Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
millise auto ostaksid sina?
 
naine 25. juuli 2013, kl 11.08
kui valikus on Mazda- Toyota- Honda- Skoda-Nissan? Millist neist on kõige odavam üleval pidada, hoolduse, varuosade poolest? Endal kogemused ainult Mazdaga, osta kavatsen nii ca 2-3 aastat vana auto ja sõita sellega kaua.
 
naistele soovitan 25. juuli 2013, kl 11.45
Honda Jazz. Kvaliteedi/vastupidavuse ja hinna suhe on parim. Isegi automaat on ökonoomne
 
mina 25. juuli 2013, kl 11.48
neist ostaks toyota - endal suht positiivne pikaajaline kogemus või skoda - isa sõidab ja kiidab. mazdat kohe kindlasti ei ostaks. roostetab ja laguneb. ja mazdaga sõites kogesin veidrat senikogematut tunnet - nagu sõidaks otse külavaheteel - ilma vaheloleva autota. kruuskolin ja kõrte sahin kostsid sedvõrd kõvasti salongi. tegelikult valiksin hoopis volvo - nii mugavat, töökindlat ja säästlikku autot pole mul muid marke olnud.
 
niane 25. juuli 2013, kl 12.08
volvo-vaata mis selle remont uuematel autodel maksab.Mina valiks ka vist toyota, kuigi mõned kiidavad nissanit ja samas pole halba ka midagi olnud kuulda näiteks honda cr-v kohta. Mazda nii ja naa, uue 6 kohta pole midagi halba kuulda olnud aga samas vanemad on ikka out. Ja väga suuresti oleneb ikka mudelist.Uuri näiteks ühe sama varuosa kohta, mis mingil margil maksab, saad mingitki aimu rem kohta.
 
fuhh 25. juuli 2013, kl 12.37
škoda on ikka jäle, seda ei ostaks kohe mingil juhul.
 
mina 25. juuli 2013, kl 20.05
no mis sel skodal niiväga viga :) natuke puine on, aga see-eest odav ja vastupidav.
 
kle 26. juuli 2013, kl 06.45
skoda on jube ebamugav masin ja erit odavusega ka ei hiilga.Pooldan ka nendest pakututd variantidest kas toyotat või hondat.
 
nii ostan mina 26. juuli 2013, kl 12.39
väike abimees parima auto valikul:

Tootjamaa
a) saksamaa- pole tõelist jaapani kvaliteeti
b) jaapan- pole tõelist saksa kvaliteeti
c) korea- pole üldse mingit kvaliteeti
d) ameerika- pole ei saksa ega jaapani kvaliteeti
e) hiina- siin on kõik niigi selge, pole mõtet rääkidagi

Mootor
a) bensiinimootor- õgib palju
b) diiselmootor- remontida kallis
c)hübriid- akud maksavad meeletut raha
d) gaas- igaljuhul lendab õhku

Käigukast
a)manuaal- pidevalt peab käigukangi näppima, vahetevahel on sidurit vaja vahetada
b)automaat- lülitab mitte seda, mida vajad, kallis remontida
c) robot- pole üldsegi automaat
e) variaator- kindlapeale annab otsad

Veoskeem
a) esivedu- arusaamatu kuidas talvel külglibisemisest välja tulla
b)tagavedu- arusaamatu, kuidas talvel külglibisemisesse mitte sattuda
c) nelikvedu- üldse ei saa millestki aru, varem või hiljem lõpetad kraavis

Kere
a)sedaan- külmkapp ei mahu sisse
b)luukpära- pagass on väike
c)universaal- no milleks see sara
d)kupee- tagaistmele on ebamugav ronida
e)kabriolett- tuul puhub
f) buss- liiga suur

Vedrustus
a)pehme- jama, juhitavus kehv
b) kõva- jama, tagumiku põrutab ära

Salong
a) nahk- s...tt, talvel p...e külmetab, suvel higistab
b)tekstiil- s..tt, mahaaetud cocacoolast ei saa puhtaks
c) poolnahk- täielik jama, arvestades eelnimetatut

Turbo
a) olemas- läheb katki, kallis remontida
b)ilma turbota- auto ei lähe edasi
 
naine 27. juuli 2013, kl 22.11
:))) nii ongi:) olen saklaste Sharaniga ka sõitnud- soojaks läks siis, kui 15 km sõidetud, istmed nagu taburetid ja ei mingeid mugavusi. Jään vist ikka jaapanlaste juurde
 
oh isver 27. juuli 2013, kl 22.31
Ei ole midagi paremat VW Golf Plus-ist. Soojaks läheb muide lausa sekunditega :))) Ja lisaks ka kõrge sisseistumine. Näiteks miskit tuttava Saab-il on istekõrgus praktiliselt olematu, põlved vastu lõuga. Veel parem on muide VW Golf Plus Cross (välimuselt soliidsem), kuid see jäägu meeste autoks.
 
Erik Päär Eriksson 28. juuli 2013, kl 11.55
Äga Saabil on istme kõrguse reguleerija standardis
 
no 28. juuli 2013, kl 16.22
millise auto ostaksid sina?Mina ostkas khe millise!!
 
Natali 30. juuli 2013, kl 10.51
Pole autode alal asjatundja, aga olen kujundanud oma arvamused meeste jutte kuulates (nende, kes autosid ise ka putitada mõistavad ja neist asjust rohkem teavad.

nii ostan mina'l kirjas, et diislit remontida kallis. On jah kallis, aga diiselmootor on palju vastupidavam. Bensukale pead pidevalt remondile kulutama, kokkuvõtteks läheb ikka rohkem juppe ja rohkem raha kui diislile. Oli meil varem diisel Mazda, ainult filtreid ja rihmasid tuli vahetada, mootoriga mittemingeid muid probleeme ning masin oleks veel kestnud, kui põhi vastu oleks pidanud.

Nahkistmed pole üldse hullud, kui autos kliimaseade olemas. Kartsin ka, et kuumaga higiloik tagumiku alla, aga autos ei higista ma üldse, hoopis õue ei kipu kuumaga autost.
 
??? 01. august 2013, kl 10.26
Kõik siin ees pool toodud masinad läbi proovitud ja enam ei osta neist mitte ühtegi.
Lisaks veel ,et mida uuemad masinad. Seda viletsam kvaliteet. Sõidumõnust ei saa rääkidagi. Ei mingit mugavust. Müra kostub salongi sisse. Taga istudes ei kuule, mis ees räägitakse..
Jaapnlastel jupid kulla hinnaga. Sakslastel odavamad kuid vahetad tihedamini. Saabidel remont väga kallis. Prantslased tehku parem Konjakit. Aga autosid teha nad ei oska. ( Ise olen 23 aasta jooksul omanud ca 50 erinevat autot ja eri tootjatelt )
 
Meezh 23. august 2013, kl 21.08
Tegelt on sedasi, et pole mingit valemit, et see või too firma on pimesi kõige parem vaid kipub olema sedasi, et teatud tootja teatud mudeli teatud aastakäigu teatud mootoriga variant on äärmiselt õnnestunud ja sama tootja mõni teie mudel seda kohe üldse mitte ei ole.

Üldine seisukoht on, et jaapanlased on odavamad osta aga kallid pidada. Sakslaste edevamad margid a'la audi, bemm ja merss on kallid osta ja mõõdukalt kallid pidada. Ehk siis kõige soodsama ostu ja pidamishinnaga on nö. sakslaste a'la volkarite põhjale ehitatud muud margid a'la škoda, seat jne.
 
tänamatu töö 25. august 2013, kl 23.11
Eks iga lit$ kiida oma...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!