Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
USA elekter
 
kasutaja 05. oktoober 2005, kl 19.21
Küsimus: olen kuulnud,et Euroopa ja USA elekter on erinevad.Kas see tähendab,et oma fööni ja epilaatoriga pole mul seal midagi teha?
Tänu.
 
-- 05. oktoober 2005, kl 19.24
Oma fööniga pole seal midagi teha. Meil 220V, neil 110V
 
to kasutaja 05. oktoober 2005, kl 20.58
millal lähed usasse
 
kasutaja 05. oktoober 2005, kl 21.21
Mis siis? Tegelikult lähen alles kevadel,mõtlen juba,mis asjad võtan kaasa,millised tuleb ära müüa.
Kas mingit jublakat siis ei müüda, mis kohandab elektri ümber.Pean el. poest siis küsima.
Nii kahju on loobuda Phillipsi lokitangidest ja mis veel muid vigureid teeb.Või epilaator,see maksis ka sama palju,kokku siis tonn ja nüüd pean loobuma?
 
nonii 05. oktoober 2005, kl 21.30
mis? kas tahad sinna päriseks jääda? sinusuguste pärast ongi viisadest keeldumise protsent nii suur
 
aah 05. oktoober 2005, kl 22.24
Mis tegema hakkad seal siis kah?

Lähed Brooklynisse pirukaid müüma?
 
prix 05. oktoober 2005, kl 23.15
jublakaid myyakse siin kyll, nii et tegelt saad oma asju kasutada, aga kuna eestis on 220 ja siin on 110, siis minul naiteks foon tootas ainult poole voimsusega. eestis ma kunagi foonil taisvoimsust ei kasutanudki aga siin ainult seda saigi kasutada, muidu poleks juuksed ealeski ara kuivanud. epilaatori kohta ei oska oelda, akki tootab ka ainult poole kiirusega :).

ja kurat kus ajab narvi iga kord see usas tootavate yle igisemine, vinduge edasi seal monusas porises eestis oma depressioonide ja halva tujuga ja vigisege viisasaamise korra yle. kindlasti usa valitsust ilgelt kotib see eesti monituhat immigranti siin, samal ajal kui koikidest teistest endistest idabloki riikidest ja noukogude liidu vabariikidest tuleb siia kymneid tuhandeid, raakimata mehhikost ja louna ameerikast tulevatest miljonitest.
 
us 06. oktoober 2005, kl 06.12
Müüakse ka selliseid jublakaid, mis muudavad sul selle 110V voolu 220-ks (step-up converter), aga suht mõttetu ost mingite lokitangide pärast. Neid tange on USAs ju tunduvalt suuremas valikus ja odavama hinnaga, kasuta parem kohvriruumi millekski vajalikumaks.
 
* 06. oktoober 2005, kl 09.08
kuidas aga moblade laadimisega on? Kas mobiil üldse töötab nende sagedusel? Kui mobiili kasutada ei saa, kas seal on piisavalt kohti, kus saaks internetti (skype)kasutada?
 
ann 06. oktoober 2005, kl 14.47
igas USA poes elektri või muus taolises poes on k aneid vidinaid müügil. Ostsime ka sealt kasutamiseks.
 
prix 06. oktoober 2005, kl 15.12
mobiili saab vabalt laadida selle vahejubinaga, aga sul peab kahesageduslik telefon olema, st mis voimaldab helistada 1900ga, vist nokia 6100 on yks selliseid. samas roaming on muidugi kuskil 35 kr. minut, isegi kui keegi sulle sisse helistab.
siit mobiili ostmine on tavaliselt monevorra komplitseeritud, kysitakse tavaliselt ettemaksu alates 200$, mille saad tagasi aasta parast kui oled ilusti oma arveid maksnud. on veel voimalik osta ettemaksu konekaart, kus minuti hinnaks tuleb ca 20 senti (usa oma siis), tavaliselt myyakse see sulle koos telefoniga, mille sa void osta muidugi koige odavama, ca 100$se. ma kahjuks ei tea kas seda kaarti saaks iga telefoni sisse panna voi ei. siin on systeem nats teine kui eestis.
internetikohtade olemasolu soltub ilmselt sellest kuhu sa ise lahed, aga vaevalt sa seal skype'i saad kasutada.
 
tiina 06. oktoober 2005, kl 16.15
sagedus peab olema jah mobladel 1900 (kolmesageduslik siis).
kas seda vahejubinat saab osta seal pea igast poest?
 
kr 06. oktoober 2005, kl 17.50
Telefon võib olla kahesageduslik (1800 ja 1900), ei pea olema kolmesageduslik, a võib olla.
 
prix 06. oktoober 2005, kl 18.38
igas suuremas maksimarketi laadses poes nagu Walmart ja K-Mart peaks need jubinad olemas olema. kui elektriosakonnas pole, siis vaata reisiosakonda, kus kohvreid jms. myyakse. Walmartis on raudselt, sealt ostsin isegi.
 
kasutaja 06. oktoober 2005, kl 19.22
Kadedatele.
Ei saa möliseda,kui asja ei tunne.Lähen pruudiviisaga,minu taust on uuritud ja erinevalt turistist on on mind ikka väääga põhjalikult uuritud .Ei see ei ole mitte nii, et minu pärast kellelgi isiksuseprobleemid on.
Aitäh nõuandjatele!!!
 
kasutaja 07. detsember 2019, kl 19.40
Ciao!
Olen tagasi ja veel kaunim kui enne!
Lasin seal ainult veidi huuli ja büsti korrigeerida.
Kõik oli OK, kuni ilmus Giovanni Leonardo ema ja hakkas meie bungalos oma seadusi tegema.
Asutan siin armetus mudamülkas lingammassaaži kooli ja saan kuulsaks nagu eerik orgu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!