Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
aidake mööda saata nädalavahetus!!!
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.23
paksuke, (torkab meeldivalt hellalt paksukest), ära nüüd nii ka jonni. Küll saame kokkuleppele ;) Sina tänad mind ja mina tänan Sind ;)
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.25
sarah, mes sporti siis silmas ka pead?? kle oli teil siis see saunakas täna?
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.25
see on küll hästi tore et siin on eraldi lobanurk ikka ja kui selle eest peab vesiiri kummardama siis mina juba nina mullas tema ees. siin ei saa olla kellelgi kobisemist
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.25
valvurinna,kas istud nüüd pimedas ja ..äkki küünlakese põlema paned,muidu ära eksid seal:))
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.27
vesiir, mes näpid??? ;))

sarah, miks sind mul msnis pole???

kakk, kas kadusidki ää???? nuux..
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.29
ei istu pimedas arvutikuvarilt ikka sinakas valgus levib üle toa ja vist panen küünla ka põlema kui leian. lähen kaevan natuke
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.29
paksuke,kaks vuffat käisid jah pesemas ja ennast leotamas,minu tööpäev,nende saunakas...ja naabrinaiskaga kojugi sain,on ikka armsaid klubikaid meil,hoolitsevad lollikese eest:)))))sa olid ka vaba või,oleks teadnud,kampa võtnud.A järgmine kord ka nagunii sama ...
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.30
sarah, ei mina olin tööl-jõudsin alles 45 mintsa tagasi koju ;) ja lasen veel 2 päeva niimooodi ;)
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.31
paksuke,vot ma ei tea miks mind üldse kellegi msn pole...:)))või siiski tean???Aiman,ainult,aga seda viga võib ju parandada..emmelyne100@hotmail.com
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.33
ei ma istun siin nurgan ja närin küüsi...ei tea kuis olla, kui sinul pole tuju...
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.36
mida kõike töömehed ei ole mulle päranduseks jätnud: pakk teeküünlaid,pudel larseni,purk salvesti borši ja terve pakk kaltsu. panen supi keema, löön larsenil korgi maha ja hakkan kaltsuvaipa kuduma, küünlad juba põlevadki :)))))))))))))))
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.37
valvur,,mis nii kaua kaevad,kas leidsid midagi,mis valgustaks:)
 
paksuke 11. veebruar 2005, kl 23.37
kakk, minu tuju pole akuraatne, pigem kuraasikas ;))
 
valvur Inna 11. veebruar 2005, kl 23.38
siin juba kas tundsite puusust sarah?
 
öösorr 11. veebruar 2005, kl 23.38
Tere! Kakk kuramus, kus nurgas sa parasjagu oled?!
 
ww-eriloll 11. veebruar 2005, kl 23.39
mis ime kõrgloll õue mängima lastud!:D
õhtut ,inimsed!
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.39
mis te riidlete nüüd siin ma ei saa aru saagige need smailid pooleks ja rahu majas
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.41
sorrikene sina.....uh, mu silmad kohe hiilgavad...;))oodin ja vaadin juba mitu aega...kas sina siis öötööl jälle...;))
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.43
* nätsutab hematogeeni ja loodab, et see ei ole see kosmonaudi *aka kuivatatud moel!
 
kõrgloll 11. veebruar 2005, kl 23.43
tr jah ww-eriloll...mina jälle tede hulgan, kablad valla ja meel hää teid kohates..;)
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.44
ww-le tere-tere-tere!!!!!
valvur,sa pead ju kogu aeg kohal olema,mitte ringi sibama ja konserve avama...:)
 
ww 11. veebruar 2005, kl 23.45
tere sarah!
to kõrgloll
kauaks siis kodumail?
 
öösorr 11. veebruar 2005, kl 23.46
Esiteks! Tere mu armas kakutisekene!:)))
Teiseks! Ma ütli iks...kes sul kuramus lubas mitu korda päevas arvuti taga istuda?! Kuula vahel ka teiste sõna!
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.46
minulgi hea meel näha kõiki siin mulle elamusi kinkimas tänaseks ööks
 
valvur 11. veebruar 2005, kl 23.48
sarah ma avasin ainult selle larseni konservi see mekib parem kui supp ja teeb ülemeelikuks ka:))))) varsti kutsun teid tantsuõhtule siia siis maja valvatud ka
 
vesiir 11. veebruar 2005, kl 23.50
valvur, jah vot Sa ka naljavend, lööd aga purkidel ja pudelitel kaani pealt ära! :P Peaks pigem valvama, et need ikka peale jääksid ;) Kuigi ühest supist öösel ära ei ütleks. Keedaks ja vaaritaks terve õhtu. Hommikuks lükkaks süldi purki ja annaks naisele :P
 
öösorr 11. veebruar 2005, kl 23.54
Paksuke, kõik on korras, aga vaimu pole.;)))
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 23.55
Sööge jah oma konserve,mul grillkana närimata konte siin veel järgi ja lilli on oi kui palju:))))Ommikul hakkan meeletult vaaritama.
 
ww 11. veebruar 2005, kl 23.55
tere öösorr
rõõm näha sind!
 
kakk 11. veebruar 2005, kl 23.56
uhhh sorriken, ma pea kohe aru andma jah, et käin mitmel kõrral piilumas su sabasulgi. aga näe alles õdangu leidsin selle lollinurgakese...olen iks päevaaegu pime...;) aga ma hakka nüid häste sõna kuulama...eriti sinu oma ...ja paksukest vast kah...noh ei oska kohe arvata seda kuyraasikuse asja... ajab järsku minu uhked tutid sassi... ei tea kohe...

to ww
mina nüid jällegist liuglen siin ja seal, korraks tarvis viil enne kevadet rootsit rüüstata, ses kaeda toda kauget maad, kus on kõige rohkem lolle ühe ruutkilumeetri kohta ja vasta suve viil väisan hollandlaste päälinna, et kuis elumõnud muutuvad pahedeka
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!