Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Pottsepa töötunni hind ja ahjude maksumus
 
merka 07. oktoober 2012, kl 21.01
Soovitaga soodsa hinna eest pottseppa. Oleks vaja laduda pliit punasest tellisest ja soojamüür. Endal materjal olemas. Merike
 
to merka 07. oktoober 2012, kl 22.15
Kas oled omale pottsepa leidnud? Võin head tegijat soovitada, saadaksin kontaktid sulle meilile.
 
merka 08. oktoober 2012, kl 09.48
ei ole leidnud endiselt. Ja kas see tegija on ka väga kallis mees? minu email on merike1988@hotmail.com
 
teinemerike 08. oktoober 2012, kl 12.47
ka mina olen huvitatud pottsepa kontaktist
merka.iks@mail.ee
pärnumaalt
 
.... 08. oktoober 2012, kl 21.51
Kontaktid saadetud :)
 
Triin 07. november 2012, kl 15.15
Ole hea, otsin ka suht kiiresti potseppa, saada mulle ka kontaktandmed meilile, simonake@hot.ee, ette tänades, kaugel se potsepp asub ise
 
pottsepp 12. november 2012, kl 00.51
Tõesti aga ahju materjali hind ilma klaasukseta on 1100 eur ..... Kui lasid teha sellise summa eest siis pead olema pettur.
 
liinaliina 16. november 2012, kl 21.44
Vajan ka normaalse hinnaga pottsepa abi uue ahju ehitamisel. Asukoht Saue linn. Hea meelega vaataksin ka pilte tehtud töödest. Kirjutage meilile liinaliina12@hot.ee
soovin leida hea pottsepa, kes teeks hea hinnaga soojamüüri koos pliidiga.
 
tiia 05. märts 2013, kl 20.40
soovin lasta teha pliiti koos soojamüüriga,kust leida head meest kes teeks.Tähtis on aga ka hind.Kuna meil on suurpere.
 
r 05. märts 2013, kl 20.48
Tiia, pane asukoht ka kirja, mitte kõik pottsepad ei tee üle eesti tööd
 
soovitan seda meest 05. märts 2013, kl 23.25
http://www.kuldnebors.ee/search/too-ja-koolitus/mees-otsib-tood/pottsepp/search.mec?pob_post_id=20219979&pob_action=show_post&pob_cat_id=11012&mec_lang_override=et&srid=kb689168_ee_11012_et
 
kindlasti seda mitte 06. märts 2013, kl 00.03
huumor!!!kuidas keegi asjatundmatu saab üldse kedagi soovitada siin?
 
tiia 06. märts 2013, kl 08.20
tiia.melsas@mail.ee
 
TO: TIIA 06. märts 2013, kl 15.08
AINULT SOSSSEPAD NOOLIVAD ANONÜÜMSELT LIHTSAMEELSEID SIIN, SOSSSEPA TUNNETE ÄRA.. A´LA HUUMOR!!!.. KIIDETAKSE AINULT ENNAST JA LAIDETAKSE TÕELISI MEISTREID! EDU SULLE TIIA JA VALI HOOLIKALT TÖÖMEEST. HEA JUTUMEES ON REEGLINA SOSSSEPP!
 
siim 09. märts 2013, kl 19.26
naljahambad sellised, mida , miks te tahate üldse tehtud töödest pilte, see kõige naiivsem arvata, et ahi väljast ilus seest ilus. Ahju hinnatakse sisemuse järgi mitte välimuse järgi.
 
selma 18. märts 2013, kl 17.22
otsin potsepa
 
Meelis. 28. märts 2013, kl 14.18
Tere.
Kahjuks ei ole Siimuga nõus.
Aastaid tagasi kui vahetasin elukohta..otsisin igat võimalust,et tööd saada.Ka.siin foorumis.(Siit ei trehvanud ühtegi)Kuulutused mööda maakonda jne,jne.Usun,et selliseid hetki tuleb teistelgi ette. Ahjundus on samasugune ettevõtlusvorm nagu iga teinegi.Soovituste ring hakkab ajapikku toimima mitte kohe..aga elada on ju vahepeal ikka vaja.)))
Lugupidamisega Meelis Vaiksaar
 
Malle 31. märts 2013, kl 14.47
praegu tehakse mulle punasest tellisest pliiti ja soüüri hinnaks küsis pottsepp 500 euri,teeb rahulikult,koos väljalõhkumisega 7,8 päeva,vahepeal peab natuke kuivama,materjali ostsin ise ,kui Espakis oli 20% allahindlus,kuulsin,et suvel on pottsepa hind kallim,need kes oluliselt rohkem võtavad on ahnepäitsid
 
viimnasele 31. märts 2013, kl 19.07
Normaalsel pottsepal on omal mõnes ehituspoes "käsi sees" ja saab võrreldes sinu espaki 20% alega umbes 40% hinnast alla. Tuleb lasta pottsepal hinnapakkumine koos materjaliga teha ja eraldi. Siis näed, et enamasti pole mõtet ise materjali kohale tarida.
 
hm 31. märts 2013, kl 22.44
säärast pottseppa ootan siis Saaremaale, kes 40% alet saab ja ise kohale materjali tarib.
 
Mann 01. aprill 2013, kl 09.56
ei tea,miks mu kommentaar kustutatiu,mul praegu pottsepp hakkab tööd lõpetama,500 euri võttis soojamüüri ja pliidi eest,täiesti rahul hinnaga,materjali ostsin ise,kui poes oli 20% soodushind,tegi nädal aega
 
Anneke 07. mai 2013, kl 12.52
Andke palun pottsepa kontaktid, ise oleme Peipsi järvelt.
 
Pottsepp 11. juuni 2013, kl 16.04
Küttekollete ja korstnate ehitus üle Eesti
Ahjud,kaminad,soojamüürid,kaminahjud,välikaminad jne.
Töö korralik.Infot saab tel 55618224,voi tarts110@hot.ee
 
kairit 20. juuni 2013, kl 12.16
soovitan suurepärast meistrit 56564271
 
khmm 02. august 2013, kl 22.46
see aadress ei toimi tarts110@hot.ee
 
viljandi 18. august 2013, kl 23.34
eks hinda võib küsida ju igaüks tõesti seda, mis parasjagu mõtesse tuleb. kahjuks ei oska kontakte anda, aga tean, et Valga linnas oli üks vanem mees, kes tegi väga korraliku töö mu tuttavale ja kindlasti odavamalt, kui muidu pottsepad.
 
mrs mary 06. september 2013, kl 20.43
Tere päevast.

Ma ei saa eitada seda suurt ütlusi, mis toimub minu elus ma armastan, et kõik teaksid seda ja osavõtja Sellepärast ma alati asetage see vastus, olen proua toitlustada Richway nime, ma elan Michigan, Ameerika riik Ameerikas, ma tahan tänada proua (Mary Lisa) tema lahkust üles mu pereelu.

Ma ei teadnudki, et on veel kena laenuandja niimoodi interneti ja maa siin. Just mõned kuud tagasi, olin otsida laenu $ 95.000, kuna olin otsa raha toitmiseks ja mu arved sisaldavad rent. Ma olin scammed acerca $ 4000 dollarit ja ma otsustasin mitte kaasata Selline mu enese äri taas kuid sõber minu tutvustas mulle laenu firma tänu oma välimuse ja tegemistest.

Ja ma ütlesin talle, et ma ei ole huvitatud mis tahes laenu palju enam, kuid ta ütles mulle, et on veel kena laenuandja, kes ta soovitada mulle, ja ma tegin katse ja ma olen väga tänulik õnnelik ma täna olen, mulle anti laenu summas $ 95,000.00 USD, mida selle suure (Mrs.Mary Lisa) haldab proua (Mary) Kui teil on vaja tõelist või Legit laenu või rahalise abi ja võite olla kindel ja usaldusväärne on maksevõimeline tagasiõigeaegselt raha ma nõu teil ühendust tema kaudu: mrsmarylisaloanhome@gmail.com ja sa olema vaba petuskeemid internetis.

Minu armas abikaasa laiendada oma tervituse maailma Ka siis mitte pr (Mary) Ma ei kujuta ette, kuidas elu peaks olema minu pere today.Please ma palun, et sa aitaksid mul tänada proua (Mrs.Mary Lisa) U ja ma alati jagada seda väga asi juhtub minu elus, et vastata iga päev. Sa oled see, kes mind eemaldada ja mu pere vaesusest, minu pere laiendab nende tervitus teile.

Palun mistahes informatsiooni, mida saab minuga minu e-posti alla: caterrichway@outlook.com

Jumal õnnistagu teid ............

Proua toitlustada Richway
 
asjatundja 08. detsember 2013, kl 07.09
See vaimu nime all kommenteerija on mingi HUIAR, ärge temalt küll midagi tellige! Varastab teie majapidamise ka veel hiljem paljaks!
 
Pottsepa soovitus 12. detsember 2013, kl 11.42
Ma soovitan oma isa, kes on pottsepp. Ta küsib õiglast hinda oma tööde eest ja teab mida teeb (lisaks on hästi sõbralik). Tegutseb peamiselt Lõuna-Eestis. Pilte ja kontakte leiab tema facebooki leheküljelt www.facebook.com/looritaja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!