Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
et siis teisipäev ...
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 19.43
sorrike, eks neil ole suu putru täis, mis muud :D
 
sorrike 05. oktoober 2010, kl 19.57
Olgu, head isu siis! Mina igatahes jälle kukun.
Kuigi ma vaikselt lootsin, et keegi ka minu ilu kiidab. Poseerimisega nägin küll hirmsat vaeva. Aga nüüd on õnneks see privaat kah olemas, kui väga suur igatsus peaks peale tulema.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
lollipopu 05. oktoober 2010, kl 20.34
noh, kellel kõht tühi?
nagu alati, sai suppi tervele kolhoosile.

kas meil klubis oleks keegi, kes õpetaks mind vähemas koguses suppi keetma?

kirvesupp - palju liha, tangud, porgand, kartul, hapukurk ja till.
ja kes eriti näljane, sellele veel kohupiimavaht maasika toormoosiga.
poolloll 05. oktoober 2010, kl 21.09
nii. kikukontrollis käidud. isegi mõni jäeti suhu alles..

see seda, et...jajaaa - klikkisin ja kena roheline kast, et laadi avatari (milline hõrk naisenimi! paneks kohe mõnele oma lapsele, a mul vaid mehed kodus..), aga vastuseks saan ainult - faili allalaadimine ebaõnnestus. proovige uuesti.
ja nii ma proovisin, kuni enam ei viitsinud tõksida.
no pole midagi, usun, et kujutate ette, kui ilus, armas, lõhnav ja hästikasvatatud ma olen.

mis pudrust te räägite? mul ei lubatud 3h süüa. siis vist enam ei hakka ka. lähen koliseva hõhuga tuttu. a see-eest homme kerge nagu värviline vahtraleht!
lollipopu 05. oktoober 2010, kl 21.21
nojah, homme siis tööleminnes pressraud tasku :)
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 21.54
poolik, kõnele veel rannahooajast, siis anoreksik täielik, ja kui ärr sured, siis muud ei meenugi sulle peetruse õlal kui suured lihamäed... :P
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 21.57
popu, ma telliks toidu koju toomisteenust.
 
Liinepimedusest 05. oktoober 2010, kl 21.58
Kõht täis pugitud, tunnine diivanil vedeldud. Elu on ikka lill :P

__________________

ka pimedusest paistab valgust
 
skiso 05. oktoober 2010, kl 22.00
uhh. täna oli normaalne päev jälle :)

kell 7:50 mingis külas, lähimas punktis objektini, kuhu pääses massinaga
kell 7:51 esimene külamutt suure kisaga kohal "misasja te siin teete ah?"
7:51-8:00 lootusetud katsed viisakalt igasugustega suhelda ja seletada. tulutu tegevus.
8:00-8:15 koos oma tavaariga üle heinamaade ja läbi võsa objektile tuiamine, taustaks kaugusse mattuva kisa ja sõimu kaja ...
kell 8:15-8:20 metsas
kell 8:20 juba kukkusin mülkasse nabast saadik
8:20-8:35 üritame mu jalanõusid ja riideid välja väänata
9:00 esimesed põdrakärbsed hakkavad maanduma
9:30 esimesed 100 põdrakärbest on juba endale meeldiva talvitumispaiga leidnud
12:00 kui enne sai arvatud, et oleme sama hea mis soos, siis alles nüüd, paar kilti edasi ja asja edenedes avanesid paiga tõelised võlud
14 paiku: kunagise maha jäetud talukoha metsistunud õunapuuaed, karusitahunnikud üksteises kinni ja ott ise kah ühe kaugema õunapuu otsas
ikka 14 paiku: meie lidume ühes, ott (eeldatavasti) teises suunas.
ikka 14 paiku: jäime sada aastat vanasse roostes okastraati totaalselt kinni
pärast 14 enne 15: nosime oma põdrakärbestega pikitud võileibu kusagil mätaste ja veeloikude vahel ühe mahakukkunud kuuse juures
15:20 oleme objekti kaugeimas punktis. nüüd vaja teistpidi ringiga tagasi hakata tulema
16 paiku läks puruks 5kg vasara puuvars. seega kui vaja peaks olema, siis poste maha enam panna ei saa. ühesõnaga, võta oma killavoor ja kobi minema, ning järgmine kord tule tagasi.
19 paiku õnnelikult ilma vahejuhtumiteta tagasi massina juures. külamutte pole näha ega kuulda. aga kuna osa asju jäi ajapuudusel ja vasara purunemisel tegemata, siis homme tuleb jälle seesama tee ette võtta.

ma nüüd teen üks kohvee ja siis lähen kukun voodis pikali

toredaid päevi teilegi :)))

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 22.11
skiska, usun ma jee, et voodi pikali kukud :P
A seekord bemmiga mõnd külamutti ei kohanud, ah? :D
 
Liinepimedusest 05. oktoober 2010, kl 22.23
Külamutt oli ju olema, ma siit välja lugesin. Lausa laulev mutt kohe :D

Skiso - ja kuhu jäi aeg jõhvikate korjamiseks, miks seda kirjas polnud, kui pead ja peed pidi soos müttasid ;P

__________________

ka pimedusest paistab valgust
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 22.37
ah teadagi neid jõhvikaid....soid :P
poolloll 05. oktoober 2010, kl 22.38
oh Manka, ei see Peetrus mind veel taha. ja ilmselgelt üldse lähen kunagi sinna sarviku juurde, taevas ju kena küll, valge ja õhulijne, aga ma kardan, et ma ei talu inglipissu haisu..
selle jutu peale lähen ja vahetan kassi liivakasti ära - käis enne teine suure hoolega seal kraapimas, a meil nii kena poiss, et teeb vaid ühe häda ja siis pead KOGU liiva ära vahetama. mitte korda selle 4a. jooksul pole tema veel kahte häda sama liiva sisse peitnud. nojahh...ega ise ka kaks korda sama paberit ei kasutaks või eelnevate julkide juurde lisa tegema ei kipu.
aga liiva tulev väga vähe panna, siis jagub heasti nädalaks kotist.

skiso - kas sa vasara vedasid tagasi algpunkti või jätsid metsa alla? noh, et nagunii pead ju homme tagasi minema. mis sest vasarast tassida, vasar on ju raske...
 
Manka 05. oktoober 2010, kl 23.27
poolik, sina kohe nii usin vastu ööd, tore kaeda... Ma see eest täna laisk kui porikärbes. Panin miskit supimoodi asjanduse keema, aga sinna ta must jääbki. Tule keeran alt ikka ära. Vahin natuke kaunilt mehiseid mehi, teen uneeelse oleku kenaks ja siis mati manu. Skiska muidugi omme taas püherdab (krt teab kellega :D) kuskil mülkas, a ma pean mingit pinki nühkima oma kõige kaunima kehapoolega. Ja nii see päevake veereb... õhtusse muidugi :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!