Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
tehnoülevaatus Tartus
 
naiska:)) 24. märts 2008, kl 22.36
Oskate soovitada mõnda ülevaatuse kohta Tartus, kus väga ei norita. Vaja oma käulaga minna. A ja palju maksab? Kas peab aja ka kinni panema?
Tänud, kes vaevuvad vastata:))
 
qwalda 24. märts 2008, kl 22.43
Aegu kinni ei panda enamasti, üldjuhul "elav järjekord". Maksis vist mingi 500.- ringis (võin pisut eksida pole ammu käind). Tartus soovitada ei oska... Aga enne minekut tangi head kütet ja sõida auto korralikult soojaks.
 
kassisaba 25. märts 2008, kl 08.46
Sõbra Keskuse juures, küsi Laurit.
 
kassisaba 25. märts 2008, kl 08.47
Mida pead silmas: Väga ei norita?
Kui ikka on risu, siis läbi ei saa.
 
ingi 25. märts 2008, kl 08.50
Maksab 500 krooni, autos peaksid olema kehtivusajaga tulekustuti jm nõutavad asjad.
*äsja tegin ülevaatust ja tulekustuti oli vana, polnud meeleski seda kontrollida
 
teemaalgataja 25. märts 2008, kl 11.16
Mul pole tulekustutit ja tulede reguleerija on katki. Auto väga risu pole , sõidab veel küll:))
 
ammeli 25. märts 2008, kl 11.39
Seal Sõbra keskuse juures, kus nüüd uus Maxsima on, oli mul küll jube elamus: mingi paks koll ronis autose ja pistis pidurite kontrollimise ajal röökima, et kas sa ei näe, esipidurid jäävad peale ja mis siia ronitakse ja nii edasi, päris kartsin kohe, et mine tea, naisterahvas ju kah... siis tuli meister välja ja ütles, et "mis sa röögid, kas sa ei näe, et see on 4wd" Väga ebaviisakas ja nõme jõmm oli.
 
katy 25. märts 2008, kl 13.53
Tehnoylevaatus maksab igal pool 500.-(pensionäär 375.-) Sul PEAB olema ohukolmnurk, tõkiskingad ja konTrollitud tulekustuti(VÄHEOHTLIKUD VEAD). Ohtlikud vead, millega läbi ei saa on kindlasti pidurite puudumine ja vale koostisega(suure sysinikusisaldusega) heitgaasid- et tulemus hea oleks, kiirenda ennem ylvaatusele minekut teise käiguga umbes kuni 6000pööret, lööb sul torud puhtaks. Autol ei tohi olla yle 4 väheohtliku vea(näiteks lisavarustuse puudumine,sarniirid läbi,puksid läbi) Ja vaata, et sul ei oleks ees toonklaase ega yldse valesid tulesid(kõik tuled kokku ei tohi olla yle 70 vati) Ka ilma kindlustuseta ei saa ylevaatust. Hetkel ei tulegi rohkem meelde...Kuna olen pärnust, siis Tartus kohta kyll ei tea.
 
Egon 25. märts 2008, kl 15.27
P.S. Sellest aastast penskarite soodustust pole enam. Hind kõigile 525.- tuuri.
 
heh 27. märts 2008, kl 17.30
Jobud küll, ja sellised risud, mis kuidagi kellegi kaudu läbi saavad ülevaatuselt, tekitavad teistele ohuolukordi.
Selleks ju ülevaatus ongi, et sul endal ka kindlam sõita oleks!
Et pidur pidurdaks ja rattad alt ära ei jookseks!

Olen ise ülevaataja ja mitte ei saa aru, mida te küll mõtlete, inimesed...

Ja veel - Tartu -Tallinn maanteel sõitis vastu 54 ühesilmalist sõiduautot!!!!!!!! No kas vahel muidu, ilma ülevaatusehirmuta, ka auto korrasolekut vaatate?????????????????????

Sügav masendus. Ja siis kirute kambaga, et mingid vanad pannid teele ette jäävad.......ei lasegi, näed 150 -ga sõita, tolgendavad...

Need on sõbrameeste poolt läbilastud pannid, mis lubatud piirkiirusegagi lagunevad laiali!!!!!!!!!!!!!!
 
... 27. märts 2008, kl 17.34
to HEH, no täiega nõus! Otse naelapea pihta!
 
ev 28. märts 2008, kl 11.56
eesti teedepuhul võib see lamp kus iganes augus läbiminna aga vastik on kyll jah ,isegi kogesin seda paar päeva tagasi kui yhesilmsed vastu tulid.ja andke andeks eestis on piirkiirus talvel 90 mitte 150 selliseid m... ma ei lase meelega mööda.
 
heh 28. märts 2008, kl 13.28
Juhtub ikka vahel, et pirn ei pea eesti teedele vastu, omalgi juhtunud. Aga sa ikka märkad seda reeglina.Mitte ei lähe sellesama läbipõlenud pirniga ülevaatusele!!!!!! Mõnel põleb komplekti peale vaid üks(!!!!!!) ääretuli ja ise veel siiralt hämmeldunud!!!! Ei või olla!
Pigem on suur osa neist teedel seiklevatest ühesilmalistest just see amnepohhui variant.

Tulekustuti või tõkiskingade puudumise võib veel andestada, aga läbipõlenud pirnid... Ole tubli, kontrolli enne sõitma hakkamist, on ikka kõik korras. Sinu enda huvides, kulla inimene, eks?
 
ev 29. märts 2008, kl 22.49
lihtne ju pime auto pole sõidukõlbulik ega tehniliselt korras.kui yv selline siis kohe välja ja muude olude eest on eestis seadusesilmad selleks.ps paljudel uutel masinatel näitab armatuuris ära et kõik lambid ei tööta!!!!!!
 
Ülev Vaatlus 18. detsember 2019, kl 14.04
Aga mul on pika bersse ja kurbade silmadega Diesel. Noh aastaid tagasi krooni ajal sai ülevaatusel käidud aga mootor sunnik ei tahtnud enam läbi minna. Panin siis toiduõliga nii karterisse kui paaki. Sai läbi küll ülevaataja veel mainis et sihuke autu paneb kohe suu vett jooksma. Ma siis et rariteet nagu või ülevaataja et seda ka jah. Aga praegu viskan ülevaatuse ajaks teise mootori aiste vahele ja kõik ülevaatajad moosivad et müü doonorautoks
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!