Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
hiiumaa
 
kerli 16. juuli 2007, kl 16.32
Tere, pole varem hiiumaal käinud ja see aasta plaan minna. soovitage mida seal peaks kindlasti nägema ja kus hea telkida. ja üldse jagage oma kogemusi hiiumaaga
 
maakas 16. juuli 2007, kl 18.09
Käi ära kindlasti tuletornides- Kõpu ,Ristna,Tahkuna.Siis veel Kassaris Sääretirbis,jaluta kohe täitsa sinna lõppu.Luidjal on väga mõnus liivane mereäär,kus saab ujuda.
 
malle 17. juuli 2007, kl 14.56
Hiiumaal on väga tore ja inforatiivne kodulehekülg. Käisin paar aastat tagasi jagrattamatkal, sain seal palju abi.
 
kuri mutt 17. juuli 2007, kl 17.42
Kasuta ometi otsingut
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=45&i=42324&t=42324
 
tean 17. juuli 2007, kl 20.51
http://www.hiiumaa.ee
 
turistivaenulik 18. juuli 2007, kl 00.20
Suuremõisa loss (topeltlaed, vereplekk, salauks), Kassari Sääretirp (sinna sõites astuge läbi ka Vaemla villavabrikust), Kõrgessaare suunas Ristimägi, vene sõjaväe maaalused katagombid (taskulamp kaasa), Kõpu tuletorn. Seal lähedal on ka surfarite rand.
Telki ära eramaale topi, ning eramaa randa kedagi võõrast ka ei oodata, kui sildid väljas. Loomulikult on hooldatud plats mugav, kuid keegi ei niida ega korista võõraste jaoks/järel. Riigimaad on piisavalt, ka randa, kuigi tihti võsas. Samuti ei tasu jalgratastega isiklikust taluõuest läbi sõita. Uskuge , neid sõitjaid on liiga tihti ja liiga suurte gruppidena.
 
käisin ka 19. juuli 2007, kl 11.59
hiiumaa on nii uskumatult väike ja vaikne kohake,et kahe päevaga teeb talle kaks tiiru peale!!eelmised soovitused kõik head,lisaks soovitaksin veel Mihkli talumuuseumis,kus omaaegne sari farm üles võeti.ja lihtsalt sõita mööda saart,igalpool on viidad väljas,igale poole tasub ka sisse keerata.Hiiumaa on nagu öeldud võrreldes Saaremaaga hästi vaikne ja unine,laup.-pühap.on poed poole päeva pealt kinni,söögikohti on vähe(siinjuures soovitan soojalt Sõru sadamat,toidud maitsvad,hinnad soodsad).meie telkisime kaks ööd ja leidsime ekspromt ülilahedad kohad.Soovitan-Tahkuna poolsaarel Malvastest veidi Tahkuna poole keerab vasakule mere poole,seal on kaks väga head ööbimiskohta,saab ujuda,hommikusööki,on dušš,pallimäng,isegi tv jne.lahke,vastutulelik pererahvas!teine koht oli Kassaril-kohr otsin selle kohanime välja ja lisan.seal oli ka mõnus koht-võimalik laenata madratseid,et küljekondid hommikul ei nuuksuks,on grillikoht,pesemisvõimalus jm.tark on osta sadamast väike Hiiumaa kaart,kus kõik vaatamisväärsused,ööbimiskohad peal.head reisi!
 
käisin ka 19. juuli 2007, kl 12.19
lisan ööbimiskoha nime-Mesila Talu,selle kohta ka inff Hiiumaa.ee,esimese kohta ei leidnud!?
 
Hiidlane 07. aprill 2020, kl 23.47
Sügisest kevadeni on Hiiumaa jumalast mahajäätud koht ühelgi (võõral) pole sinna asja aga mai lõpust läheb Hiiumaal selline turismitrall lahti et saar ähvardab Eesti küljest lahti rebeneda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!