Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Oktoobrikuus kõik kõik on Uus!
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 00.43
Uus kuu
uus päev
uus foorum
kõik kõik on uuuuuus :)
Ka pühapäev.

http://www.youtube.com/watch?v=H0_1L4VdBpo&feature=related

(mul vist ei õnnestu tervitsulaulu lisamine... veel ;)
 
test 03. oktoober 2010, kl 00.54
testin, kas üldse postitada saab
 
medä 03. oktoober 2010, kl 01.35
Manka, mes lärmad ommuku vara joba. :DD A mudugi virga inimesenä tiid uma tüü joba öössi ää, siss ommukul soad põõnutada kavvem. Tõise saava soo kiita, et näeh kut tubbli.:DD
 
lollipop 03. oktoober 2010, kl 01.48
ärasamärgi, ongi uus univorm seljas foorumil :)

aga mai tea, kas nüüd mu luuleline palve aitas või, või mis, õnneks jäetud nimi "lolliklubi" alles.
jajah, tuleb oma lubadus täita ja poes ära käia ;)))
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 02.47
Igavesti nõme foorum.
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 02.49
Selleks, et registreeruda peab olema mingi web id konto, mida iganes, mina sellest aru ei saa.
 
lollirokk 03. oktoober 2010, kl 07.43
piab vist vähem jooma akkama
 
ööliine 03. oktoober 2010, kl 08.00
Ilus hommik
Kas nüüd hakkame malet mängima, et kõigile lahkelt etturid kätte jagatud?;PP Vähemalt seda see kastike mulle esimesel pilgul meenutab. A muidu polegi nii hull, kui karta võis ja õnneks ei pandud kellegagi ühte kappi jagama. Saab oma leiva peal edasi olla ;)
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 08.28
Hommikust!
Harjuma peab selle uue formaadiga, aga kas mulle ainult tundub või ongi see foorum nüüd uimasem kui enne.
 
poolloll 03. oktoober 2010, kl 10.52
hommik, kullaksesed! kas näopilt tehtud, et siia ikka kenasti riputada saaks? mä lähen kohe kingi triikima ja lipsu valima - saab vähe soliidsema ülesvõtte päevapiltniku juurest.
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 11.17
medä, seda kiitmise asja ma teiste hooleks ei jäta iial, see liialt tähtis töö! Viimaks unustavad ja oh seda õnnetust :P


Mis näopilt... Ei ma taha miskit siia lisada :D
 
gytha 03. oktoober 2010, kl 11.21
hommik!...mõtlesin, et kaen ka seda uuendust...teab keegi rääkida, mis kõik nüüd hakkab paremini olema...?;)))
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 11.23
gytha, hea on vaid ilm õues :P
Muud sotti pole veel saanud....

*ommikukohv on ka hää ;))
 
gytha 03. oktoober 2010, kl 11.31
ega mina olen ju vana stagnant...igasugused uuendused ja nende vajalikkus ja möödapääsmatus tuleb mulle enne pikalt laialt vähemasti teoorias ära põhjendada...ja ega ma siis ka kohe plaksutama ei hakka...ikka vaatan veel pikka aega kas ikka hakkab asi tööle ja tasus uuendamist või mitte...;)))
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 11.33
kõik oleks nagu poolik siin. Aplodeerida vist vara veel ;)))
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 11.38
ma siin mõtlen... Peab vist teatri tagasi minema, mul oleks tarvis mõni koht ülevaadata ja täpsustada lüngad... ;)))
 
meria 03. oktoober 2010, kl 11.51
Web id kontoga on nii (kuulujutt, ma kuskilt lugesin, teadmisi ei oma), et sa ei saa sellest enam pärast lahti, igavene tegu kustutamisega ja siis veel mingid jamad haldajate poolt. Igatahes foorum toimib ju sisselogimatagi ja mida vähem sul neid logimisi kuskil on, seda parem.
Mis on üldse uuendatud foorumi mõte siis, kui siiski enamik kasutab mittelogimist?
 
soffi 03. oktoober 2010, kl 11.52
ma eile mõtlesin, et mu jaoks jäi aeg seisma;))) ...a tutkit, üle ühe päeva hakatakse juba hüppama....
hommikust!
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 12.13
mõistnud olen vaid seda, et sissetöötatud stabiilsus tagab ühiskonna heaolu ja sigimisvõime.
 
priscilla 03. oktoober 2010, kl 12.39
tore, et teid on lausa 2. kohale tõstetud:)

video ja pildi endast lisan pärast:P
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 12.58
etskae, keda marjamaale lastud... Tere prissu!! :)
 
poolloll 03. oktoober 2010, kl 13.00
jajaaa, meil on auhinnaline teine koht, aga see-eest kaotati OMA nurk ära. no pole hullu - olgem tublid, võibolla järgmise 10 aasta pärast võidame esikoha!
 
Kui 03. oktoober 2010, kl 13.09
ei registreeri siis ei saa ka aktiivseid linke panna :(
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 13.41
kui, ma siiani kartnud altari ette minekut, tea kas nüüdki must asja ses suhtes ;)))
 
ööliine 03. oktoober 2010, kl 14.37
Õnneks saab mu hiir näpimisest ka aru ja teeb kopi-paste ilma JAH sõna lausumata. Jutt oli muidugi sellest arvuti kaasas käivast hiirest, mitte kellestki teisest
 
ööliine 03. oktoober 2010, kl 16.28
Manka - tõtt kostes, poleks mul näituseks küll miskit selle vastu, kui Sa alatari ette läheb. Viimasest suuremast süldist ongi aastaid paar-kolm möödas;P
 
soffi 03. oktoober 2010, kl 17.09
jah, ja mina kah väegagi nõus järgmises pulmas kasvõi lillemutiks hakkama....peaasi et sülti ja viint saaks:)))
muuseas, ahjukartulid rohke lihaga just ahjust võetud....paluks siis lauda:PP
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 18.11
krdi soffi!!!!!!!!!
Nüüd siis sõnab... lihast jutt :(

:D
 
soffi 03. oktoober 2010, kl 18.45
mankake, teades minu tagasihoidlikkust, ei hakka ma ise peale pressima kunagi, et tulge ja olge....kui soovi on, siis teate ise, kus aadressil ma elan;)))
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 19.24
soffike, kui aus olla, siis oleks juba lauba varaommikul tulnud, aga... ah tead isegi :DD
Eluga jõudsime õnneks tagasi ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!