Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Tormi järgset Laupäeva ;)
 
Manka 16. oktoober 2010, kl 10.29
tegin otsa lahti teile ja nüüs ise linna peale laiama. Ilm veits kehva võitu... Tahaks päikest, saaks natuke energiat koguda :PPP
alissandra 16. oktoober 2010, kl 11.07
Meil polnud tormi sel korral, õnneks. Ma lähen ka laiama, aga maale hoopis. Mitte seda et ma praegu maal poleks, aga päris maa on ikka midagi muud.:)

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
-skiso 16. oktoober 2010, kl 11.21
meil lumi maas ja juurde tuleb
aga tormist ei tea ma midagi
laiama minna ei saa sest ma nüüd tööd tegema :)
 
soffi 16. oktoober 2010, kl 11.32
irw, täna kõik õige laiaks läinud;))...tulin just linnast laiamast ja nüüd jälle sinna tagasi.......
lollipopu 16. oktoober 2010, kl 12.13
hommik varajane!
Mankaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))
lollilt hea see: Täna hommikul läks patsient vetsu. Siis tekkis kummaline tunne, et on seal varem ka käinud.

kuledsa Manka, kasse Tormi oli koguse öö sinu juures?
ei, ma nii uudishimust küsin, sest eelmise öö veetis ta minuga. ja ikka kogu öö. jõuline vend, peaks ütlema ;P
lollipopu 16. oktoober 2010, kl 12.16
soffike, ma su kodurajoonides täna süldilauataga. keegi tähtis saab aasta vanemaks.
poolloll 16. oktoober 2010, kl 12.22
hommik!
Tormit ei ole näha, a vend Vilu on küll õues ootamas. peaks tast kuidagi mööda lipsama ja kah laiama minema. õhtaks tahtis tuttav külla ennast kukutada, peaks miski kauni asja lauale hankima. no pudeli veini või teeks seekord originaalsemalt - pudel mahla?

ahahh. see suur et...köögipoolelt antakse alati asjaliku nõu, aga äkki on siin ka keegi nii enam-vähem adekvaatne rääkima ahvenatest.
see pere maskuliinsem pool leidis endas viitsimist hommikul kell pool viis kuskile lahe äärde külmetama minna ja nüüd teatas, et käis just Prismas uusi vihmausse ostmas (meie maal ju neid ussikesi looduses ei ole...puhta kiviklibu maapõues, a ussike tahab mulda ja sügavust) ja et kilekotitais ahvenast juba olemas. ma küll üritasin vinguda, et aitab küll, ma ei kavatse tervet laupäeva kalade keskel veeta, a või siis noort nõrka naisterahvast kuulatakse..

no ühesõnaga - fileeks ja munast-jahust läbi ja pannile, seda jah. aga kunagi tehti "meie pool" ka sihukest ahjus, koorega ja jube hea oli. ma aint ei suuda meenutada - olid need ikka terved kalat (no ilma sisemise sodita, seda küll), koos "saba ja sarvedega"? ja kui kaua nad seal solaariumis ¨vedeleda tahaksid? ja et mida veel juurde panna ja..
ja mitte arvata, et ma saamatu olen! ma tean küll, aga ma tahan teada, kas teie ka teate?
 
-skiso 16. oktoober 2010, kl 13.00
numaitea. kala ju jube kiirelt küpseb. egas ahven vasikas ole.

ma ikka panen koos saba ja sarvedega ahju ja küpsan nii kaua, kuni hakkab pealt pruuniks minema. 200 c juures vbl 30 minutit umbes?

maitseasi
sool, pipar, või, till, rõõsk koor.

või siis
sidrunipipar, till, koor

või siis
sool, pipar, till, valge vein, koor

võib ka tomativiile sisse pista
lollipopu 16. oktoober 2010, kl 13.24
ma piiksatan kah enne väljasõitu:
pane küpsetuspaber vormi põhja, lao puhastatud ahvenad sellele, vala üle kastmega (sobivad kõik variandid, mida sksio välja pakkus/kirjutas).

minu kaste ülevalamiseks: hapukoor, pisut rõõska koort või piima vedeldamise eesmärgil, sool ja sidrunipipar maitse järgi. võid lisada ka mõttelise osa puljongi maitseainet (mitte puljongikuubik!)
mina isiklikult jätaksin tomati ja tilli panemata. lisaksin siis, kui ahjust väljas ja valmis.


*kena vaadata kuis till ja tomatid kaunistavad valminu rooga ;P
 
poolikas 16. oktoober 2010, kl 13.24
skiso -
no seda minagi, et kauaks teda ahju unustada ei maksa.. ja aitähh hüva nõu eest - ma lähen siis tillijahile.
lollipopu 16. oktoober 2010, kl 13.37
kuledsa poolikane, kassa enam mind ei armasta??? näib, et oled mu maha jätnud!

kui see siiski aint mu oletuseks on, siis klikka mu nimele siin ja võta sealt uus adre (ader -> irw) ja "künna" hoolega. see nigu kõigile klubikatele avatutt.
olen omme jälle saadaval.
tänaseks kahjuks bronnitud ühe pisikese piiga poolt, kes lubas mind Pärnu randa päävitama ja muulile jalutama viia.
 
poolikas 16. oktoober 2010, kl 13.52
popukene -
iial, ei iial lakka ma sind armastamast! selle pärast ei tasu oma kiharatega peakest kohe üldse mitte vaevata!

minu südames sa elad, kenas päiksepoolses toas....nannnannaa.....

ilusat maa peal olemist sulle!
 
-skiso 16. oktoober 2010, kl 14.45
ära sa popu teelt liiga kaugele välja sõida.
praegu on maa tüma ja võid jummala kinni jääda.
 
rivo 16. oktoober 2010, kl 22.09
kas manka polegi veel hulludelt päevadelt saabunud ?
 
ww 17. oktoober 2010, kl 01.22
manka-ae-sa miske rivo sinna ärr kaodanud-nagu tuleb välja
ei ole ilusss..:D
 
Manka 19. oktoober 2010, kl 15.23
klge klge... egas hullud siis hulludepäevadel käi, naljatilgad :D Mina kohe ei kannata sihukesi massüritusi, kus rahata kakat jaotatakse ;)))

Nii, ma nüüd korraks teite manu :P
Rivo sihuke ilus poisslapse nimi... kas pole?
 
rivo 19. oktoober 2010, kl 16.26
on on miks ei ole. parem kui ivo
 
Manka 19. oktoober 2010, kl 16.34
nätsa, rivo ka tagasi.
 
rivo 19. oktoober 2010, kl 16.37
kus ja kes siis veel. kuidas hulludel päevadel ka läks?
 
Manka 19. oktoober 2010, kl 16.40
rivo loeb mu eelmist kommentaari nüüd uuesti, kus kenasti lausutud mu arvamust hullupäeva kohta ;))) Mida vähem asju, seda õnnelikum on inim!


'ungru vanasõna
 
rivo 19. oktoober 2010, kl 16.49
salaja ikka käisid, huulepulka vaatamas
 
Manka 19. oktoober 2010, kl 17.04
ei käinud, need värvuvaid huulepulki hulgim :P
A nüüd kaon õhtusse, sest neljapäeva ommik pidi targem olema ;)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!