Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
aidake mööda saata nädalavahetus!!!
 
vanaloll 11. veebruar 2005, kl 22.45
teate, mis ma ütleks - see on ebaõiglane, et kui minu lollid silmad auga väljateenitud puhkust hakkavad koostöös Mati Unega tegema, on lobamokad platsis...
* krt. elu ON ebaõiglane...eks vaielge vastu, paraku ilma minuta küll, aga homme pidavat uus päev jälle tulema - head üüd;)
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 22.49
ääd üüd ja vana sinule jah, vanaloll...:))
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 22.51
ma kuulen hääli majas ja ma nüüd kahtlustan et kõrgloll kutsus mulle vaimud välja
 
kõrgloll 11. veebruar 2005, kl 22.54
jah, ei saa kiusatusele vasta panna....see on valvsuse kontroll..;)
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 22.56
kakk ;))))))
vesiir ;)))))
õhtust ;)
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.01
terekene...paksuken...:)) kuda elu...kas talje juba tõmbub lohku vai on endiselt muhkus...;))
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.02
Valvur jälle objektil? Meil isegi sõjaväes olid kaamerad ja keegi ei patrullinud, vaid lasid head und maitsta! Ei tiaa, mis vana tehasega tegu on, et valvureid kiusavad?!

tere õhtust pakuseke :) ma lugesin smilid üle ja ma sain ühe vähem, kui kakk! Ei tea, mis hea pärast? Milline ebavõrdsus :P
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.02
tere paksuke...... :(((( mulle tere ei öeld onju muidugi:((( ikka kakk ja vesiir :((((
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.04
valvur, pole viga, ma jagaks oma tervitusi Sinugagi. Ta tervitas mind ka ühe smilie võrra vähem. Ei tea, mis salaplaani ta sepitseb. Mine vaata ökki on sul kuskil värava taga passimas tahab anda põsemusi hoopis ;)
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.04
to vesiir see ehitusobjekt alles küll need kaamerad ka tulevad ükskord kui asjad niikaugel
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.04
vesiir...äää hädalda....ole ise ka niikauakadunud....
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.05
näed jooksingi väravasse põsemusi saama aga võta näpust ei olnud seal kedagi.........
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.05
kakk, kle ikka muhkus-kus ta siis lohku tõmaba-ranna hooajani veel aega-tuleb külamaga ikka rasva koguda ;)

vesiir, noh ära nüüd nukrutse, ma võin sulle ühe juurde panna kui soovid!

valvur, kle emme keelas mul vüürastega suhelda! aga kui sa ilusti tutvustad end siis võin sulle ka tere öelda ;) niimoodi ilusti smiledega ;)

eraldi smile vesiirile ;)))
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.06
jõudsin oma paksu pee lõpuks urust välja ajada...ohh,mis kena teid naa palju siin:)
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.06
ei ole kerge olla valvur....ohk
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.07
jah, kakk minu kadunud kallike ;)
väegade hea meel üle nõnna pika aja näha teist ;)
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.07
sarah õhtust ;)
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.08
nii paksuke... nüüd on vesiiril kaks smaili rohkem... ja mina lähen kohe ära kui..............
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.09
to sarah rõõm siin kedagi näha on eelkõige minupoolne ja minu aega vaja siin pühapäevani parajaks teha *tegelt päeval ikka vist siin ei ole enam aga õhtul jälle
to paksuke teeeeeereeee, mina olen valvur(inna)
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.13
paksuke,tere:))))sul kondid pole haiged,mul küll täna valutasid:))
valvur(inna)miks siis päeval ei käi,kas päevavalgust su teod ei kannata:)
vesiirile ikka jätkuvad tänud,siin nii kodune ja armas on,ei saagi veel sõimata ja ära pole ka veel aetud:)))
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.14
kakk, kallike, ma anna sulle hoopis musu!

vesiir ja sina ei hakka protesteerima!
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.16
ööd on nii mustad...
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.16
sarh, kle ei täna enam ei ole..a elie oli see tagumine pehme osa küll valus ;)
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.17
valvur kle, kas sa minumoodi kardad pimedust?
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.17
katsugu sii vesiir... ma keera ta saba rõngasse...;) aga sind paksuke ma silin siis vasta iks akuraatselt ja kahemõttelisust välistavalt..:))
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.17
sarah, ma tunnenen ennast varsti nagu jehoova, kes rahva tõotatud maale on viinud :P

paksuke, 1. protesteerin 2. protesteerin 3. protesteerin
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.20
kakk, a ma pole üldsegi akuraatses tujus ;)

vesiir, mina pole sind tänanud ja ei täna kaaaa.....kade olen!! a selle protesti asjus, kui väga problemaatiline asi sinu jaoks siis esita protest ja eks ma vaatan asja läbi, kas see rahuldada või mitte ;)
 
hoiataja 11. veebruar 2005, kl 23.21
tont lahti
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.22
vesiir,paremat heategu annaks ikka teha,jehoovake-vesiir:)))Seal ju jalus olime ja rahvast närvi ajasime..aga kas särgiplaanid juba teostamisel,mis pilt sinna rinnale ka kleebitakse??:)
paksuke,siis paras aeg uuesti peale sportida,kaovad igasugusedki valud ja pepud varsti muskulaadis,voehh,see oleks jälle jama:)
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.22
mina ikka olen kogu aeg kartnud pimedust.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!