Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Kole Kolmapäev
 
skiso 13. oktoober 2010, kl 15.51
♫♪♫

kolmapäevaks ära närtsib rohi
igalpool on külmast võetud hein
:,:varsti rajad rookida ma tohin
suve meenutama jääb vaid lein:,:

jõuluõhtul süüdatakse tuled
tantsuplatsil lumi nagu sein
:,:aasta otsa löga alla tuleb
sooja annab ainult viin ja vein:,:

kolmapäev näed mudaauku sõites:
metsaaltki kadund kõrge hein!
:,:lapsed, lapsed toas nüüd olla võite
nagunii seal mudas "just a pain":,:

lumi, pori seal kus kasvas rohi
sügis jõudis jäi vaid kuluhein
:,:ütle, kust küll reisi osta tohib
lõunapoole, seal kus puudub lein:,:

kolmapäevaks ära närtsib rohi
rinnust saadik kõikjal porist sein
:,:võta ära nohu-köharohi
seep ja nöör ning otsi üks kronstein:,:

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
poolikas 13. oktoober 2010, kl 15.58
* ei vinninud regada sisse... tundub tüütu ettevõtmisena.

no mis siin ikka nii koledat on - isegi jalgrattaga annab veel hommikuti kärutada. nina tatine peas ja varbad härmas, aga ikka liigub veel!
 
Manka 13. oktoober 2010, kl 17.00
skiso nii rõemus täna... Tore tore ;P
A mul pole peale päikse midagi, sooja on ka kui nüüd kristalselt aus olla ;))


poolik, sinuga siis sihukesed asjalood... Et kui kevadeks veel hingad, elad kaua kaua :D
 
ööliine 13. oktoober 2010, kl 17.27
Ma parem ei hakkagi kõike ette lugema, mis mul on ja mida mul ei ole, sest ega te seda läbi lugeda ikka jõuaks :D
 
skiso 13. oktoober 2010, kl 18.21
jehhuu jahhh



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
skiso 13. oktoober 2010, kl 18.23
 
sorrike 13. oktoober 2010, kl 18.56
Nii pessimistlik. Täna oli ju midagi head ka, näiteks hullud päevad.


~~~~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
skiso 13. oktoober 2010, kl 19.32
hullud on päevad kõikseaeg
mitte ainult täna

ja meil pole siin läheduses ega kauguses mitte ühtegi stokkmänni



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
sorrike 13. oktoober 2010, kl 19.41
Rõõmusta siis koos kaevuritega.
Masenduse vastu peaks aitama ka kujutlemine, et viibid ise üle kahe kuu maa all. Minu jaoks tegelikult täitsa kujutlematu.


~~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
ööliine 13. oktoober 2010, kl 19.50
Kas hullud päevad tähendavad seda, et keegi varus majapidamise jälle odavat rulli paberit täis ?;P
 
sorrike 13. oktoober 2010, kl 19.53
Lõik ühest raamatust.

Mees läheb abipalvega rabi juurde. Ma olen õnnetu, ütleb ta, mu elu on väljakannatamatu. Milles asi, küsib rabi. Mul on pisike maja, tige naine, kuus last, süüa pole õieti midagi, mu jalad valutavad - mida teha? Rabi ütleb kulmugi kergitamata, võta endale kits. See tundub mehele arutu, kuid rabi on väidetavasti väga tark, nii et ta teeb nagu kästud. Järgmisel nädalal tuleb ta rabi juurde tagasi. Aita mind, ütleb ta, kits on lausa katastroof! Ta sööb meie riideid, võtab ära kogu ruumi meie väikeses majas, mu naine on tulivihane, kits tallab mu jalgade otsas - mida teha? Rabi ütleb täiesti rahulikult, tuleb kitsest lahti saada. Järgmisel nädalal tuleb mees tagasi ja ütleb, oh rabi, aitäh, mu elu on nüüd suurepärane!



~~~~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
alissandra 13. oktoober 2010, kl 20.19
Väga õpetlik lugu. Ole ikka rahul sellega, mis sul on ja kõik on ok.:))
 
skiso 13. oktoober 2010, kl 20.22
lõik minu käsikirjast.

ma ei lähe abipalvega kellegi juurde, sest kõik käivad oma abipalvetega minu juures. aga ma pole õnnetu ja mu elu ei ole väljakannatamatu. väljakannatamatud on abiotsijad, kaeblejad jms staff. maja mul pole. on pisike korter, tark ja ilus naine, üks laps. normaalset süüa pole õieti midagi, sest kõik toodavad saasta. ometi suudab mu naine eimillestki midagi kokku keerata. mu jalad valutavad küll vahel pärast 10h välitööd aga see läheb üle. kitse võtta pole plaanis, kuigi kitsepiim ja kitsejuust on dabroo. loomapidamine linnas tundub mulle arutu. igasugused rabid ja muud ilmaimed võivad olla väidetavasti väga targad, aga mul on omal pea õlgade vahel. järgmisel nädalal on kõik samamoodi. igasugused tegelased, kes ise hakkama ei saa on lausa katastroof! aga nad tulevad jälle ja vajavad minu abi. kui ma pole oma väikeses korteris, siis olen ma kas välitööl, kaitseliidu laagris või ujulas. mu naine ei ole selle pärast tulivihane. keegi ei talla mu jalgade otsas. kellestki pole vaja lahti saada. kui, siis ainult igasugustest hädapätakatest. mu elu on tegelikult suurepärane! lausa LILL !!

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
ööliine 13. oktoober 2010, kl 22.40
Liiga palju tarkust pole ka hea
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!