Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
reheheheeede
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 08.52
läks lahti nädalalõpu alguseks :)
kui hommikul ärgates aknast välja vaatasin, siis tundus, et ree tee on tulekul
 
sorrike 15. oktoober 2010, kl 09.57
Mul on akna taga muutusteta, rohi roheline ja lehed pole ka kõik alla kukkunud.


~~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 10.05
Peale tormist ööd on koidikud meil enam-vähem vaiksed
alissandra 15. oktoober 2010, kl 10.34
Meil maa nii valge, nii valge.:)
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 10.48
Popu ja Alissa - mis teil siis viga, pannid välja ja esimesed liud tehtud nagu naksti :P
 
Manka 15. oktoober 2010, kl 11.13
ommik :)
Sain ka teite seltsi tulla, nii mõnna nii mõnna... Kavatsen viimast võtta :P Mul alati see hirm - mine tea, mil jälle saab! :P
 
skiso 15. oktoober 2010, kl 12.21
skisopeedia

1. rehe eeder
http://www.rate.ee/albums/-skm-/p7177217

2. ...eeder (täida lüngad)
http://mhg.tartu.ee/janika/testid/stereomeetria...

3. eeder e äuhka
" Inneskidse Eesti Vabariigi aol inne suurt sõta olli piiriammõtnigu nigu parhillaki hädän salakauba vidäjidega. Karistusõ olli vahelõjäämisel suurõ. A tuugiperäst tsilku piir läbi. Lõpmalda hinnan kaup oll’ eeder, midä Lätimaalt salahusi tuudi. Laitsnan elli kõva hangõldaja, kedä kutsuti Eederi-Maris. Tä lask’ tütrel kauba üle piiri saata.

Kundõ, kiä tiidse värske laari tulõkist, olli hinnäst Mari majan sappa säädnü. Mari naas’ oodõdu kraamiga ärri ajama. Es lää kuigi kavva, ku läbi aknõ naksi kivi lindama. Ostja lasi jalga, a Mari pagõsi sängü ala.

Ku tä peräkõrd julgu säält välla tulla, mõtõl’, et võtt süämekosutusõs pitsikese. Joba pudõli vallategemise aigu sai Mari arvu, et lätläse omma tedä hirmsalõ alt tõmmanu – eederi asõmõl olli saatnu sulaselget lättevett!"

Tossu Tilda

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 14.06
sorrike, meil sama seis, ehk siis harkseis. jalgu kokku panna ei julge, pori prittsub näkku.

liineke, kussa nüüd - valge. ega helbelangus veel ree teed tähenda. vat kui sinususgune tütarlaps langeb, siis tuleb tähendusi ootama(võib-olla ka lootma) hakata.

Mankake, minult sa viimast ei saa!!! Mul lihtsalt ei ole seda. viimast ma mõtlen.

einoh sa skiso ikka ei saa ;PPP popu laarsed albumid
a see nüüd küll selles popu laarses albumis rehe eeder polnd. see oli kollane eeder.

a ree deti olen ma ise üks lünk!
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 14.27
Manka - võta aga mitte viimast, las see jääb hullematele ;P

Popu - mis minusugune? Ei ole ma midagi nii teistsugune kui teised, isegi langemisega saan hakkama, kui tahtmist ja vajadust tuleb

Sellised testid mulle meeldivad, kus võib jätta kõik lüngad täitama ja vastuseks saad ikka " Mõned (rõhk oli kindlasti sellel sõnal ) vastused ei olnud õiged " :D
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 15.13
liineke, ma jään siis su langemise ootele.
saab õunte pealt ennustada, et kumb ja puha.
ja pärast katsele ikka ehk lubatasse ka tulla.
toon rosinasaia ühes, kus rosinaid sees niiet mustab.

Mankaaaaa, kassa kuulsid, katsikule saab varsti!!!! ööliinele muidugi.
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 15.34
Popu - kassa pimeloom saad, pipart keelele ja meelele. Selliseid nalju ei tee ma enam ammu, et poolduma peaks hakkama. Jutt oli langemisest ehk lendamisest, kukkumisest või millest iganes matsust ja maaühendusest. Aga rosinasaia võid sellegi poolest tuua, küll ma siis ka kannu tulele taipan panna:P
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 15.41
teadsamis liineke, tahtsid langeda ja lubasid. niiet olgu tehtutt.
kust krt me muidu pidu jälle saame.

operetti mitte keski ka ei taha,
nii et sul ei jää muud üle kui - langeda maha.
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 16.10
Popu - lubasin, mis ma lubasin aga seda nüüd küll ei lubanud, mida Sa nii kangesti siin ootad. Jääb ära. No olgu, kui nii kangesti tahad, võin mõni teine homme oma suure pee niisama mööda maad langetada ja ära siis ütle, et pole teinud. Seda teist langemist oota noorematel, ma vana inimene ( Manka ei loe!! ) oskan veel ainult unistada ja kui vaja, siis õpetada
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 17.15
noh olgu, saad seekord andeks! järgmise korrani.

a ma lugesin äripäeva õhtuoote kõrvale. seal siuke pisike naljanurgake, kus Villy Paimets on teinud kirjanditest väljavõtteid

*Kõige enam said Karl, ooberst ja Kobson tuntuks esimese Eesti ajalehe "Sakala" toimetamisega.

*Õpetaja ees ja lapsed järel - nii korrati tähti, sest lugeda ei osanud neist veel keegi.

*Mari tahtis midagi öelda, aga avanev uks sulges ta suu.

*Kodus püüan olla korralik, kannan vett, lõhun puid ja teisi asju.
 
Manka 15. oktoober 2010, kl 17.21
ma siin. Lugesin enda jaoks huvitavaid uudiseid, mis polnud mu jaoks suur uudis, st teada puha asjad ;)))
Ma nüüd korraks sauna, saab seljagi puhtaks... eest poolt :D
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 17.30
no et siis mis polnd su jaoks uudis. see et liinekesele katsikule saab vai?
 
ööliine 15. oktoober 2010, kl 17.42
Popu - päris seita käänanud oma jutuga :D
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 17.49
kissi tuu viil om?
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 20.44
kuulege, nüüd oleks aeg koguneda. kaua ma ikka Estrella ja Presidendiga istun.
 
Manka 15. oktoober 2010, kl 20.57
niih, ma nüüd kustase juurest tagasi, võiks tiba.... Ja kus teie nüüd oma mõtetega olete, ah? :D
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 21.03
einoh nüüd ma siis tean, kui kaua on sinu "korraks sauna", Mankake. ikka korralikult eestlaste kombel - kolm tundi.
 
Manka 15. oktoober 2010, kl 21.16
kallis popu, ma nii must kui hirmutis olin, ega saa nii kärmesti end puhtaks ;))) Noh, tead isegi... pisike lila ja juttu jagub kauemaks :D
lollipopu 15. oktoober 2010, kl 21.39
et nüüd nimetatakse selga eestpoolt -> lila??? :O
 
Manka 16. oktoober 2010, kl 00.18
popuke, kohvisordist lila löffffberg oled miskit kuulnud? :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!