Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Kes mul paigaldab ON24 köögi??
 
Siiani kõva Naine. 02. oktoober 2016, kl 11.29
Tere! Mul on plaanis osta on24-st köök. Pliidi, valamau, külmkapi jne. ostan osta.ee-st või mujalt soodsalt.
Aga, palun öelge, kes mul paigaldab mööbli, valamu, torud, tööpinna, pliidi jne.?
Sest minu arusaamise järgi kõik paigaldavad "meilt tellitud kööke", mis on tuhandetes kallimad?
 
soovitan 02. oktoober 2016, kl 11.39
võta kuskilt suurest firmast töömees selle jaoks

kuskilt ajalehe kuulutusest võtad, pärast tuleb sosssepa tõttu uputus ja keegi ei vastuta, kuigi suures firmas on ka sossseppi, aga nad vähemalt peavad kinni maksma
 
' 02. oktoober 2016, kl 12.52
Siin riigis ei ole olemas sellist teenust. Sest eeldatakse et igal naisterahval on määZ kes talle kõik ette taha ära teeb ja kõik mugavused hõbekandiku peal ette tassib.
 
miniehitaja 02. oktoober 2016, kl 13.05
Kui Tallinnas või Harjumaal saan aidata
 
õbluke 02. oktoober 2016, kl 14.51
Tule taevas appi! Ammugi ei ole igal naisel meest, kes selle töö ära teeb. Praegu on ka väga palju mehi nn: ilu-eedid, kes ei taha ja ei oska torusid ja kappe käes hoida, rääkimata paikapanemisest ja ühendamisest. Õnneks veel tõelisi mehi leidub . Teavita, kus piirkonnas elad ja kindlasti leiad abi.
 
maniila 02. oktoober 2016, kl 14.52
iga vähegi tõsiseltvõetav töömees teeb selle ära. aga pööra tähelepanu sellele, et kapid oleks õigetes mõõtudes, et pliit ja kraanikauss ikka korralikult ära mahuks. pliidi laius võib mõned sentimeetrid siia-sinna kõikuda.
 
njahh 02. oktoober 2016, kl 15.09
tegelikult maksab selline paigaldus korraliku töömehe käes päris korralikku raha. Kahtlen, kas lõppkokkuvõttes su rahaline sääst nii suur ongi, kui esialgu paistab.
Kui sul on vaja eraldi torusid vedada, elektrit ümber teha ja muud taolist, siis pole see mingi igamehe tehtav töö.

Just olen oma köögiga enam-vähem hakkama saanud. Paigaldus võttis kahel mehel pika tööpäeva, kusjuures kokku oli vaja panna täpselt mõõtude järgi tehtud detailid. Torutööd ning elekter olid varem tehtud.
Ainult paigaldus maksis pealt 300€.
 
Wtf_ 02. oktoober 2016, kl 16.40
Ehituses on jõhkrad hinnad. Köök maksab 5000 eur ja selle eest saad viimistletud kapid ehk karkassid ning pliita ja külmiku sisse. Pealtnäha täiesti ulmeline summa. Võrdluseks võta auto24 ja vaata milline auto on võimalik soetada sellise raha eest ja auto koosneb miljonist jupist (täpsustatud andmetel 10000-14000 jupist)
 
Diivanvoodi 02. oktoober 2016, kl 17.26
Tellisin on24 diivanvoodi, nüüd mõtlen, kas see tuleb ka detailides kohale?
 
maniila 02. oktoober 2016, kl 18.22
kui on pesukastiga, siis tuleb alumine ja ülemine osa ise kokku panna. mul kunagi oli nii.
 
nja 02. oktoober 2016, kl 18.23
Tellisin ka kaks aastat tagasi on24 kööki pliidi kohale õhuvärskendaja, siiani seisab nurgas. No ei leia inimest kes selle ülesse paneks. Niiet olen loobunud midagi ostmast netist, mis vajab kokkupanemiat. Kunagi tellisin jyskist kööki laua, tellisin lehest töömehe, kes kokku paneks, lõpptulemus lõhkus ära:(
 
njahh 02. oktoober 2016, kl 22.59
no nende pisikeste mööblividinate kokkupanemisega saab küll igaüks hakkama, aga köök nõuab ikka rohkem oskusi ja kogemusi kui mingi laud või tool.
 
njahh 02. oktoober 2016, kl 23.03
aa ja muide, firmaköögi saab ka odavamalt kui 5000, võib ju pool tehnikast ostmata jätta või osta ise odavam variant (nt integreeritud pliidi asemel tavaline, nõudepesumasinata saab ka jne). Valida on odavamad ja kallimad valamud, kraanid, materjalid. Täislaksu sain 3,5 tuhhiga, kus sees kõik masinad ja mitte kõige odavam santehnika. Oleksin saanud kokku hoida, kui väga tahtnud oleks.
 
Siiani kõva Naine 04. oktoober 2016, kl 22.55
Tere taas. Tallinnas asun. Vaatan, et köögi saab soodsaimalt kätte ka 400 euriga, + tehnika, + tasa- ja tagapinnad. Meest ei ole , kes kokku paneks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!