Remont
Kuidas saada kõige parem üldvalgustus elutuppa?
 
probleemi ees 25. august 2016, kl 19.17
Elutoa lae kõrgus on 2 m 10 cm, suurus u 30 rm, seinad helehallid, põrand tumedam hall ja lagi valge.
Siiani on toas olnud ühes seinas seinaplafoonid 2 tk, ja teises seinas üks seinavalgusti (mitte plafoon), ent sellest jääb väheks. Kuna toimub remont (seinte värvimine, mööbli vahetus), teeks ka valgustuse ümber, aga ei suuda otsustada, kuidas.
Elutoal on põhimõtteliselt kaks täisseina, kolmandas on maast laeni aknad ja neljas "sein" on ahi (mille taga on poolavatud köök), soemüür ja korsten.
Talvel on aga pime...ja tahaks, et valgustitega saaks olemise valgemaks ja mõnusamaks teha. Äkki kellelgi on häid ideid.
 
geniaalne idee 25. august 2016, kl 21.16
kui ise ei suuda lampi ja asukohta välja mõelda, palka sisekujundaja.
 
guru Johannes 25. august 2016, kl 21.59
Nii madalat kunkut ja veel sellise põrandapinnaga ikka annab üldvalgustada. Tõmba mööda vabasid seinaääri 45 kraadi all üles suunatud prozektorite rida ja lae keskele pane pikk peegel.
 
valgus 29. september 2016, kl 15.56
Ega sinna lakke väga midagi ei pane, lagi niigi madal. Uks on sellise kõrgusega. Prozektorid lakke ja lakke peegel on ikka paras porno ja see peegelduv prozektor hakkaks räigelt pimestama ka veel.
Pane luminofoortoruvalgustid terve seina pikkuse ulatuses mõlemale poole tuba seinale lae alla. Led ribad võid ka panna, aga need valgustäpid jällegi pimestavad. Valgusallikas peaks piimjasmatt klaasi taga olema nii et pimestavaid täppe ja torusid poleks. Valgusallikaid aga peab nii palju olema, et valge oleks.
 
............. 05. oktoober 2016, kl 01.24
http://www.valgustus.ee/product/index/230
Näiteks sellised.
Meil on terve lagi täis. Igatmoodi saab sisse lülitada: kõik korraga, lae eri sektorid, mõned üksikud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!