Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Nädalalõpp pole enam kaugel
alissandra 29. oktoober 2010, kl 10.57
Tere reedest päeva!
Kuna Lollipopu rändab ringi mööda Eestimaad, siis keegi peab ohjad haarama.:))
Kuidas siis kulgeb nädalavahetuse suunas?


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
alissandra 29. oktoober 2010, kl 11.28
Täielik vaikus.:) Lollid vihuvad tööd teha, aga ainult lollid teevadki ju tööd.:))))


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 14.54
Tänasel päeval on nii palju viimaseid asju kaasas, et annab kohe lugeda: oktoobri viimane reede, suveaja viimane reede, koolivaheaja viimane reede. Kindlasti on midagi veel aga see mul juba meelest maha jooksnud
 
-skiso 29. oktoober 2010, kl 16.23
lõpp lähedal jah.

aga vaikne, alissa, on sellepärast, et hästi ajastatud vaikus on mõjuvam kui kõne
juu nõu ;)
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 16.43
Ühe lõpp on teise algus ja elu on näidanud, et iga tühi koht täidetakse mingil ajal ära, olgu see siis nõks varem või hiljem
 
skiso 29. oktoober 2010, kl 18.25
ahhaa!! liinepimedusest!!

kassa oled oma nänni juba euronicsist kätte saanud?
missa said ja mitu tühja kohta ära täitsid ah?

maisaakoheolenniiuudishimulik

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 18.59
Sind ja Sinu suurt suud, ei oska kohe üks mehepoeg seda muuks otstarbeks kasutada kui pläägutamiseks :DDD
Kõik, mis vaja on käes;)
 
skiso 29. oktoober 2010, kl 19.58
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 20.26
Just, selle eest ei saagi midagi muud, kui seda, mis pihku mahub ;D
 
Manka 29. oktoober 2010, kl 21.31
nii niiii, ajasite minu ka himulikuks! Ja kuna liinekesel pisikesed pihud, siis tuleb hakata aimama...? :P

Oh kui tegus tööpäev mul oli, ja skiskat ei näinudki rallimas... Vähemalt otsa talle ei koperdanud :D
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 21.36
Manka - ega neid asju ju palju ole, mis mahuvad. Ma parem ei hakka neid siin kõvasti välja ka lausuma. Las igaüks mõtleb ise ;PP
 
Manka 29. oktoober 2010, kl 23.11
liineke, nooo nii pisike su pihu ka pole :DD
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 23.26
Ei tea siin midagi ;D
 
Manka 29. oktoober 2010, kl 23.30
tõsi, liineke, pole sinuga kunagi käsikäes käinud :D
 
ööliine 29. oktoober 2010, kl 23.35
Me võime seda ju üks homme teha :P
Ainult ära küsi, millal. Ma ei tea :D
 
Manka 30. oktoober 2010, kl 00.30
oi liineke, asi läheneb juba... uudishimule ;)))
 
pinnaltuputaja 30. oktoober 2010, kl 00.54
ma mõtlesin siin öö hakul, et ütleks Mankale hellou, woman:)
 
Manka 30. oktoober 2010, kl 01.06
hällõu!
Nii upsikene ka uputama lubatud :P
Kus nii kaua hulkusid, pole su lõhna siin kaua tundnud :)
alissandra 30. oktoober 2010, kl 10.29
Ja käes ta ongi. Jälle pidu, pidu, pidu.:)


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
Manka 30. oktoober 2010, kl 12.10
ah mis pidu, ilmajaam lubas tänaseks megapäikeselist ilma ja mida pole on päike... see energiaallikas :( Kohe energia kadu.
Peab hakkama ka kuskile igiliikurit mängima, kuskile soojale maale... Kuigi alati teinud teistele peapesu, mida krdit te hulgute :D
alissandra 30. oktoober 2010, kl 12.14
Täna jah nii pilves ilm, sellepärast peabki pidu pidama. Mul pesamunal tulevad külalised, ema muudkui nüüd vaaritagu, aga saidki enamus asjad juba valmis. Tipikastet veel vaja teha ja juurikad lõikuda. Noortele meeldib see jäneste kraam hirmsasti, isegi poisid järavad neid.:))) Mina tahaks aga vaid liha, liha, nagu Mankagi.:P

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
-skiso 30. oktoober 2010, kl 12.52
hea kuulda, et ma ainuke pole, kes esivanemaid kirub selle eest, et nad omal ajal siia pidama jäid ja rohkem lõunapoole ei liikunud. soomlaste esivanemad olid muidugi veel erilisemad.

a mis puudutab minu metsatuure mersuga, siis ma pean veelkord ütlema, et minul on sapper mitte mersu. ja tänu metsas peata ringikaarutavatele vanadele slaavi tädidele olen ma hakanud siukestest metsadest kaarega mööda kihutama. ma käin nüüd sellistes metsades, kus karu hiljem põdra käest inimese kohta küsib, et mis loom see oli?

muideks, ükspäev ma ronisin mingi rohutuustiga künka otsa kus paari km läheduses polnud ainsatki puukest ega põõsakest isegi mitte. ja mis ma sealt leidsin? no ma ise ka ei uskunud, aga seal oli paari ämbritäie jagu suuri sirmikuid ilusasti kasvamas. ja mina loll käisin neid terve sügise mööda metsi otsimas.

seega, ma varsti üldse oma sapperiga metsa ei lähe enam. tuuritan aasadel ja põldudel ringi hoopis.
alissandra 30. oktoober 2010, kl 12.56
Jajah, seened kasvavad isegi seal, kust neid otsida ei oska, ega tule selle pealegi.


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
Manka 30. oktoober 2010, kl 13.40
skiska, mu jaoks oli jälle uudis, kui mõni sirmikuid metsast leidis... ausalt. Lapsena neid vaid niitudelt leidsingi.

*ma nüüd lehvima ehk linna peale laiama ;)))
alissandra 11. november 2010, kl 10.47
Noh nii, jälle on reede ja jälle vaikus. Ega ma ka uut teemat teha viitsi, ajab ehk see vanagi asja ära.:)


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
ööliine 11. november 2010, kl 15.05
Kuni praeguse hetkeni teadsin, et täna on neljapäev, polegi siis või? Ei siin aita midagi, kui asi juba nii hull on, et päevadest enam miskit ei taipa on tagumine aeg minna ja lasta endale väike ravi teha. Veel parem oleks muidugi kui mälu taastus või kogunisti ümberlõige tehakse
alissandra 11. november 2010, kl 15.31
:))))))))))))))))))))))))))))) No jah, ma kuskile kiirustamas, et päevad ka segi. Ma tundsin tõesti täna juba, et homme on laupäev.
alissandra 11. november 2010, kl 15.33
Aga nädalalõpp polegi enam kaugel, ainult homne päev ongi veel jäänud ju.:))

Lollipop, näed nüüd, kui sa enam nädalapäevi ette ei karju, ei tea lollid mis päev hetkel ongi. Varemalt oli kohe hea, istusid arvutisse ja tere neljapäev, aga mis täna siis...?

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
alissandra 11. november 2010, kl 15.43
Ja siis ma mõtlen nüüd siin, et miks need vaiksed lugejad keegi ei piuksatanud, et alissa puhta soodaks läinud... itsitasid vaid omaette pihku või mõtlesid, et ma ennast sassi joonud.:)))))))

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
ööliine 11. november 2010, kl 16.36
Ise sõnad siin suurelt ja peaaegu, et punasest kui mõjus vaikus on. Ja kui näituseks mulle seda vähemalt kaks korda öeldakse, siis hakkan seda vägisi uskuma ning olengi vait:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!