Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
no miks on nii...
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 20.57
Tänud kõigile kes meeles pidasid!!!Mõõdas ta ongi!!!Aga tegelikult mul väike mure kaa..nimelt...mis arvate miks on nii,et mida vanemaks iminesed saavad,seda varem peod lõpevad.Nagu tänagi,vaaritan eilsest saadik,külalised kell kolm saabusid..!?:(:)...ja nüüd juba nõudki pestud:))))) Kas kogu lugu..tahaks nagu ise alles pidutsema hakata...teistel külas palju parem käia,kui oma sünnasi teha:((((
 
lootusetu 12. veebruar 2005, kl 21.01
Ei see ole nii, et peod lõppevad varem, mida vanem ollakse. Seltskonnast sõltub see ju.
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 21.06
Sarah, kallikene...

siin on Su tõelised sõbrad????? ( ma delfis mõtlen )

Õnnitlused minugi poolt Sulle....
üks tugev kalli ja pikk pikk suudlus,
kuigi, isegi see ei muuda olnut olematuks...;)))
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 21.07
no sorri,jupike vahelt ununes,nad vanemad ja sugulased olid..kes külla vara tulevad ja läevad...:)Noored..need teisiti pidutsevad:)) teeks isegi täna midagi edasi,tuju selline vallatult noor:))))
 
lootusetu 12. veebruar 2005, kl 21.09
Ja mis Sind takistab siis?
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 21.10
oiii,karvakera..oled milleski pettunud...:((Kallistaks sindki ja suudleks..a sa mind kauaks.... unustanud arvasin:(((Tänud,et siia tulid ja südamest rõõm sind näha:)))
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 21.13
Sarah, kullake,

miks arvasid, et unustanud olen...
kas Sa mitte minu viimast saadedist polegi siis kätte saanud????

Ei ole pettunud..;)))
 
jan 12. veebruar 2005, kl 21.16
eks nende emade,isade ja sugulastega kipuvad peod lühikeseks jääma jah,a kui sõbrad,tuttavad siis peol hoopis teine minek jqa meeleolu:)
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 21.17
karvakerake..ei ole ma sinult saanud midagi viimase nädala jooksul,ei tea kuhu ähmiga saatsid:)))))See armas sinust,et ikka mu poole hoiad,olenemata lollusest..ja tulevastest totrustest:))) Mul meeles need laupäevad,mis minu ja sinu..seepärast olengi täna siin..lootsin lollike...:))))
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 21.21
Sarah`ke, kallis

kuis siis muidu, meeles ja mõttes
mul kahju, selle Sinu kurbtähtpäeva pärast;))))
Lohuta ennast sellega, sündimise hetkest - me kõik vananeme;))))
 
lootusetu 12. veebruar 2005, kl 21.22
See pole küll ilus nii öelda mumeelest...
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 21.26
karvakerakene!! norida oskavad kõik,aga ma ei heidutu sellest,mis läind,see läind,tulevad uued ja ilusamad aastad:))Kunagi on ka minu päev:)))Kui vanaks me elada tahame ja oskame,selle ainult ise määrame...kasvõi oma tugevuse ja tahtejõuga..
UUps,kallike,kas saunas käisid täna??Mina täna ahju ees päevitasin ja veini joon praegu..sullegi klaasikese kurbtähistuseks valan:)
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 21.34
Thänks, kallike

mul saunas käidud neh,
õlu ka otsas, see vein kulus kohe nagu rusik silmaauku;))))
ja lasin omale ka kaminapaistet pääle, nüüd nagu neeger, karvad krussis;))))
 
jan 12. veebruar 2005, kl 21.35
Sarah ära nüüd meelt heida,mõtle ikka positiivselt ja õhtu noor alles,saab veel igalepoole minna:)ikka pea püsti!
 
elujanu 12. veebruar 2005, kl 21.35
Kulla Sarah!!!

Tõstan pokaali veini sinu terviseks!

Ole sama mõnus ikka edasi ja peatse kohtumiseni sauna peol!
 
Silguninake 12. veebruar 2005, kl 21.39
ja mina saunast tulnuna joon sinu terviseks apelsinimahla just praegu! Proosit!
 
alexela 12. veebruar 2005, kl 21.40
Karvakera,mu kallis ja salajane unelm......
Tervitame mutionuga ja soovime ääd laupa öhtat!!!:))))
NB! Olen Su ees völglane pildi saatmise ja kirja kirjutamise ees,a....noh....saa aru... Ega siin metsade keskel ja Jumalast hyljatud maal ju kerge ole... Ikka tööl vaja olla ja turiste toita ja omal ehitada ja jahti pidada ja lapsi öigele teele suunata ja mida iganes veel...
Omseks lubas miskit orkaani jälle. Kui ellu jääme,siis saadame Sulle ja Su kaunile heledapäisele naisele,Su armsale plikale ja ödusale pesale suure -suure kalli ja matsuva musi..(See viimane siiski minu poolt.Mutionu ilmselt suudlusest osa ei vöta....Vöi mine tea).

Kalli-kalli!!
 
nälg 12. veebruar 2005, kl 21.42
sul sara jäi salatit üle äkki mul jube nälg on tahaks nämmida
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 21.43
karvakerake...sa oled siis nigu lokkis või:)))Kahju et mul kaminat pole...ainult kuu taevas..ja mul siin kõike üle...mida ing ihkaks..:))rohkemgi veel....igatsus...


jan..ei tea kas välja siukesi vanukesi enam lastaksegi:))))
elujanule..suured tänud kallike!!!

Kõik teie terviseks ja NÜÜD!!!!!
 
magic 12. veebruar 2005, kl 21.45
No nii, alati ilmuvad kõik need armsad lollid alles siis, kui mina end juba minekule sean.

Kallis Karvakera, Sulle minu poolt üks kuum musi ja ole ikka nii tore alati.

Täna siis Vennaskonna kotserdile lähen (tõepoolest ei meenu enam, millal neid viimati laivis nägin).

Minge pidutsema, mis te siin laupäeva õhtal ikka istute. Kõik teised end kuskil baaris juba mugavalt sisse seadnud.

=)
 
nälg 12. veebruar 2005, kl 21.46
sööks praegu pool elevanti ära
 
elujanu 12. veebruar 2005, kl 21.51
to nälg
siis pead küll loomaaialt abi paluma!
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 21.58
Kallis Alexela, mu saljane arm...

Mis rõõm mind läbib praegu, kuis tunnen seda hinda
kuis oleks puudutanud mind ja tagund vasta rinda
miskit imelikku nüüd, see ongi see, see rõõmu hüüd
kuis meeldiv näha jälle Sind, ma tean, Sa pole unustanud mind
Armastan ka Sind .....;)))
 
nälg 12. veebruar 2005, kl 22.02
mul läks isu ära nüüd...
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 22.05
nälg kaob märkamatult...
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 22.05
Sarah, kallis

püüan mõista Sinu tundeid, tahaks olla praegu seal Sinu juures...
teen seda mõtetes...



Magic, armas tüdruk..

hea musi oli....;)))
Sullegi üks õrn suudlus suule,
enne, kui lähed....
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 22.20
Karvakerale ja teistele... kahjuks jäävad tahtmised ainult taevarõõmudeks..lubadused teostamata unistusteks... ja soovid on realiseeritavad vastavalt oma unistamise-tahtmise-tegutsemise oskusele ja...mõelgu igaüks edasi... tundeid saab varjata,peita...mõtteid ei purusta keegi....unelmates oleme vahest ja armas seegi...
 
polenõus 12. veebruar 2005, kl 22.24
sarah see ei ole nii. saad mida tahad, ja lubadusi tuleb aksepteerida vaid nendelt, kelle omad midagi väärt on
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 22.41
õhtust, sarah, karvakera, alexela ;))))))
 
kaitsja 12. veebruar 2005, kl 22.44
Vabandused Sarah´i ees,kallike,aga olen kaua jälginud mängu,kus liigud,mida teised Sinust siin räägivad.
Palun jätke see õrna hingega naine rahule oma vastikute kommentaaridega,te ei tea temast tegelikult midagi,te ei tunnegi kes Ta tegelikult hinges on.Jah,ma olen teda näinud ja koos olnud,rohkemgi veel,kahjuks suhtleme tänaseni teisel tasapinnal.Mul on kahju vaadata,kuidas Ta haiget tegelikult siin saab.Tahan Talle ainult head soovida ja olge palun kenad Tema vastu.Vabandan siiralt,olen lihtsalt jälgija siin,tema ammune hea sõber,kellele ta reetis kus aega veedab.
Anna andeks Sarah(....)oma nime ma ei ütle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!