Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Millised on teie kogemused lennufirmadega?
 
reisija 13. september 2005, kl 01.02
Milliste lennufirmadega olete lennanud? Millistega on head/normaalsed ja millistega halvad kogemused olnud? Millised olid halvad kogemused?

Mina ise - Lufthansa, KLM, Finnish Air. Head kogemused, kuid mu kõrvalreisijatel jäid Lufthansa puhul kohvrid transiitkohta maha. Mu sõbra lend hilines kunagi, mistõttu ta ei jõudnud järgmisele lennule ja pidi öö veetma kusagil pärapõrgus lennujaama hotellis. Puhkusereisist üks öö kadunud.
 
kle.. 13. september 2005, kl 02.08
ara hirmuta, lahen ise kahe paeva parast reisile.(puhkama) Plaan minna Inglismaalt otaelennuga(estonian-air) Eestisse. Selle lennuga kogemus esmane, kirjutan tapsemalt kui tagasi tulen.
 
k 13. september 2005, kl 09.56
Tsehhi firma on hea, easy jet, estonian air, moirsk, olympic airlines, aegean, air baltic - ka pole pretensioone. Poola oma muidu normaalne, aga varssavi lennujaam ei meeldi kohe üldse, eriti teeninduse pool.
Tsehhi firmaga oli ka kogemus üks kord, et kohvrid jäid maha ja tulid järgmine päev järgi. Aga põhjus oli selles, et minu teine lend hilines ja nad ootasid mu ära. Ise sain peal, kohvrid jäid maha.
 
... 13. september 2005, kl 10.29
Esimest korda Kopenhaagenist Tallinna lennates, sattusin kohaliku töötaja tõttu lennukit ootama valesse väravasse. Ise olin siis veel suht roheline selles lennujaamas ja ei teadnud kust mida vaadata või mis teha. Viimasel hetkel siiski avastasin et olen vales kohas. Kiirustasin infosse ja sealt öeldi mulle et lennukile laskmine on lõppenud. Olin kaheaastase lapsega... õnneks helistas ta siis sinna väravasse ja teatas et me oleme teel. Aga kes on Kopenhaageni lennujaamas käinud see teab kui suur see on. See oli ikka hullumaja reis ühest väravast teise väikese lapsega. Estonian air lennuk ootas meid oma kõva viis minutit seal. õnneks lõppes kõik hästi. Eelistan alati Estonian airi kui võimalik. Head stjuardessid, alati rõõmsameelsed.
 
e. 13. september 2005, kl 10.49
tshehi on tõesti üllatavalt hea, samal ajal kui kõik firmad kulusid ja teenindust kokku tõmbavad. lufthansa on soliidne, finnair (eriti tiba pikemad lennud) päris hea. estonian air hakkab viimasel ajal sasi tiiva all alla käima, sas ise muidugi ka, kuigi estonian airi stjuuardessid on tõesti teistest tihti sõbralikumad. kohvrite mahajäämist juhtub ikka, tihti ei ole lennufirmast ringitud.
 
aga 13. september 2005, kl 14.52
kuidas on lood KLM-iga?
 
lend 13. september 2005, kl 17.31
enne olin Estonian Airiga enam rahul, tundub, et nüüd hakkab seoses nende muudatustega ka teenindus alla käima, just pardateenindus - muus osas ei heida midagi ette;
Lufthansa - iga kell minu lemmik- teenindus hea ja üle ookeani lendamise puhul seni ka kõige parem seltskond lennukis,
Iceland Air -normaalne, ainult peab teadma, et joogi eest peab ise maksma (va vesi).
LOT - võib lennata, kuigi enam ei tahaks
United Express - hea ja mugav
 
Merks 13. september 2005, kl 17.46
no nii..
ma eelistan kah Estonian Airi.
Kindlalt ei meeldi Easy Jet v Iberia.
Yle ookeani lennates parim on olnud Virgin Atlantic, kuigi SAS polnud kah paha.
Araabia puhul Emirates parim
Quantas ja Singapore Airlines on klass omaette.
Kui mingi grupiga minna ning lend v'aga pikk pole siis need odavad firmad on s'a'astuvariant aga koht on kitsam...
 
suss 13. september 2005, kl 18.27
qantast soovitan, super hea teenindus, üldiselt kui lennata aasia poole, eelistage aasia lennufirmasid, singapore airlines, thai airways jne, neil on tõsiselt liiga hea teenindus ja lennata on täielik lust.klm ei ole usaldusväärne just tallinnast lennates, lufthansal on pardateenindus parem pikematel lendudel, olen täheldanud, et lyhemad lennud ja tallinna liin on natuke jama.
 
to lend 13. september 2005, kl 18.49
mis LOT-il viga oli?
 
tibu 13. september 2005, kl 19.42
estonian air muidu hea, ainult see loll toidu ostmine; teenindus korralik, sas - jätab kuidagi väge kulunud mulje, k.a. teenindajad. Finnair üsna tip top, parim siiani Emirates - pika lennu jaoks jumalik!
 
gh 13. september 2005, kl 22.35
estonian air, sas, czheck airlines, iberia, maersk - rohkem ei tulegi hetkel meelde - aga olen kõigiga rahul:)
 
to to lend 13. september 2005, kl 23.39
tallinnast varssavisse lennates oli väga kummaline "nukras" seisukorras lennuk, selline et kõik pole mitte nii uus ja särav. poolast usa-sse lennates oli lennuk äärmiselt palav, tavaliselt see nii ei ole, pigem hakkab üleval veidi jahe. toitu oli palju, aga see kõik selline "poola toidu maitsega", kui saad aru mida ma silmas pean - e-sid täis ja spetsiifilise maitsega. teenindus oli normaalne, kuigi inglise keelest arusaamine polnud stjuardesside tugevam külg. hinna ja kvaliteedi suhe on selle firma puhul kooskõlas. aga üle atlandi lennul eelistan edaspidi siiski lufthansat.
 
Anne 14. september 2005, kl 06.02
Air France, Czhech Airlines - yle Atlandi lendamiseks. Tasemel teenindus, toit, meelelahutus Air France Airbusis, kuid De Gaulle lennujaam masendav - räpane, kitsas, ülbed ametnikud.
 
Kats 14. september 2005, kl 11.24
Lennanud:Estonian-Air, SAS, Lufthansa, Finnair, Air France, Air Mauritius, eile just KLM-ga. KLM-ga lennanud mitu korda, täitsa ok, ei saa aru miks seda nii palju maha tehakse. Kõige parema mulje jättis Air Mauritius, aga eks nad kõik ole täitsa talutavad. Sõltub lihtsalt mis lennukisse sattud ja kuhu lendad.
Lennujaamadest on kõige tobedam Pariisi oma, see minu arvamus
 
M 18. september 2005, kl 14.59
Lennanud: Estonian Air, EasyJet, SAS, Finnair, Czech Airlines, Britannia, Futura jt. Finnair on parim. Estonian Airi lennukid on kõige logumad. EasyJet jättis vaatamata eelnevatele kahtlustele väga hea mulje: täiesti uued lennukid kõigil 4 lennul, Berliinis oma terminal, check-in'i sai ise piletiautomaadiga teha jne.
 
reisija 23. september 2005, kl 23.19
KLMiga on viimasel ajal sageli jamad, kas selgub, et pileti eest pole internetimaksmine läbi läinud või midagi muud. Ja alkoholi pardal juua üldse ei saa. Nii et ettevaatust ja alati tasub üle kontrollida millal kust läheb ja kas ikka pilet on olemas
 
zehitobinshi6 09. juuni 2019, kl 20.54
Odavad lennupiletid - https://search.jetradar.com/?marker=15048... kasutan juba pikemat aega - mugav.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!