Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Koolitöö jaoks on vaja.
 
Kristin 21. oktoober 2010, kl 17.23
Tere! Mul on vaja Teie abi inimeseõpetuse tunni jaoks. Õpetaja käskis teha küsitluse enda eakaaslaste ja vanemate inimeste seas, et välja uurida milline on inimeste arusaam armastusest.Vastamine on anonüümne, vaja oleks teada Teie sugu ja vanust. Vastused saatke mulle meili peale: arniste@gmail.com Olen väga tänulik kui leiate aega vastata :)

Ettetänades, Kristin

Sugu:

Vanus:

1.Mis on esimene märk armastusest?
2.Kas meeste ja naiste armastuse vahel on erinevusi? Kui jah, siis nimetage neid.

3.Kas armastus on abielus kõige olulisem?
4.Mida olete ise valmis tegema selleks, et armastus püsiks?

5.Kas armastuse eest tuleb võidelda?
6.Mis on suhtes oluline? Järjestage tähtsuse järjekorras: kirg, pühendumine, lähedus.
7.Missugune on tõeline armastus?
 
eret 21. oktoober 2010, kl 19.06
sae jalga :D:D::D:D:D
 
Miret 21. oktoober 2010, kl 19.09
Söö heina
 
sorrike 21. oktoober 2010, kl 19.23
On ikka küsimused...
Eks armastusega ole nii, nagu teiste asjadegagi siin elus. Mida vanemaks saad, seda rohkem hindad kvaliteeti.
Aga võitlemisega seoses tuleb mulle kohe silme ette ladina seebikas.



~~~~~~~~~~~

Kõigele, mida te ütlemata jätate, vaidlen vastu.
/I.Hirv/
 
põlluloll 21. oktoober 2010, kl 20.37
1.Mis on esimene märk armastusest?- ei maga ja ei söö ja ei taha teha tööd.

2.Kas meeste ja naiste armastuse vahel on erinevusi? Kui jah, siis nimetage neid. - kõige suurem erinevus on püksis noh ja vahel ka taljest pisut kõrgemal.

3.Kas armastus on abielus kõige olulisem?- lisaks abielutunnistusele jah
4.Mida olete ise valmis tegema selleks, et armastus püsiks?- seisaks paigal

5.Kas armastuse eest tuleb võidelda?- ikka, kui sõda välja kuulutatakse.
6.Mis on suhtes oluline? Järjestage tähtsuse järjekorras: kirg, pühendumine, lähedus. lahtisest leegist tuleb muidugi eemale hoida, hobidele pühenduda mõõdukalt ja kirglikult.
7.Missugune on tõeline armastus? See, mis pole võlts.
 
Arto 21. oktoober 2010, kl 23.03
Lõin pea ära
 
M. 23. oktoober 2010, kl 19.30
Põlluloll, head vastused!!!
 
debiil 24. oktoober 2010, kl 01.24
Endal on 400 sõpsi MSN-is, ja nüüd julgeb veel siia meid segama tulla. Keri omasuguste juurde tagasi!
diip 24. oktoober 2010, kl 20.34
Oih, mul on ka paar kiiret küsimust:
1) Mis on elu mõte?
2) Kust me tuleme, kuhu läheme?
3) Miks hea, kõiketeadev ja kõikvõimas jumal lubab eksisteerida kurjusel?

Vastused (32 olen):
1.Mis on esimene märk armastusest? - Eesnäärme turse.

2.Kas meeste ja naiste armastuse vahel on erinevusi? Kui jah, siis nimetage neid. - Ühel tõuseb, teisel märgub.

3.Kas armastus on abielus kõige olulisem? - Ei, kõige olulisem on sihikindlus.

4.Mida olete ise valmis tegema selleks, et armastus püsiks? - Proovima erinevaid seksimise nippe.

5.Kas armastuse eest tuleb võidelda? - Kas just võidelda... Pisut töökest vaja ehk pikemas versioonis.

6.Mis on suhtes oluline? Järjestage tähtsuse järjekorras: kirg, pühendumine, lähedus. - Lähedus, kirg, pühendumine.

7.Missugune on tõeline armastus? - Absurdne.
 
maria31 24. oktoober 2010, kl 23.27
Sugu: N

Vanus: 31

1.Mis on esimene märk armastusest? - Kui enam ei teeselda pühapäevanägu, vaid ollakse täpselt see, kes ollakse.
2.Kas meeste ja naiste armastuse vahel on erinevusi? Kui jah, siis nimetage neid. - Eeemmm... mehed oskavat kuuldavasti armastust paremini argipäeva eest kaitsta. Nii öeldakse:)

3.Kas armastus on abielus kõige olulisem? - Jah, loomulikult. Mis siis veel...
4.Mida olete ise valmis tegema selleks, et armastus püsiks? - Armastama. Kui see otsas, siis polegi enam midagi teha.
5.Kas armastuse eest tuleb võidelda? - Ei, armastus kas on või seda pole.
6.Mis on suhtes oluline? Järjestage tähtsuse järjekorras: kirg, pühendumine, lähedus. - Lähedus ja kirg on sama tähtsad ja siis pühendumine.
7.Missugune on tõeline armastus?- Ilus, suur, punane, erutav ja üllatusterohke ja inspireeriv ja teeb sind paremaks inimeseks.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!