Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Tehnoülevaatus
 
pothuo 06. september 2014, kl 19.17
Kas piiri tagant, euroliidu piires sisse toodud kasutatud, 12a vana autole annabki maanteeamet ülevaatuse kestuseks ainult 3 kuud?
Ülevaatus peaks kestma ju vähemalt ühe aasta?
Miks nii?
 
arvan 06. september 2014, kl 21.00
said valesti aru. kord aastas ikka.
lihtsalt sa juhtusid minema liiga hilja, õige aeg oli 9 kuud tagasi.
 
tean 06. september 2014, kl 22.08
Kui mõnda tuttavat pole, siis vahel ajavad kiusu ja annavad tõesti vähem.
 
M. 07. september 2014, kl 21.36
Ülevaatuse kuu määratakse numbrimärgi viimase numbri järgi (netist saab otsida, mis number mis kuule vastab). Kui uus auto riigis arvele võetakse on vaja see "süsteem" jooksma saada, et edaspidi õigel kuul käima hakkad. Ise ka hiljuti samas olukorras imestasin. Aga järgmine kord anti juba aastaks ülevaatus.
 
Ülev Vaatlus 02. august 2022, kl 19.21
https://etv.err.ee/1608139594/pealtnagija

Nojah ma hakkasin arvestama 80 eur kui tegemata. Ülevaatus 30 remont enne kokku 130. Praegu mustalt 200. Kui aastas üks kord vahele jään olen majanduslikult plussis. Kui arvestada et automaksu meil ka pole. Ja seda võib veel rahaliselt maksta aga ma tean ühte kes ostab autolammutusest kerenumbrid lõikab välja ja sõidab kui miska. Raha ei maksa istub arestimajas. Aga mul on pika bersse ja kurbade silmadega Diesel. Noh aastaid tagasi krooni ajal sai ülevaatusel käidud aga mootor sunnik ei tahtnud enam läbi minna. Panin siis toiduõliga nii karterisse kui paaki. Sai läbi küll ülevaataja veel mainis et sihuke autu paneb kohe suu vett jooksma. Ma siis et rariteet nagu või ülevaataja et seda ka jah. Aga praegu viskan ülevaatuse ajaks teise mootori aiste vahele ja kõik ülevaatajad moosivad et müü doonorautoks
Kuskilt kuulsin et kui puhas piiritus sise panna ja karterisse toiduõli siis läheb läbi. Mis ei tea täpselt võibolla mootor aga koogilõhna tuleb sumpsist küll Jaa ma tean seda lugu ka aint sel vennal jäid asendusvedelikud natuke kauemaks sisse ja sõidu pealt viskas küünlad läbi kapote minema ning kepsu küljelt välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!