Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
ülevaatus
 
roheline 06. september 2006, kl 12.57
kas keegi selgitaks mulle, kuidas sõiduki ülevaatus käib. ei ole varem kokku puutunud ja nüüd tuleb minna.

ja mis siis saab, kui ülevaatuse tegelik tähtaeg on juba paar kuud üle läinud?

tänud
 
ingi 06. september 2006, kl 13.07
Aga sa ei tohi sõita, kui ülevaatus pole õigel ajal tehtud!! Näiteks kui auto registrimärk lõpeb 7-ga, siis pead ülevaatuse septembrikuu jooksul ära tegema, oktoobris enam sõita ei tohi, vist nii on see asi. Trahvi saab, muud nagu midagi erilist.
Küsimuse esimesele poolele vastavad teised.
 
juss 06. september 2006, kl 13.20
kui auto on heas korras, siis otsi telefoniraamatust ülevaatuste tegijaid, pane aeg kinni ja vea end koos autoga õigel ajal kohale. ku auto pole just kõige parem, siis pane kusagile remonditöökotta aeg kinni, ütle et tahad ülevaatuse jaoks auto korda säädida. ja mõnel remonditöökojad pakuvad selle teenuse, et ise lähevad sinu autoga ülevaatusele, aga seda pead siis täpsustama, sinna tuleb teenustasu juurde siis.
ja need vidinad, mis peavad autos olema, kolmnurk, töökorras kustuti, tõkiskingad peavad olema. mõnedel juhtudel ka esmaabipakikene.
 
killu 07. september 2006, kl 17.27
tubli, kui lähed ametlikule ülevaatusele (paratamatult paljud teevad mitteametliku. Kindlasti oleneb kohast aga need kus mina olen käinud on elava järjekorraga - ootad oma korra ära, annad dokumendid onule, ta ajab auto sisse. kontrollib asjad üle ajab auto välja. siis samas kõrval kontoris teine mees ütleb kas korras või mis natuke vajaks putitamist vms ja seal maksad siis ka raha.

mitteametlik pidi olema samuti - ainult et kui auto dokumendid annad siis kohe 700 eeku ka vahele. muidu vist oli ülevaatus 400 või 430 äkki (oleneb kohast vist).
 
Ülev Vaatlus 18. detsember 2019, kl 14.03
Aga mul on pika bersse ja kurbade silmadega Diesel. Noh aastaid tagasi krooni ajal sai ülevaatusel käidud aga mootor sunnik ei tahtnud enam läbi minna. Panin siis toiduõliga nii karterisse kui paaki. Sai läbi küll ülevaataja veel mainis et sihuke autu paneb kohe suu vett jooksma. Ma siis et rariteet nagu või ülevaataja et seda ka jah. Aga praegu viskan ülevaatuse ajaks teise mootori aiste vahele ja kõik ülevaatajad moosivad et müü doonorautoks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!