Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Iroonilised ja õelad inimesed
 
Lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.01
Mina olen enda arust tipp- topp, hea huumorimeelega. Ja pole mu välimusel ka miskit viga. Nii, kui netti vähegi erilisemad pildid panen, on kohe sõim lahti. Miks inimesed nii tigedad ja sallimatud on? Tahaks kellegi objektiivset arvamust kuulata!
http://www.pilt.ee/karusnahatots
 
loll-leenu 16. veebruar 2005, kl 14.04
objektiivset arvamust?
siit?
no sa ka ikka loll!!!
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.09
oh sa saatana silmamuna!Pane siis veel vähegi erilisemad,kui need peale ei lähe!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.09
nuh mes ma siis kostan- põhjamaiselt soojalt riides:)))
kohe näha, et nalja meeldib teha aga kas sellega nyyd meha ligimeelitab on nyyd kyll ise kysimus;)
pigem trikoovooru piltidega oleks tunglemist kõvasti;)
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.14
Aga mu välimusel pole ju midagi hullu? Miks inimesed siis nii halvasti ütlevad? Ja trikoo- pilte mul küll veel pole, aga annan teada, kui tulevad. Siis saate taas nalja!
 
minu arvamus 16. veebruar 2005, kl 14.16
kindlasti oled ilusam sellest kuidas seal ennast estiad, tegelikult oled veel ilusam ilma sellise üles tegemiseta sellepärast et suudad ennast seal nii estiada
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.21
jään siis trikoovooru pilta ootama:)
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.23
Ma olen tegelikult suht alati samasugune, nagu seal. Mõni arvab jah, et ülepingutatud, aga mina ise mitte. Ja kellele ei meeldi, see ärgu vaadaku. Ja tänan sind, "minu arvamus" komplimendi eest :) Kohe musid sulle!
 
vanaloll 16. veebruar 2005, kl 14.23
sõida seenele, krt.- meil veel debiilikute osakonda siin pole...terve eelmine nädal järasid teistes foorumi allteemades oma pildiga...
* tige olen kurat võtaks...saate aru lollid - mitte JOBUD - mitte DEBIILIKUD - mitte IDIOODID !
* no tule veel lõunale ;(
 
vesiir 16. veebruar 2005, kl 14.28
Tekib ainult küsimus, et miks peaks suht alati selline olema?
Pole ju vaja seda värvi nii palju näkku panna. Ja ilusad roosad potikud ja jope jaksaksin ikka Sulle osta, kui selles küsimus ;)
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.28
Mina pole süüdi, kui sina närvihaige oled. Ära vaata, kui ei meeldi.
 
vanaloll 16. veebruar 2005, kl 14.31
kle, lilleke, saad aru - mitte su pildis ple asi, vaid selles, va hallholluse koostises sul seal kupli all...Minu poolt lohutuseks, et muidu kena, aga loll sa pole - oled...noh...vat, ravima peab sind...saad aru?
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.36
Mis ravi? Ära aja sellist lolli juttu, kui sa mind ei tunnegi! Olen täiesti normaalne. Võibolla sa ise, vanaloll vajad ABI!!!!!!!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.38
mes te noored riidlete
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.40
No ma ka ei saa aru, norivad mu kallal siin mõned....Kuigi viga on hoopis neis endis, mitte minus...
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.40
lilleke,sa saatana sigitis,ää karju vanalolli peale,vaata tegelt miuke õudukas sa oled!Uh,isegi minu tugeva närviga,ehmatab ära!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.41
nuh ei ole halba ilma hiata ja vastupidi;) eksju
 
@ saatan 16. veebruar 2005, kl 14.42
Ära siis vaata, kui sa nii nõrganärviline oled. Kindlasti jobu mees. Ise oled saatana sigitis, mina olen kaunis lilleke.
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.43
purulollil õigus,tiri pikiinid jalga ja siis uuesti!
 
vesiir 16. veebruar 2005, kl 14.45
Ikkagi arvan, et kui see ei olnud just mõni mardisantti või kadrisantti jooksmisele eelnev poseerimine, siis miks peaks mõni inimene nii riietuma või oma nägu maalima? Probleem võib küll minus olla aga aru ma ikka ei saa v.a. kui see on inimese enda soov aga sellegi poolest ei ole see minu soov ja minu poolest on see teema ammendatud. Mõtetu tolmu keerutamine!
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.45
närtsind õis,või kuivatatud lill,mis möirgad,su kuivand kurguhääl riivab mu kuulmist!
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.45
Kas siis ei sõimata mind enam? Ma olen tegelt päris sale ja ilus, panengi ehk järgmised pildid sellised, kus ma bikiinides seksikaid poose võtan.
 
vanaloll 16. veebruar 2005, kl 14.46
kle, eelmine nädal oli ikka päris kena noor inimene seal pildil, seekord oled kadripäevast midagi üles pand?
Kahestumine-kolmestumine-skiso?!
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.47
oh,tore,edu sulle nupuke!Mida õhemad ja väiksemad seda parem,silmarõõmu!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.47
ootab juba pikkisilmi seksikaid pilta
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.48
Mul olid samad pildid eelmisel nädalal! Ma pole end vahepeal muutnud! Ja kahju, et siin nii mõistmatud inimesed on. Kui keegi tahab erineda, siis kohe hakkavad siin iroonitsema. Mis kahestumine- kolmestumine? Minus on mitu erinevat poolt!
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.49
kui aus olla,ma sinu asemel ei paneks enam kunagi ühtki pilti mitte kuhugi üles!!!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.51
pane ikke;)
ma tahan ikke seksikaid pilte vaadata;)
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.53
d.puruloll,sa vallatu, kurinahk!
 
d.-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.56
nuh mes teha kus ikke nalja saab kui ise ei tee aga parem on teisi õhutada;) saab ise varju jääda ja vaikselt piiluda:)))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!