Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Astuge läbi,
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 16.18
anonüümsele tapjale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> >
> > e lagi tip
> neb mulle anonüümselt pasa soovimises kõ
> > ikvõ
> imalikesse kehaavadesse
>
> kas seletaksid läh
> emalt lahti, mis eesmärki sinu tekstis kannab sõna
> "anonüümselt"?
> Et mis eesmärk, sisu, mõte sell
> e sõnaga on?

Ok, arvasin, et ei kommenteeri siin enam, aga kuna sa küsid otseselt minult...
See väljend pole kindlasti kõige õnnestunum, kuid registreerimata kasutajate sihilik nimetu olek sõimamise ajal on on mu jaoks nagu mingi mask - tahan, panen endale ühe nime, tahan, kasutan teist või kolmandat, aga kui tuju tuleb, teen hoopis teise kasutaja nimega väga sarnase konto, mille e-maili aadress on valitud võimalikult nilbe.
Anonüümsed oleme siin tõesti peaaegu kõik. Paljudel on lihtsalt maske enam kui üks.

Ma aiman (eriti paari libakonto e-maili aadressi nimevalikut nähes), miks ma sellise veidra varjupoksi osaliseks saan. Ausalt öelda on mul endal üsna ükskõik, vihastasin selle peale, et teise inimese soojade jõulusoovidega teemat pärast mu kommentaari rõvetsemistega rünnati, mul on siin e-mail olemas, tahate isiklikult mind solvata - shoot! Aga paistab, et ropendajad vajavad lihtsalt tähelepanu ja selle saamiseks kõlbab ükskõik mis.
 
kaks küsimust 04. jaanuar 2015, kl 17.18
lollipopu - miks iga su eepose esimesed laused korduvad?

moosimadu - mille poolest on registreerimata kasutaja kommentaar anonüümsem registreeritud kasutaja kommentaarist? Lähtudes sellest aspektist, et sa ei kommenteeri ju samuti avalikult oma nimega, vaid oled kõikide lugejate jaoks siin tegelikult siiski anonüümne. Kas see teeb sind vähem anonüümseks, kui Soonvaldi Urmo või mõni teine delfidebiil teab su päris nime ja isikuandmeid, kuna oled end ära registreerinud?
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 17.28
kaks küsimust Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> moosimadu - mille poolest on registr
> eerimata kasutaja kommentaar anonüümsem registreer
> itud kasutaja kommentaarist? Lähtudes sellest aspe
> ktist, et sa ei kommenteeri ju samuti avalikult om
> a nimega, vaid oled kõikide lugejate jaoks siin te
> gelikult siiski anonüümne. Kas see teeb sind vähem
> anonüümseks, kui Soonvaldi Urmo või mõni teine de
> lfidebiil teab su päris nime ja isikuandmeid, kuna
> oled end ära registreerinud?

Enda meelest ma just vastasin sellele küsimusele eelmises kommentaaris..? Jah. sõnavalik "anonüümne" pole õnnestunud, ka sellega olen nõus.
 
küpsis 04. jaanuar 2015, kl 17.50
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah. sõnaval
> ik "anonüümne" pole õnnestunud, ka sellega olen nõ
> us.

Kas tunnistad veel ka teisi oma vigu siin üles? Näiteks väideti, et sa ei respekteeri inimesi, oled siga, üleolev eneseimetleja jne. Et kas tunnistaksid ka need vead endale küpselt?
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 18.01
küpsis Kirjutas:

> Kas tunnistad veel ka teisi oma
> vigu siin üles? Näiteks väideti, et sa ei respekt
> eeri inimesi, oled siga, üleolev eneseimetleja jne
> . Et kas tunnistaksid ka need vead endale küpselt?


Nii segi ma omadega pole.
Inimesi ka austan. Neid, kes mind seaks peavad ma austada ei suuda.
 
true or false? 04. jaanuar 2015, kl 18.06
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok, sõnastan seda siis nagu respekteerivat žesti n
> ende suunas, kelle obstsöönseid avaldusi pahad mod
> ed kustutama tikuvad. See teema on nende võimalus.

seega tunnistad, et sa ei respekteeri inimesi?
 
vassijale 04. jaanuar 2015, kl 18.07
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> nagu veel... ahjaa: RÖHH.

Kas tunnistad, et oled siga?
 
ebaõnnestunule 04. jaanuar 2015, kl 18.08
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Enda meelest ma just vastasin sellele
> küsimusele eelmises kommentaaris..? Jah. sõnaval
> ik "anonüümne" pole õnnestunud, ka sellega olen nõ
> us.

Kas tunnistad ainult end ebaõnnestunud inimeseks ja muid asju ei tunnista tõesti?
 
lisaks 04. jaanuar 2015, kl 18.11
Veel tahaks ikkagi teada, mis värk nende narkootikumide ja rahadega siis on?
 
täpsustame 04. jaanuar 2015, kl 18.14
lisaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veel tahaks ikkagi teada, mis värk nende narkootik
> umide ja rahadega siis on?

Küsiks täpsustuseks, et kes on rahapuuduses narkomaan, kas Loll või Moos?
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 18.14
"Ok, sõnastan seda siis nagu respekteerivat žesti nende suunas, kelle obstsöönseid avaldusi pahad moded kustutama tikuvad. See teema on nende võimalus."

Kõiki inimesi ma ei austa.
Neid, keda tsiteeritud kommentaaris kirjeldasin, näiteks, ma ei austa. Ei näe ühtegi põhjust, miks peaksin.
Neid on õnneks vähe.
 
ära vassi 04. jaanuar 2015, kl 18.17
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Kõiki inimesi ma ei austa.

See on tõsi, sest kõik kes seda sinutehtud teema alguse postitust loevad ei saa aru mis solvangut sa seal silmas pead, et mis on selle segase mitteaustava teema eesmärk. Kõikidele jääb mulje, et sa ei respekteeri neid isegi niipalju, et nende aega kokkuhoidvalt normaalne tekst sisestada esmapostitusesse.

Sa sülitad silma kõikidele ja tore et tunnistad seda.
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 18.26
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?53,134...

Siit sai asi alguse, enamik sealsetest rõvedustest (ja ma ei liialda omadussõnaga) on kustutatud, sestap muutsin ka oma vastuseid neile, pidades neid mittevajalikeks.
Siit palusin ekstra mitte midagi kustutada ja ise ka ei muuda midagi. Tulemus on ootuspäraselt näotu.

Paistab, et läheb jälle ärapanemiseks. Ma vastan normaalsetele kommentaaridele, aga mitte lahmimistele.
 
vastused 04. jaanuar 2015, kl 18.33
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?53,13405
> 919
>
> Siit sai asi alguse,

Kaudne algus, sh lapsepõlv, ei vabanda välja täna siin ja praegu sinu poolt tehtud ränki vigu. Sa võid tuua lingi kustiganes, aga siin teemas oled rängalt eksinud ja ainult pooleldi seda tunnistanud.


> Siit palusin ekstr
> a mitte midagi kustutada ja ise ka ei muuda midagi
> . Tulemus on ootuspäraselt näotu.

Tulemus on et sülitasid inimestele silma ja tunnistasid seda. Ego on nii kõrge ,et ikka üritad vassides end välja pesta tehtud kuriteost ja mitte tunnistada osasid asju, õigustades end igatepidi. Aga küllap see ego ka küpseb aastatega. Alandad inimesi näotuteks ja matsideks võõrsõnade ja demagoogia saatel.

>
> Paistab,
> et läheb jälle ärapanemiseks. Ma vastan normaalset
> ele kommentaaridele, aga mitte lahmimistele.

Võid joosta minema, aga inimestele jäägu siin oma arvamus sinust.
 
just 04. jaanuar 2015, kl 18.38
Inimesed juba ammu teavad kui võlts moosimadu on.
 
nii on 04. jaanuar 2015, kl 18.41
Noh, ma arvan et Moos on küllalt taibukas paljudes asjades, aga sinnajuurde on ta spoiled/rikutud neist mõningatest teadmistest. Lisaks arvan, et eluterve on kui ka kuningad aeg-ajalt nahutamist saavad ja muidu taibukad.
Siin teemas sai Moos asja eest ja see väike vits ta saba alla on väga vajalik.
moosimadu 04. jaanuar 2015, kl 18.46
@vastused:
Tahad ausat reaktsiooni?

EI HUVITA.

On inimesi, kelle arvamus mulle korda läheb, ka siin on mõned kommentaarid olnud mulle olulised. Praegune tampimisüritus võib vabalt jätkuda, te "teate niikuinii juba kõike".
Kogu maailmale meeldida ei saa, ega limukas ei ole, et paindun kõigi meele järgi.

Bye-bye, olge rõemsad ja terved!
 
põrsale 04. jaanuar 2015, kl 18.51
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> @vastused:
> Tahad ausat reaktsiooni?
>
> EI H
> UVITA.

Enese imetlus ja egoism paneb teistesse kui kõntsa suhtuma, see on meil ammu sinust teada. Sigatsed, röhitsed, alandad ja mõnitad, demagoogitsed ja vassid, ei respekteeri ega austa kedagi.

> Kogu ma
> ailmale meeldida ei saa, ega limukas ei ole, et pa
> indun kõigi meele järgi.

Mitte limukas, vaid ülikonnas porine siga.

>
> Bye-bye, olge rõem
> sad ja terved!

Pai ei tee sind kuidagi intelligentsemaks ega ülevamaks, ole lihtsalt sisemas respekteeriv ja austav, mitte ära paita.
Meie olemegi rõõmsad aga sina tunnistad et vihastusid ja oled nüüd mürki täis, aga silmakirjalikkus ja demagoogia on nii südamelähedane et nimetad meid ebarõõmsateks jne.

Andku jumal sulle mõistuse ja olgu leebe su vastu elus.
lollipopu 04. jaanuar 2015, kl 19.03
vastan autorile - kaks küsimust.
küsimus: lollipopu - miks iga su eepose esimesed laused korduvad?
ei saa minu riimiridu eeposeks nimetada.
korduvad aegajalt sellepärast, et ma olen loll ja kokutan.
 
tubli loll 04. jaanuar 2015, kl 19.16
lollipopu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> > korduvad aegajalt sellepärast, et ma olen loll j
> a kokutan.

austame sind kuna tunnistad oma vigu.
 
skisole 04. jaanuar 2015, kl 19.18
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> alt öelda on mul endal üsna ükskõik, vihastasin se
> lle peale, et

Kas oled skisofreenik või maniakaal depressiivne? Vihastamishood tekivad kui hommikul on tabletid võtmata mis aju sees toimuvaid protsesse ohjaks.
 
5 cents 04. jaanuar 2015, kl 19.55
moosikale saab küll ainult soovitada, et võta ikka peale edasi, sest kaine peaga oled ikka väljakannatamatu.
 
häbi 04. jaanuar 2015, kl 20.00
Soovitaks ploomimoosi Moosinäole, söögu saia ja moosi ja võtku pool pudelit munalikööri peale.
Nii häbi on Moosi pärast.
 
Romaan"Hellus ja soojus" 04. jaanuar 2015, kl 22.11
I osa, koosneb V osast ja kokkuvõttest.
kas keegi on kunagi moosi sisse astunud ? mina olen ainult s.ita sisse ja kus juures veel valgete, kallite tossudega :)
Teema algataja postitus on dis-respekteeriv.
Disrespektatsiooni ei saa õigustada põhimõttega "aga teised tegid ju kaa!", sest kuhu maailm nõnda jõudma peaks?
iga võimalusega võtad teistelt ära mitu võimalust.
Mis ajendas naistuttavat mu kallal õelutsema?
Kõigile head uut, lollipopule sama viletsat!
paska sulle keele peale
Paska sulle vulvasse !
moosimaol on jälle skisofreeniahood peal ja jaurab siin iseendaga?
Ilmselt pole maoke veel kaineks saanud. Anname andeks.
Mis, moosimadu joob jälle oma invaliidist ema pensioni maha??? Püüdke kinni ja saatke tagasi ravile!
Ühes teemas siin väideti, et moosimadu ostab lasterahade eest heroiini. Kas see vastab tõele?
Vaadates ta haiget ininat, siis peaks vastus ju ilmselge olema...
Noh, muudad kirjavead ise ära või jätad vahelduseks oma postituse 10 korda muutmata?
Millest selline õelus ja sapp su hinges moosimadu?
minumeelest on tore, et moosimao tegelik võlts pale siin lahti koorub. saavad kõik näha, milline kibestunud troll ta on.
Eks pühadeaeg kibestabki üksikuid ja sotsiaalselt nõrku inimesi.
moosimadu, filosofeerimise võiksid siiski haritud inimestele jätta.
Näe, põhijoodik ka kargu alla saanud.
 
2.osa "H ja S" 04. jaanuar 2015, kl 22.12
II osa
Tore, et su tõeline pale lõpuks paljastub. Liigagi kaua oled siin õilishinge mänginud.
Ilmselt arvate teisiti, aga kui end trollidega samale tasemele lasete, siis tegelikult andsite trollidele loobumisvõidu.
Kõige haledam ärapanemistekst ever! "sit'apea" ja "kivipallur" paneb kindlasti iga staažika trolli patja nutma.
Naljakas on karrikatuur "ülikond põrsa seljas".
See hakkab siin teemas Moosi osas silma.
Lipsu ja ülikonnaga ehitakse end, samas tehakse nii primitiivseid möödalaskmisi, tihti lausa mängitakse siga ülikonnas. Vastuoluline pilt, aga seda näeb elus päris sageli ja see pilt toitub egoismist, enesearmastusest, mis pimestab ja oma vigu ei näe või lausa psühhiaatriliselt tõlgendatakse need voorusteks.
Näiteks kui hakatakse tänama, õigekirjaga norima, mingeid internetikaugeid viisakusi esitama, ja siis samas pannaks räige peer maha nagu sigadele kombeks.
Siin teemas tundub Moos olema justnimelt lipsuga siga.
Eriti naiivsed tüüpilised lips-sea käitumis mustrid.
Kui pole oskust neid mustreid näha, siis võime välja tuua.
internetis on ebaintelligentne kasutada Härratamisi ja Proutamisi. mõelge järele, mis eesmärki need kanda võiks netis? impetsilli egotoit lihtsalt.
Ma ei ole rase et teietama peaks.
Kas ei tundu endale debiilne anda teises maailma otsas olevale inimesele luba arvuti klahvi vajutada?

Argumendid toodi, samuti näide. Head lugemsit.
ära sa räägi, paned ka mind ahhetama veel.
 
3.osa "H ja S" 04. jaanuar 2015, kl 22.13
III osa
mis asi täpsemalt naljakas on? ükskõik mida sa naljaks ka ei pea, siis parem naer kui nutt, niiet laksuta aga ja pole vaja otseselt öelda, et nüüd naerad või kakid.
mis siis enne oli? nutsid enne või?
debiilne on ikkagi (otseselt või kaudselt (lipsuga või ilma)), tshort paberii pashaalusta..oih.
JOKK moodi seletus ei muuda inimest targaks ega õigeks, kõigile on arusaadav et tegu on teietava ülikonda kandva vanduva põrsaga.
vastus kindlasti soovituslik internetis pole, see võib olla soovituslik nõuka aegses töövikuks kirjandi õpetuse tunnis, elus aga mitte, rääkimata netist. Viisakust Moosi ja sinu poolt küll näha pole, lapseootel naljad jms-ne pori. Olge lahke ei näita kuidagi viisakust, vaid egotsentrilisust.
mille eest? ma pole sulle midagi andnud ega saagi anda. Internetis mingit tänamisväärset nõu küll keegi kunagi poel saanud, pigem ikka meelelahutust ja auru välja laskmist. Ega Tere-headaega, aitähh jms lasteaia viisakuse sõnad ei muuda inimest viisakamaks ega tänulikumaks. Kui said abi ja reaalselt tänulik oled ilma irooniata, siis seda tunneb igaüks ka ütlemata ära. Täiskasvanud inimesed pole lasteaia lapsed.
Noo, tundub, et ego sai toitu küll või mis?
Naiivne on kibestumise, negatiivsuse jms-ga rünnata kui ilmselgelt ollakse ise põhimõttega "mis keelel, see meelel". Siin on rutiinne Moosi algatatud teema, mis sai ootsupärase vastuse, ja sinu vaheteema siin oli ajaviide vaid, sinu kaaperdav teema kiivamine ei õnnestu ega anna sulle kuidagi ei medalit ega mingit eritlist tähelepanu. Küsisd selgitust ja seletati lahti asjad, miks ni imärjalt erutuda siis sellsie rutiinse netisuhtluse osas?
Tototoo.
Kas te arvate, et selle teema eesmärgiks oli viisakusi teha, aitehhid jm elukauge matsiviisakus? See teema oli justnimelt, et Moos ja teised elaks enda intelligentsust välja "minge puci, thort paberii pashaalusta, aitähh"! :D
Oligi arvata, et lollipopu oma nime alt ei julge siin sõimlemas käia (kuigi suurelt lubas) ja hakkab siin anonüümselt peeretama. Kahju, et trollid ta ära trollisid ja lõplikult lolliks inimese ajasid. Homme teeme minutilise leinaseisaku...
aga millest sa arvad meie häbet?
Isegi sarimõrtsukast pedofiil on parem moosist ja lollinokust.
 
4.osa "H ja S" 04. jaanuar 2015, kl 22.14
IV osa

Ega need silmakirjateenritest mutid ei hakkagi kunagi oma silmas palki nägema.
> Isegi sarimõrtsukast pedofiil on parem moosist ja
> lollinokust.
nii on. ja ilma naljata.
lollipopu - miks iga su eepose esimesed laused korduvad?
moosimadu - mille poolest on registreerimata kasutaja kommentaar anonüümsem registreeritud kasutaja kommentaarist? Lähtudes sellest aspektist, et sa ei kommenteeri ju samuti avalikult oma nimega, vaid oled kõikide lugejate jaoks siin tegelikult siiski anonüümne. Kas see teeb sind vähem anonüümseks, kui Soonvaldi Urmo või mõni teine delfidebiil teab su päris nime ja isikuandmeid, kuna oled end ära registreerinud?
Kas tunnistad veel ka teisi oma vigu siin üles? Näiteks väideti, et sa ei respekteeri inimesi, oled siga, üleolev eneseimetleja jne. Et kas tunnistaksid ka need vead endale küpselt?
seega tunnistad, et sa ei respekteeri inimesi?
Kas tunnistad, et oled siga?
Kas tunnistad ainult end ebaõnnestunud inimeseks ja muid asju ei tunnista tõesti?
Veel tahaks ikkagi teada, mis värk nende narkootikumide ja rahadega siis on?
Küsiks täpsustuseks, et kes on rahapuuduses narkomaan, kas Loll või Moos?
See on tõsi, sest kõik kes seda sinutehtud teema alguse postitust loevad ei saa aru mis solvangut sa seal silmas pead, et mis on selle segase mitteaustava teema eesmärk. Kõikidele jääb mulje, et sa ei respekteeri neid isegi niipalju, et nende aega kokkuhoidvalt normaalne tekst sisestada esmapostitusesse.
Sa sülitad silma kõikidele ja tore et tunnistad seda.
> Siit sai asi alguse,
Kaudne algus, sh lapsepõlv, ei vabanda välja täna siin ja praegu sinu poolt tehtud ränki vigu. Sa võid tuua lingi kustiganes, aga siin teemas oled rängalt eksinud ja ainult pooleldi seda tunnistanud.
 
5.osa "H ja S" 04. jaanuar 2015, kl 22.15
V osa
Tulemus on et sülitasid inimestele silma ja tunnistasid seda. Ego on nii kõrge ,et ikka üritad vassides end välja pesta tehtud kuriteost ja mitte tunnistada osasid asju, õigustades end igatepidi. Aga küllap see ego ka küpseb aastatega. Alandad inimesi näotuteks ja matsideks võõrsõnade ja demagoogia saatel.
Võid joosta minema, aga inimestele jäägu siin oma arvamus sinust.
Inimesed juba ammu teavad kui võlts moosimadu on.
Noh, ma arvan et Moos on küllalt taibukas paljudes asjades, aga sinnajuurde on ta spoiled/rikutud neist mõningatest teadmistest. Lisaks arvan, et eluterve on kui ka kuningad aeg-ajalt nahutamist saavad ja muidu taibukad.
Siin teemas sai Moos asja eest ja see väike vits ta saba alla on väga vajalik.
Enese imetlus ja egoism paneb teistesse kui kõntsa suhtuma, see on meil ammu sinust teada. Sigatsed, röhitsed, alandad ja mõnitad, demagoogitsed ja vassid, ei respekteeri ega austa kedagi.
Mitte limukas, vaid ülikonnas porine siga.
Pai ei tee sind kuidagi intelligentsemaks ega ülevamaks, ole lihtsalt sisemas respekteeriv ja austav, mitte ära paita.
Meie olemegi rõõmsad aga sina tunnistad et vihastusid ja oled nüüd mürki täis, aga silmakirjalikkus ja demagoogia on nii südamelähedane et nimetad meid ebarõõmsateks jne.

Andku jumal sulle mõistuse ja olgu leebe su vastu elus.
austame sind kuna tunnistad oma vigu.
Kas oled skisofreenik või maniakaal depressiivne? Vihastamishood tekivad kui hommikul on tabletid võtmata mis aju sees toimuvaid protsesse ohjaks.
moosikale saab küll ainult soovitada, et võta ikka peale edasi, sest kaine peaga oled ikka väljakannatamatu.
Soovitaks ploomimoosi Moosinäole, söögu saia ja moosi ja võtku pool pudelit munalikööri peale.
Nii häbi on Moosi pärast.
 
Kokkuvõte "H ja S" teosele 04. jaanuar 2015, kl 22.16
Kirjandusteos "Hellus ja Soojus
Tegu on hurmava koguteosega. Nauditavalt ühtlane tase läbib kogu teost. Huumori suhtes tervikuna on küll puudujääke, ent omab kindlasti oma lugejaskonda. Tegelaskond on kasin, kuid eeldatavasti ei olegi see teose kirjutajale olnud eesmärgiks, sest sõna jõud ja sõnavara kasutus on võrratu. Põhiline üldmulje on kirjanikust kui ülimalt andekast isiksusest, just tema avastatud modernses ja säravas stiilis. Laused on napid, isegi steriilsed, kuid milline uskumatult sügav mõttejõud nendes avaldub. Eesti kirjandus on täienenud ühe briljandi võrra!
 
moosile 04. jaanuar 2015, kl 22.25
peseme puhtaks, mätsime kinni, peidame silma alt ära?
tuletaks meelde, et võõrad suled (kirjandus, võõrsõnad jms), ei muuda porist põrsast luigeks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!