mõtlen nt Maakas , pätiraibe, xxxxxxxxx, ja muu selline kontingent .
Ma lugesin enam vähem kõik kommid läbi . Kuid need siin ära mainitud tegelased küll vaimse tervisega hiilata ei saa. Aga eks igale ühele oma. No milles siis probleem oli ? Kui ongi kellegil mõni usa raud kodus millega sõidab ? Kas neid usa raua omanikke vähe on ? Ei ole ju ! Või piinab teid ehk kadedus selles osas ?
Maakas on siin veel eriline geenius oma kommiga ?
Miks arvad ,et usa raua omanik peaks kusagil mingit naist sebima ? Reeglina neil meestel kõik korras oma pereeluga . Tunnen isiklikult sellest seltskonnast väga paljusid inimesi.
Pigem on sellised nn naistesebijad noored kukekesed kes on laenuga või sõbraga kahasse suutnud endale soetada mingi bmw.
 
saksa plekk 03. aprill 2012, kl 22.41
kas just tagaukse vennad aga edevad ikka!1!
kütusekulu on alati kosmiliselt väike
 
kodutu 03. aprill 2012, kl 22.59
!!!!!!!!!! 03. aprill 2012, kl 20.22


Julgen väita, et tegu idioodiga.
Maaks 04. aprill 2012, kl 10.19
!!!!!!!!!! 03. aprill 2012, kl 20.22
Mis sul juhtus? Istusid käigukangi otsa kogemata või?
Erinevalt sinust teen mina oma postitusi enda nime alt!
Ja sa tead ise kah ju, et mikidemaal ehitatud mootorid ei ole tõesti mingi asi millega hoobelda.
Sealmaal oli veel lähiajani kombeks ehitada mootoreid (ja ka autosid sama põhimõtte järgi) mille remontimisega saaks hakkama 6-e klassilise haridusega "neeger". Ja kui oli vaja võimsust lisada, siis lisati mootorile liiter, või paar mitte ei mõeldud kuidas asja efektiivsemalt pöörlema panna.
Ja see naistesebimise jutt oli mõeldud naiste sebijatele - mitte sulle :-) Ära pikka viha pea.
 
Kiiksuga Kutt 04. aprill 2012, kl 22.10
4,6L V8 225 kw see ei ole ei liha ega kala.see on jah homoauto.
 
egam 04. aprill 2012, kl 22.52
ega need ameeriklased ainult tee mõttetult suuri mootoreid. bugatti Veyronil on 8l mootor ja toodab oma nelja turboga vaid 736 kilovatti. kui ameeriklasel on kaks korda väiksem mootor ja ainult üks ülelaadur ning toodab see juures kaks korda vähem hobujõudu.

Arvestada tuleka ka seda, et targemad vennad saavad 2 liitrisest mootorist kätte juba 1000 hobujõudu....muidugi seda ainult mootori täies ulatuses tuunimisega.

mina isiklikult eelistan Euroopa autosid....aga need, kes siin ütlevad, et ameerika muskel on homodele, on suure tõenäosusega ise homo. kui te pole kunagi istunud auto rooli, millel on rohkem kui 3 liitrine mootor, te ju ei tea millest te räägite.

see Maaks on siin kõige suurem idioot. sina võid olla ka 100 aastat vana, aga ka kõige kergema mootori ehitusele ei saaks sa ikka pihta.
 
hmm 05. aprill 2012, kl 07.21
ilmselgelt mitte. kui mul oleks mingi v8, ei oleks see igapäeva sõiduk, vaid ikka ringraja sõiduk...

v8 mootoriga inimene on kohe liiklushuligaan ??..

sina mees, oled väärastunud mõtteviisiga.
 
?? 09. aprill 2012, kl 20.05
Loodan ,et nüüd on kõik maha rahunenud ? Ma ei tahttnud kuidagi oma esimeste kommidega kedagi sovata. Aga vist ikkagi solvasin ? Vabandan veel korra. Aga tõesti pean väitma ,et mul peres pole väiksema mootoriga masinat kui seda Cadillac deville 4,6v8. See on sellest sarjast juba kolmas masin meil ja kütuse kulu on tõsiselt keskmine 10L/100 km kohta. PS! Muide sellega teeb omi sõite mul naine. Ja teie kohe sõimama ,et nii ja naa ?
Ise sõidan ma traktoritega (samuti mikide maal toodetud ) diisel maasturitega. Need on mul tööde jaoks vägagi vajalikud masinad. Ei püüa nendega naisi ega miskit. Pigem olen tähele pannud ,et just trassidel tekib paljudel see tahtmine ära teha või muud sellist !? No andke tuld. Kihutage mööda ja tehke , mis pähe tuleb. Mind see ei häiri. Lauslolluste jaoks on mul kõikides masiantes salvestavad videokaamerad.
Lp. Maakas. Kas nimi Maakas on sul sünnist saati ? Ei usu hästi . Miks siis arvad ,et sa oma nime alt kommid ja seda teistele ninale määrid ?
Ilusat päeva teile.
 
Breznv 10. aprill 2012, kl 14.54
sinu ilus päev ei lähe kellegile korda MIKIST AHV!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!