Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Kuhu minna Tartu lähistel päevaks suvitama
 
joobert 25. juuni 2020, kl 12.33
Tere!

Selline küsimus ongi - tahaksin viia oma karkudega koperdava ema päevaks mõne veekogu äärde suvitama, kus poleks palju rahvast. Ta on küll vana ja ei kõnni kuigi kabedalt, aga sellele vaatamata edev ega taha oma abitust laiale ilmale demonstreerida. Kas keegi oskab sellist vaikset kohta soovitada? Võiks jääda Tartust 30-40 kilomeetri kaugusele. Kõigi soovituste eest ette tänades!
 
Lumemari 28. juuni 2020, kl 16.43
Ilusaid kohti Tartumaal ja Lõuna Eestis on palju, aga sellist kohta soovitada, kus poleks palju rahvast on raske. Ilmad on ilusad ja kõik, kellel vähegi võimalus tahavad vee äärde minna. Meie oleme viinud oma 85 aastase tädi Tamula järve äärde. Seal on mõnus jalgtee, ilus vaade ja saab vajadusel jalga puhata. Teine variant on Värska lahe äärde, aga mõlemad kohad on küllaltki kaugel Tartust, ca 80 kuni 85km. puhkuseestis.ee annab ka kindlasti ideid kuhu minna.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!