Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Tartu autoremonditöökojad
 
VW 17. aprill 2010, kl 22.38
Tere!
Kas keegi oskaks soovitada head ja korralikku autoremonditöökoda Tartus? Töökodadest pole puudust, aga kuidas teha vahet kus on libekeelsed soss-sepad, kus oma ala profid?
Vähetähtis pole ka mõistagi normaalne hinnatase.
Tänud!
 
Mulder 17. aprill 2010, kl 23.53
....hm esinduses saad tõmmata nii mis kole, sinna ei soovita kohe kindlasti minna .
..oleneb mis remonti muidugi vaja teha on- kui mootorit siis miski koht on kahe raudtee vahel, roolilatti siis Võru tn. garaaz , ise kasutan Tartus Riia -Kastani rist nr. 3 bussipeatusest sisse templitehase hoovi ( kahe samba vahelt sisse) ja siis otse lõppu välja paremat kätt Aivo garaaž ( nimi on ukse peal ) olen seal kahte bemmi teha lasnud ja fordikut nüüd, kuid nad ei värvi, pahtelda ega krundi :))), normaalne koht ja sossepad ei ole.
Soovitan külastada ja oma mure seal ära rääkida.
Külastada tasuks ka auto foorumeid sealt saad samuti palju positiivset infot näit bmwclub.ee ja http://foorum.vwklubi.ee/index.php?sid=deec4d87cf6ee66eb70e767191d6ad19
 
qwert 18. aprill 2010, kl 07.00
ma käin autofixis, teguri tn. tegid plokikaant jäin väga rahule.
hind pole just k6ige odavam aga päris jooksu ka ei pea panema. Taastavad ka, roolilatid sarniirid ja teevad mootorit. Pmst võiks ju arvata et midagi nad oskavad :D Nendesse puksivahetuskodadesse mina igaljuhul jalga ei tõsta, sest neid võin ka ise vahetada kui viitsin. Seal kastanis käisin kunagi isegi, kuid ausalt õeldes üks firmaomanik võiks töölisi valida. Enam ei käi ja laimuga ei taha ka tegeleda.
See võru tn garaaz on ka üks mõnus kirvekoht, kuulsin pealt kunagi kuidas tehti jaguari omanikule hinnapakkumist,,,,,krt anna abi.
 
liisu 19. aprill 2010, kl 11.04
Mina käin oma vw-ga Tiigi tänavas.
Samuti meedis mulle käia Vasara tn vana tehase territooriumil.
Mõlemis hästi meeldiv teenindus ja hinnad on ka normaalsed.

Kunagi sai käidud ka mingis Võru tn töökojas. Seda küll ei soovita.

Kuna enamik naisi ei tea autodest midagi, siis saab päris vinge hinna ja vigade arvu neile määrata. Seetõttu peangi oluliseks just teenindust ja suhtumist klienti. Sageli väljendub see ka hindades.
 
.. 21. aprill 2010, kl 18.04
Olen autohospidali oü(vasara 50b) klient.Sealt alati asjalikku abi saanud ja hind ka enamvähem. Eks igal garaazil omad kliendid kes rahul ja teised kes pole.Mina selle kohaga rahul
 
kati 25. aprill 2010, kl 21.08
Hüper-super Aida ja Kalevi (Aida ja Aleksandri) vahel!Töö 5+ ja hinnaklass seejuure küllaltki taskusõbralik.
 
laks 26. aprill 2010, kl 17.30
Ostsin Merzedese ja kuidas on Tartus Merzu teenenduse poisid,kuna alles tulin siia linna elama,siis oleks hea kui ka nende tööde kohta midagi kuulda oleks või peaks mujuale miname.
 
h 29. aprill 2010, kl 14.21
Viisin täna oma auto aardla/võru ristis olevasse töökotta ja no ei soovitaks seda küll kellelegi-hoidke eemale hoopis.Käitumine ja teenindus täielik null. Viisin auto kokkulepitud ajaks (poole 9-ks) kohale, lubati helistada kui valmis.Ootasin poole kaheni ning läksin ise kohale. Vaatasin, et auto ikka endise koha peal hoovis, läksin sisse ja küsisin, et kaugel asi on? Mitu inimest jooksis mööda, keegi midagi ei tea. Siis loivas kohale see kes mulle aja kirja pani. Küsimuse peale, et kaua läheb sain vastuseks, et lubati ju helistada kui valmis on. Ütlesin, et te pole ju alustanudki veel. See vastu,et ega ei tea jah kui kaua siin läheb. Vihastusin ja ütlesin, et mis te lepite siis kellaaegu kokku kui teil endal aega ei ole,oleksin võinud ja auto samahästi õhtuks tuua kui teil päeval võimalik ei ole. Keerutas teine seal veel edasi aga siis sai mul mõõt täis, küsisin võtmed ja kadusin. Võehh, kui vastik kogemus. Miks leppida inimesega aeg kokku kui endal tegelikult aega polegi?
 
Kati 29. aprill 2010, kl 23.24
To h:

Kas see oli TAK Auto Statoili kõrval?
 
h 30. aprill 2010, kl 07.10
 
to Kati ja h 12. mai 2010, kl 16.03
Täitsa tuttav tunne. Olen pea kõik seal lasknud teha, muidu polnud viga, peeti ikka hinnapakkumistest kinni aga viimane laks läks 1500 kr rohkem nii, et 5 tuh sai 6,5 tuh. Siis tekkis küll tunne, et naisterahvastel tõmmatakse ikka korralikult kott pähe. Sama olen kuulnud ka Turu tn Carstopi kohta, kus 1500 sai 3000.
Sellid otsustasid omal algatusel rohkem juppe vahetada, kui algul plaanitud. Eelnevat nõusolekut muidugi ei küsitud. Negatiivset olen kuulnud ka Raadil vene nimega meistri kohta, kes kodus vist teeb. Raske ta on aga loodan, et leiad normaalse. Edu!
 
jeebi-joobert 13. mai 2010, kl 22.56
ma oma vana panniga käin ühes Sepa(?) tänava garaažis ühe mehe juures, kes vanasti oli Kastani tänavas. ma küll viriseda ei oska - töö ja teenindu on alati minu väga kõrgeid nõudmisi rahuldanud.
 
SJ 17. aprill 2013, kl 14.20
Mingi hetk oli Tareli töökojal http://www.hot.ee/t/tarel/ väga kvaliteetsed mehed, kui nad veel seal, siis julgen soovitada küll, pole enam autot, siis pole vaja olnud käia enam :D
 
MN 27. august 2013, kl 09.19
Kui keegi soovib väga hullu kogemust saada, siis selleks on OÜ Autosemu, mis asub Ringtee alguses. Viisin auto värvimiseks ja väikesteks kereparandusteks 17.juulil teenidusse. Lubati töö kahe nädalaga ära teha. Kuigi ka see aeg tundus olevat pikk. Tegin ka enamuse küsitud summa kohta ettemaksu. Täna 26. august ja autot pole ikka veel. Vale ees ja taga.
 
Julgen soovitada 09. oktoober 2014, kl 09.31
Soovitan soojalt töökoda nimega Premium Performance OÜ.Väga abivalmis ja töösse profesionaalselt suhtuvad inimesed.Aja sain järgmiseks päevaks ja lisaks õlivahetusele teostati ka tasuta sildade kontroll!Meistriga suheldes tekkis kohe kindlustunne,mis on väga tähtis
Üldtelefon on neil 55919704
 
tõesti võib rahul olla 29. oktoober 2014, kl 07.42
Nii!Sai soovituse kohaselt siis seda kohta külastatud ja tunnistan,et "julgen soovitada" postitajal oli tuline õigus.Lasin teha korralise õli vahetuse ja lisaks auto üldise kontrolli,mille käigus vahetati välja ka üks suunatule ja parktule pirn.Mis eriti meeldiv-seda tehti tasuta!Varasemalt esindus röövis pirni vahetuse eest kümneid eurosid
 
kaspar2 18. jaanuar 2019, kl 14.45
millegipärast ongi nii, et tihtipeale just kõige suuremad mölakad ja tarkpead on kas automehaanikud või ehitustöölised. siit ka üleskutse kõigile automehaanikutele ja ehitustöölistele - prove me i'm wrong!
 
Jannejjj 03. november 2020, kl 15.15
TAK AUTO
Üks omanik on šovinist ja klientidest ei hooli. Ei näe mõtet ka neid pinnal hoida. Ei soovita mitte kellegile. Viisime auto, leppisime kokku ühe omanikuga mida nad teevad, lubati et hakkavad vaatama järgmise päeva hommikul kell 10 ka siis helistavad. Järgmise päeva kella 1ks polnud keegi helistanud... Ettevõtte numbrit otsi ka nagu nõelapead heinakuhjast..võib olla leiad õige numbri. Helistasin ise siis neile, tutvustasin kes olen ja miks helistan ja kaua veel nende arvates läheb. Sain vastuseks et autol pole mitte midagi viga, (aga miks siis juba varem polnud mulle helistatud?) ütlesin et aga ju öeldi et on eile viga autol, lugesin ette mis öeldi sain väga umbmäärase vastuse et ah need kindlasti pole, küsisin siis et kuna ma autole järgi saan tulla et kui viga pole midagi siis ärge parandage kah, ülbelt vastati no küll ma helistan.. Kuna te helistate? No ma helistan. Ütlesin et ei ma soovib teada saada kuna te helistate, kas täna, homme, ülehomme? Sellele küsimusele vastust ei saanudki, mingi hetk suutis teisel pool olev meesterahvas.. Pärast sain teada et see on tak auto teine omanik!!!.. Mulle öelda et ah ma olengi naine et mulle peabki ju mitu korda seletama asju et ma ei sa aru asjadest ja ma ei tea midagi autodest. Pikk jutt lühidalt, soovisin et autoga midagi ei tehtaks ja ütlesin et tulen autole järele kuna hetkel teie poolne suhtumine on väga halb ja üleolev, millepeale hakkas sealt uuesti tõmblemist tulema. Ja samuti eelmine päev leppisime ühe omanikuga kokku et vaadatakse lihtsalt üle ja täna selgus et nad tahtsid parandama hakata juba.. Kuigi keegi ei palunud. Niiet ei soovita tak autot mitte kellegile.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!