Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Käsipidurit ei saa maha!
 
Misse 09. november 2019, kl 11.37
Auto seisis meil hoovis mõnda aega, kuna akuga olid probleemid. Eile panime uue aku peale ning ... ei saanudki sõita! :( Tagurdasin väravate vahelt hoovi tagasi. Vasak rehv jättis hoovimurule rasvase jälje ja gaasipedaal käitus ka teistmoodi. Tavaliselt annan natuke gaasi ja auto läheb. Nüüd oli minek raske. Imelik tundus ka käsipidur. Peale-asendist maha-asendini oli amplituud nagu hoopis väike võrreldes tavalisega. Mulle jäi mulje, et käsipidur ei tulnud maha ... Mida teha? Kas ise üldse saabki midagi teha? teenindusse ka nii ei sõida ja väikelinnas pole miskit täna lahti ka. Äkki on siin keegi tark inimene, kes nõu oskab anda. Tänud ette!! Kui rolli mängib - mul on automaat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!