Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
no miks on nii...
 
misasja 12. veebruar 2005, kl 22.57
puhtalolliks läinud vei????
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 22.58
Mis nüüd lahti..keegi ei tee mulle liiga ju..:)))Huvitav,kes oled kaitsja,aiman,aga pole kindel...alatu sinust käia siin passida mulle peale...käi veel köögis ära korraks.:))Hullu pole miskit,rahune kes iganes.)

tervitus paksuke..kui oled veel siin!!!!
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 22.59
ikka ikka ;)
 
karvakera 12. veebruar 2005, kl 23.01
Mis värk toimub???

Kuidagi ei julge enam midagi öelda niimodigi....selline tunne on lastud jääda, et Sarah ise endale sobivad palad leiab ja saadava ise ära tsekib, mis sobib, mis mitte
Või mina nüüd tõesti oma lolluses midagi teisiti olen endale paista lasknud....
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.02
paksuke..mis teoksil..mis tegemata?:)
 
to kaitsja 12. veebruar 2005, kl 23.03
mine puu taha ja häbene natuke. sarah on omade keskel ja kaitsjaid küllaga nii virtuaalseid kui ka luust ja lihast
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.09
Ei mina tea kes kaitsja nime all sõna võtab..napaks vist..:)Minul ja õrn hing..mida veel..lõvisüda,surematu umbrophi jne..vot see on mulle sobilik..
Ja karvakerake,mis sinuga on juhtunud..kuidagi rahutu oled..minule uskumatu pigem see tundub...oma lolluses..või eksin...
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 23.09
sarah, ah õpetasin tööpäeva-nüüd nats siin..tegemata veeel 1 15 tunnine tööpäev-siis saab puhata nats ;) ja maale sõita ;)
preagu söön siin kiivistsid ja joon ploomimhal..
tegelt peaks üldse magama minema vist..nats väsnud ka ..ikkagist terve nädal kas tööl oldud või siis lihtsalt ringi tõmmatud ;) aga ma ei kahatese ;)
 
kilu 12. veebruar 2005, kl 23.11
sarah, mu kallis, kilukallistused sulle ja Õnne.....
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.14
Paksuke..sa oled jubedalt vapper ja vastupidav..mina kaa kunagi olin töönarkomaan..nüüd niimoodi ei suuda,tavaliselt üks päev pidu ja kaks puhkust:)))Aga mahla joon minagi,miski segu vist ja süüa on mul üle igat head ja paremat....omme veel ühed külalised tulevad..:))
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.16
kilu,kallike..sa nii viimasel hetkel veel:))tänud sulle lilleke!!!Aga sind laual täna ei olnud,asendasin forelliga:)))
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 23.16
hehe,ega ma nüüd nii vapper ka pole..kolmap ju korralik olin ;) aitas ühest peost küll korraga ;) muidu võib juba tekkida tsükkel ;)
a töönarkomaan ma ka pole-lihtsalt nö "pikk nädal" on..järgmine nädal olen ainult 2 päeva tööl ;)
 
kilu 12. veebruar 2005, kl 23.20
no, siis sugulased kohal vähemalt:D
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.25
Paksuke,siis järgmine nädal sind rajalt maha rebime,kui saunaks läeb,sul palju vabu päevi,ja ära hakka siis keerutama ja jälle vabandusi otsima:))Ise ennast vabaks rääkisid:))
Kiluke,ja siin veel su suguseltsi oli..heeringad ja õlis...heee kilud ongi ju õlis sprotid!!!!tegelikult ma söögist ei räägiks paar päeva...karm õgimine täna toimus,isegi kangem ei mõika ja und pole:)))))
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.28
to sarah
miks mina saunast midagi ei tea?:D
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 23.29
sarah, kas tibud tuduvad?
ja seda ka et, ma vabadel päevadel pole üldse tallinnas-sõidan kiiruga koju ära-see nädal ei jõudnud ju...käisin hoopis..teadagi kus!
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.33
Ww..kuidas ei tea:)arvan et natuke tead ja isegi kutsutud oleksid...ähh,sul endal ju toas lava pidi olema:))))
Paksuke,tudivad jah,mis muud neil üle jääks sel kella ajal,ega ma ronga... ole:)))
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.39
to sarah
toas ei ole lava,ikka saunas on..
aga ..
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.40
Paksuke..loll ke vabandusi ei leia:))))

Kaitsjale,anna endast veel märku,miski jäi mul kripeldama,sest ma ei suuda mõelda,kes sa olla võiks....imelik arusaam sul minust ja siia tuled,kas maili ei tea.
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.42
ww,mis agad...kas tuled..või juba teel...äkki satud anna teada,võtame selga pesema:))))või leili viskama.:)
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.44
to sarah
ma igaks juhuks ei tule,saan muidu jälle sõimata!:D
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.47
ww.kelle käest sõimata???..ma polegi siis ainus kes sõimata saab:))))Siis just peaksid tulema,koos saame edaspidi:))
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.50
to sarah
mis me sellest vanast asjast enam..järgmine päe keegi tahtis pahasti öelda-peale villemit..
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 23.53
sarah, hehe...jha...a ma olengi ju loll ;)) aga jha, emps juba hel ja küsis (kui mäletad siis kui me seal olime ma ka tel rääkisin-siis ka küsis et kas ma koju ei tulegi ve?) :) nii et ma lähen ema südant rahustama, et laspega ikka kõik korras ;)
ja muide, vaevalt et sa see ronga..oled ;)
 
paksuke 12. veebruar 2005, kl 23.54
unustasin head ööd öelda ;) lähen ka magama ära nüüd, ega ma ka mingi duracelli jänku pole :)
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.54
ww..see tõesti vana asi...juba tänaseks...:)Paras aeg uusi pahaendelisi lollusi peale teha:)))Hää kui endal pole kurjajuure ligiduses:)A kas liikvel äkki oled järgmine nädal,anna endast ette märku!!
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.55
head ööd paksuke!
 
ww 12. veebruar 2005, kl 23.56
to sarah
kui järgmine nädal?
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 23.57
Paksuke..kallisi unesi sulle ja tervisi emmele!!! Egas minagi turbojänts ole..kaon ka linade vahele:))))
 
sarah 13. veebruar 2005, kl 00.00
ww,no ikka see järgmine mis tuleb..peale seda mis on praegu:))Ähh päevi otse ei ütleks..esimene,neljas ja viimane:)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!