Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Wc loputuskastis ei sulgu vesi
 
tiina 26. juuli 2015, kl 16.49
Kas keegi teab kas loputuskasti parandatakse ka. Mul on korralik komplekt pott ja loputuskast on ühes tükis. Panin kasti katlakivi eemaldus tableti kuid sellest polnud abi.Ikka jookseb
Tänud ette
 
abitumees 26. juuli 2015, kl 18.00
kas see tolgus, kes sind kepib on nii juhm ja ei suuda asja korda teha?
 
njahh 26. juuli 2015, kl 18.37
sisu on võimalik vahetada. Ei ole eriline raketiteadus.
 
t 27. juuli 2015, kl 00.23
kahjuks uuematel pottidel on see sisu vahetamine paras raketiteadus. Eriti kui oled lolli peaga ostnud IFÖ poti.
Selles suhtes soovitaks pigem Gustavsbergi, eriti kaua küll sisu ei kesta aga see-eest lihtne vahetada.
Siiani on kõige paremateks osutunud ikkagi Cersaniti potid
 
teemaalgataja 27. juuli 2015, kl 08.46
Teadmiseks abitumehele.Olen üksi elav pensinär.
Komplekt on swell. veejuurdevool ei peatu ja siis hakkab potti nirisema. Ma algul arvasin et katlakivi ja panin tableti kuid täna hommikul uurisin lähemalt seal all tihendid kõik korras ja katlakivi pole kuid kui kui lop. kast saab vett täis siis sealt ülevalt tuleb aga juurde
 
M35 27. juuli 2015, kl 14.55
Kui loputuskast saab vett täis ja vee juurdevool ei peatu siis peaks viga olema mõnes sissetuleva vee süsteemi komplekti kuuluvas detailis. Erinevatel tootjatel on need süsteemid veidi erinevad kuid üldjuhul peaksid igale potile sobima ka tavalised, igas santehnika poes müüdavad süsteemid.

Tavaliselt muutub ujuk katlakivi sade tõttu liikumatuks ja vesi ujutab ujuki üle ning sissevoolava vee ventiili ei suleta. Kuna kirjutasid et sul sea katlakivi ei ole, siis viga võib olla osadel süsteemidel ka korrektselt mittesulguvas ventiilis, ehk siis, isegi kui ujuk tõuseb ettenähtud kõrgusele, ei sulgu ventiil ja vee juurdevool jätkub.

Kui tahad, siis keegi võib sul selle komplekti sealt veepaagist välja keerata ja detailid ikkagi igaks juhuks katlakivi eemaldajaga läbi loputada. Ehk on katlakivi kogunenud kuhugile, kust seda pealtvaadates nähe ei ole. Ladestunud katlakivi puhul peaks loputusest piisama.
Või siis osta Bauhofist selline uus: http://www.bauhof.ee/lop-kasti-ujuki-kraan-1-2-p...
See siis sobib igale paagile mis on ALTPOOLT ühendusega.

Kui paaki tuleb vesi ülevalt külje pealt, siis peaks sobima selline: http://www.bauhof.ee/wc-poti-sisselaske-klapp-sa...
Ehk leidub sealkandis ka mõni töömees kes selle vahetuse ära teeb.
Vahepeal keera siis kraan ikka kinni kui paak vett täis saab et vesi ilmaasjata potti ei voolaks.Toimetatud 1 kord(a). Viimati M35 27.07.2015 15.02.
 
teemaalgataja 27. juuli 2015, kl 18.26
Tänud !
Kutsun ikka santehniku kohale kes vaatab üle ehk saab mõne detaili vahetada et ei peaks suuremat väljaminekut tegema ja uut komplekti osta
Ilusat õhtut
 
veel 08. august 2015, kl 21.17
Loodetavasti loputuskast nüüd korras. Minul oli sama probleem ja põhjus oli lihtne - kasti sisu oli nö reguleerimata peale uue poti paigaldamist. Santehnik reguleerimist ei teinud. Sõbranna tuli külla, keeras kasti sisus veidi keermeid (või kuidas neid sisu osi seal nimetataksegi) ja oligi korras. Oleks ise ka võinud keerata, kui oleks teadnud, et selline reguleerimine seal võimalik on. Paraku ei teadnud. Nii et kirjutan järgmiste hädaliste jaoks teadmiseks.
 
Maarjaa 06. september 2015, kl 10.18
Tihend läbi arvatavasti ja vaja see vahetada.
Võib ka olla, et hõljuk jamab ja vaja vaid veidi üles/alla kruvida.
hannes 29. oktoober 2021, kl 15.02
Kuidas ise loputuskasti avada?
 
Proovi. 29. oktoober 2021, kl 18.51
Tavaliselt on vee nupu all kruvid, mida lahti keerates saab loputuskasti kaane maha tõsta. See vee laskmise nupp annab tavaliselt üles tõsta, et kruvile ligi pääseda.
 
üksik M 34 21. juuni 2022, kl 00.38
Wc poti loputuskasti kaant saab edukalt avada kui asetada sõrgkang kanne ja loputuskasti serva vahele ning seejärel järsult ja jõuliselt kangile suruda.
Loodan et oli abi :)
 
Oi, oi joi! 21. juuni 2022, kl 01.51
Suur tänuhea nõuande eest "üksik M 34"!
Nõuaanne on väga hea, kuid kuidas sul endal sel viisil wc poti loputuskasti kaane avamine õnnestus. Tavaliselt antav nõuanne peaks olema enda poolt ära proovitud.
Kuid veel lisaks, sõrgkang ja kuvada on alati head ja vajalikud abimehed. Need aitavad kõik probleemid lahendada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!