Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
aku autole
 
mina 06. november 2007, kl 16.08
soovitage palun 2,0 TD mootoriga avensisele head akut. kui võimalik, ka seda, kus müüakse :)
 
kass 08. november 2007, kl 10.20
kõigepealt mõtle välja, kas tahad geelakut või tavalist. geelakuna võiks soovitada optimat - hinna ja kvaliteedi suhe suht paigas, deta ja varta on tavaliste akude kõrgem keskklass. geelaku on pikema elueaga, võimsam, töökindlam ja kallim, samas ülepinge viib ta pöördumatult rivist välja. võimsusega alla 95 a ei soovita diislile akut muretseda, jääb lahjaks. tavalise aku tippkvaliteedi tagab bosch. üldiselt saad müüjatelt lasta kataloogi järgi sobivad variandid välja vaadata ja nende hulgast endale sobiva valida.
 
Akuutne patakas 28. aprill 2020, kl 17.54
https://et.wikipedia.org/wiki/Elektriakumulaator
 
Akuutne Patakas 19. oktoober 2021, kl 19.14
https://et.wikipedia.org/wiki/Elektriakumulaator

Nojaa kõik oleneb kui tihedalt suudetakse elekter akusse suruda. Bensiinitasemeni on veel aega järgmisena oleks lõhkeained alates püssirohust. Siis edasi tuleks uraan ja seejärel päike. Sealtmaalt juba neutrontäht ja viimasena must auk mis siis looduslikult oleks kõige tihedama ´energiaga. Aga tehnoloogiliselt pidi olema veelgi tihedamalt võimalik salvestada nii on ufod öelnud.
 
Tehnikamaailm 18. märts 2022, kl 15.57
2021 juuni lehekülg 50
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!