Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
ma nüüd räägin teile, kallid klupparid, ühe igavesti naljaka loo!
 
-poolloll- 05. november 2010, kl 13.26
Nägain mina eile ühte ammust klienti, keda mitmeid kuid pole näha olnud. Niisugune toredas eas noor naisterahvas. Kunstnik. Skulptor.
Kenasti pruun nagu piparkook, küsisin, et kus siinkandis ka saaks nii kena juma. A siin kandis ei saavat, neidis oli Aafrikamaal hoopis puhkusereisil käinud.
no arusaadav.
Ja siis hakkas rääkima...
... olid nemad abikaasaga (ka kunstnik) seal mustal mandril (ausalt vabandan, aga koht läks meelest ära, ju see mõni tumba-wamba saar oli) puhkamas. Ühtlasi otsustanud naisterahvas kaasa korjata kive, et siis neid kodus "toksida" nagu ta ise nimetas. Enne igaks juhuks sai järgi uuritud, et kas ikka võib, kuna igast teokarpe ja kaheksajalgu niisama üle piiri ei lubata alati vinnata.
Kividega kõik OK, korja palju kanda jaksad ja palju pagasimaksu maksta tahad.
Ärasõidupäeval tollis aga tõmmati neidis kõrvale ja otse kuskile univormis onude juurde vaibale. Et misasjad need teil kohvris on.
Kivid. Et kas ikkagi ei või vää?
Võib. Kivisid võib, aga need pole kivid.
?
Et mismoodi ei ole? Rannas ja kõrbes ja põllupeal samasugused kivid. Kui ei või, siis ma jätaks need maha ja läheks lennukile, kiire hakkab..
Ei - KIVISID võib viia, aga NEID EI VÕI!.
???
Mis need siis on?
Me veel ei tea, aga me uurime. Teklkis kahtlus, et olete sinna sisse midagi peitnud.
???!!!???
( Siinkohal võttis mu tuttav kaks kohvitassi ja tõstis silmade ette, ilmestamaks selle jutuajamise käigus tekkinud suuri küsivaid silmi).
no üritas tema siis ikka veel küsida, et kuidas ma saan kivide sisse midagi toppida, aga rosinasilmsed mustad inimesed ei uskunud. Ilmselt ikka mõni kalliskivi, narkootikum või elevandiluu on sinna sisse kuidagi miksitud. Kivid olnud niisugused keskmise baklazaani suurused, kuskil kümmekond tükki.
Ei aidanud mingid selgitused, naine pandi VANGI!!! Kujutate te ette? Olla Aafrikamaal vangis! Ja NÄDALAKS AJAKS!
Kuna kunstnikud on teatavasti veidi teistmoodi mõttemaailmaga, siis selles suhtes ei ole erand ka minu tuttav.
Et kui vangi, siis vangi. Ja mees, va tore kaaslane, küsis, et kas saad hakkama, ma lähen siis üksi koju..
Loomulikult hakkas noor naine oma õigusi ette lugema, aga onkud piirdusid vaid loaga transportida kohale advokaat.
Mis te arvate, mismaalane see oli?
Õige - ikka kohalik, kelle inglise keel piirdus tuntumate suurfirmade nimedega nagu Coca-Cola ja Marlboro.
Naine riidles vanglaametnikuga, kes oskas isegi keelt! - et milleks see advokaat, kui nad üksteisest aru ei saa ja keelte omandamiseks kuluks aasta praeguste tingimuste juures.
Selle peale ehmatanud vanglaametnik väga ära ja öelnud kaastundlikult, et ei, kulla inimene, üle nädala ei tohi kedagi kinni hoida.
???
Et milleks see advokaat siis?
Aga siis oleksite nelja päevaga välja pääsenud.
???!!!
Kõige koomim oli see, et kui see hirmus "karistus" oli kantud, siis ulatati talle miski paber, et "juhull, kui tööandja küsib, siis peab näitama...".
Uskumatult armas, mu meelest! Lähen näitan oma pomole, et ahjaa...mul läks meelest ära, ma olin vahepeal vanglas ka ja..
:))
Ja lõppkokkuvõttes olid need kivid tõesti purustatud, seda talle kohe öeldi, vabandati ja pääses kiirmenetluse tulemusena viie päevaga.
----------------

Niisiis - seal maal võib iga asja eest nädalakese saada, aga no ma ikka mõtlesin, et kõik riigid võrdselt on jõudnud 21.sajandisse. Tuleb välja, et kusagil käib kell aeglasemalt.
Muide ruumipuudusel (sest kõik eksivad millegi vastu ja istuvad oma kurba saatust oodates nädalakese konkus) oli ta ühe naise ja ühe mehega samas ruumis. Need olla mingeid vaipu tikkinud ja laulnud vahetpidamata. Tuttav ütles, et keelt ei oska ja viisi ei pea, aga laulis ka.

Igatahes kui see on ka kunstniku luulu, siis mu meelest ilgelt naljakas. Aga ainult lolliklubiliikmed ja kunstnikud on vist nii paksu nahaga ja omas mullis, et ei nördi, kui neid vangi pannakse. Ma ilmselt oleks ennast pooltargaks muretsenud ja põdenud..
 
ööliine 05. november 2010, kl 13.56
Neidis saigi rahus kohaliku folkloori ja käsitööga tutvuda. Ja mine tea, sai ehk eneselegi mõned ilusamad mustrid, mida edaspidi kasutada annab
lollipopu 05. november 2010, kl 15.00
mine või ise aafrikasse, saab prii leiva peale ja raha jääb alles.
alissandra 05. november 2010, kl 15.14
Tahtis tuua kive toksimiseks, aga need toksiti ta eest juba ära. Väga hea igatahes.:)))


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
ööliine 05. november 2010, kl 15.49
Mis sa tassid kiva, kiva raske. Tassi parem kruusa
 
Manka 05. november 2010, kl 15.55
üks loll ei saa nii pikalt kirjata nagu teine loll ei mõista ometi seda lugeda ;))))
 
skiso 05. november 2010, kl 16.09
see on nii hea lugu, et mul on kahju, et see minuga ei juhtunud :)))
 
-poolloll- 05. november 2010, kl 17.30
skiso - on sul ka ilus lauluhääl? Mina tikkida kahjuks ei oska, a ju oleks relvaähvardusel ära ka õppinud.
 
skiso 05. november 2010, kl 18.50

ma olen see neljas tenor seal.
a maisaanud koguaeg kohal olla (kui sa ilusasti lõpuni kuulad, siis saad aru, et nad minust laulavad 1:12) sest ma pidin olema siis noiassaiaStalingraaadas volga jõe ääres relvaga ähvardamas.

tikkimisest räägin ma siis kui aega saan.
praegu läks jube kiireks äkki....
 
ööliine 05. november 2010, kl 21.56
Niidid läksid nagunii sassi, mis muud
-TnT- 06. november 2010, kl 18.30
Pagan. Viitsiks ja oleks huvi reisida siis läheks sinna. Saaks korralikult puhata !
 
-poolloll- 06. november 2010, kl 23.05
Tn´T -
ma uurin selle asukoha täpsemalt järgi, tegelt ka!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!