Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Oktoobrikuus kõik kõik on Uus!
 
soffi 03. oktoober 2010, kl 19.27
manka, sellest ma järeldan, et teil läks seal pikale;))) mõni ei saanudki kella 7-ks pööningule:P
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 19.29
soffike, oh ei. Peale teid lahkusime 15 mintsi.... a ikka Hilja, selgus oli pundis ;))
 
ööliine 03. oktoober 2010, kl 19.32
Mulle Hilja vehel kohe meeldib, eriti vabadel päevadel. Siis nii kena öelda, hilja voodi, hilja üles, vahel võib muidugi ka niisama öelda, Hilja/em ;DD
 
lonka 03. oktoober 2010, kl 19.32
proov registamiseks.
 
soffi 03. oktoober 2010, kl 19.33
no ple hullu, ma ei kavatse ära kolida....küll ükskord hakkab mu õuel kah päike paistma....manka näol:)))...ma nüüd lauda praevaagnat hävitama.....mul natsa külasid kah külas:PP
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 19.34
jah, manka nimele enam registada ei saa :D
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 19.35
soffike, ära aja mind tigedaks... küla tahaks ise olla :( Seda enam et lebotamise aega jagu mul pikemalt...
 
ööliine 03. oktoober 2010, kl 19.36
Manka - andsid oma JAH ära või ?:O:P
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 20.14
liineke, ei andnud veel, peigmees kuidagi lahka võitu on :P
Sry veelkord, siinne sigrimigri vajab silmale harjumist ;)))
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 20.16
Manka kirjutas:
-------------------------------------------------------
> liineke, ei andnud veel, peigmees kuidagi lahJa
> võitu on :P
> Sry veelkord, siinne sigrimigri vajab silmale
> harjumist ;)))
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.04
tegelikult polegi midagi öelda, tahtsin käe valgeks saada lihtsalt uues foorumis...nii, et proovin...juut proovis ka, kunagi;)
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.11
No vaatame, kas ma sain hakkama.
Igatahes delfile tavaline öösorr ei kõlvanud, palus mind ennast hellitavalt kutsuda.
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.14
No minu nimi kõlbas küll, vat nii...patenteerisin ära ja nüüd vaatab seda asja, kuidas välja kukkus:P

...lisa postitusele minu allkiri? Huvitav, mida see veel tähendab...einoh, proovime ka selle ära siis:)

olengi tõesti vanaloll ja mis on sinu vabandus?;)
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.18
Ma tahaksin selle kantpea asemele enda foto lisada, aga ei oska.
Allkirja veel mõtlen.
 
Liinepimedusest 03. oktoober 2010, kl 21.23
Et Ö pole kellegi täht, tuleb lepida sellega, mis on. Õigemini sellega, mida pole, seda pole :D
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.27
Einoh, allkirja nagu ei tulnud:D
No peab ju ikka piisavalt loll olema, et end ää regada:D ( aga mul on nendest libadest siiber, tegelikult regasin kähku seepärast ära, et äkki keegi teine tahab ka vanaloll olla - libajate järgi arvestades, siis peaks nagu kandidaate jätkuma sellele nimele:P )
Avatariga on asi väga lihtne, tõmbad oma arvutist üles nagu igas muuski kohas...browse nupuke seal olemas.

Tea, kas ühineb veel julgeid või?:P

Ei, kõik on väga kena, aga need lehekülgede numbrid, kui teema on pikaks läinud, võiksid üleval ka olla, eriti see siinse lobamise suhtes hea, sest eelnevat juttu nagu pole enam vaja läbi lugeda, kui juba mitmendat korda postitad;)
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.28
jess! Meid ikka koguneb:)
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.28
Pildi sain, nüüd vaatan seda allkirja kah.
Las laps mängib jne.
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 21.34
mul pole mingeid täpitähti, aga ikka ei luba regada :D
Ma siis hakkan teid kollitama.
 
Liinepimedusest 03. oktoober 2010, kl 21.36
Postikas -ega mul sama mõte käis peast läbi, et äkki leidub mõni veel lollim, kes hakkab nime endale tahta.
Ja tänu sellele regamisele, sain endale uue postkasti, sest suurest erutusest panin siinsele aadressile ühe tähe juurde ja, et ta enam parandada ei laskunud, tuli kiirelt kast kontole järgi teha :PP
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.38
Ilmselt on keegi nime Manka siis juba ära reganud või?

Aga noh, liine, sa nagu see vahva rätsep, see lõi küll seitse ühe hoobiga, aga 2 pole kah ju paha:P
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.38
Manka, pane endale 666 taha, ehk siis laseb.

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 21.40
postikat ja kana laseb mitmel moel :D Vist mu nimi juba hõivatud kellegi poolt :DDD
Kui just muud teh.põhjust pole...
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.43
Siis ta peaks näitama, et on juba hõivatud. Kui ütleb, et vale nimi, siis tahab mängimist.
 
Liinepimedusest 03. oktoober 2010, kl 21.43
Manka - aga proovi mõnda tähte kasvõi topelt panna, või siis kohanda nime. Manja oleks ju täitsa ilus, või mis :P

Postikas - tead ju küll seda head ütlust, mis lollude kohta käib;P
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.44
ahaa...ma sain vist allkirjaga hakkama;)

Manka - sua algne lollinimi oli Manka-Dunka...kui ma hästi mäletan - rega kähku ära, muidu on sellele ka käpp peale pandud;)

olengi tõesti vanaloll ja mis on sinu vabandus?;)
 
sorrike 03. oktoober 2010, kl 21.49
Tegelikult on see uus asi natuke tüütu. Ära väsitab see otsimine ja kerimine. Loodan, et ehk ikka natuke täiustavad seda värki.

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
Manka 03. oktoober 2010, kl 21.56
a missee manjana tähendas?
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.57
see allkirja värk võiks teises shriftis olla...ja eristatav..hmm, võtan maha, mulle hakkab see kordamine närvidele käima:D
 
vanaloll 03. oktoober 2010, kl 21.57
homme, Manka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!