Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
seinte soojustamine
 
palju maksab 06. jaanuar 2011, kl 18.01
metallkarkass, vill vahele 50mm,aurupaber ja kipsplaat....mis oleks mõistlik töörahaks maksta m2 eest töömehele,materjal saab ise kohale toodud.
 
töömees 06. jaanuar 2011, kl 19.23
Kas töömees olemas?
 
jyri 06. jaanuar 2011, kl 19.40
Kui suur on sein ? Keskelt läbi 60-80 vahele jääb.
 
mõtisklus 08. jaanuar 2011, kl 15.55
Jaa, jaa...
60 krooni kipsplaadi seina ruudust. kümne aasta tagused ajad tulevad meelde.
Mnjah...Aga siis oli see raha. Nüüd, kus meil euro tulnud tajume tõeliselt milline peenraha on see, mida inimesed praegu töö eest saavad.
 
Soo Juss 10. mai 2022, kl 15.01
Nää meil ka siin Vaeste Patuste Alevis ja New Orgital soojustavad. Aga see pole muud kui raha välja petmine. Võtad kolmekümmneks aastaks laenu selleks ajaks oo see soojustus ka läbi hakka jälle uut panema ja jälle on kolmekümmneks aastaks võlg hooletu. Pealegi kaua see maja ise üldse vastu peab. Targem on selle soojustuse asemel laduda hoopis telliskivimüür ümber too hoiab seda põhimaja ka koos ja soojustada tuleb hoopis seestpoolt iga korter eraldi. Tuleb poole odavam ja laenu ei pea ka liisingu näol võtma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!