Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
kui loll peab olema, et mitte minna?
 
pinnaltuputaja 30. november 2013, kl 22.10
Nii, lollid, rivistus!
Nagu ma olen arusaanud, on enamus siinseid lolle juba teatatud vanuses, et teha viimane õige otsus. Nii 10 aasta pärast matetakse oma karvane, kahejalgne isane riist- ja tarkvara ja siis 300 eurose pensiga üksi edasi...
Räägitakse, et Läänemere põhjakaldal olla ka piisavalt lolle. Ja ja pensionid ka suht lollikindlad. Nuh?
 
hahh 30. november 2013, kl 22.28
halleluujaaa...
lollipopu 30. november 2013, kl 23.39
ärasamärgi, pinnaltuputaja pinnale ujunud.
mis tuuled siis nüüd?
 
tjah 01. detsember 2013, kl 00.24
sitt ujub ikka vee peal...
 
pinnaltuputaja 01. detsember 2013, kl 00.50
to tjah:
Vaata...sitt ujub pinnal aga väetab ka maad ja see ju, targa inimesena, nagu sa tundud olevat..köh-köh, mäletad seda Lennart Meri ütlemist sita kohta...
 
soffi 01. detsember 2013, kl 03.29
nu ma ei kavatse küll oma kahejalgset karvast isast matta 10 aasta pärast....kes mul siis puud tuppa toob ja kust ma selle kopka leian, et teda vääriliselt matta....jääb ära...tahaks ikka ise enne kaduda ja siis pilvepiirilt vaadata, kui palju neid naerjaid ja parastajaid hauale kokku tuleb;))
lollipopu 01. detsember 2013, kl 12.20
uputaja, äkki saada konkreetse kutse? mine tea, mis elul varuks on :D
 
ww 01. detsember 2013, kl 14.26
ega põhjanaaberid ka rumalad ple-usun et see pood pannakse varsti kinni..
tere ka!
 
pinnaltuputaja 01. detsember 2013, kl 22.04
Nu ma mõtlesin, et kodumaa on muidugi tore, aga valitsus segab elamast. Ja kuna põhjakallas lähemal, kui Tartu, siis pole nagu muret, kui rääkida kilomeetritest. Meil ju palju kodanikke, kes enamus ajast toovad väiksele kodumaale kuulsust, olles ise väljamaal rakkes. eks ma võta ikka mõned sõbrad ka kaasa, et oleks toredam:).
 
ööliine 02. detsember 2013, kl 09.21
Ma saan aru jah, et iga juba selline(terike üle 20-ne) aga ega sellest veel foobikuks pea hakkama. Lisaks saan ma veel aru, et pidu tahaks ka aga kas just sellist?
Aa, kätte jõudis(hiliselt küll aga jõudis)! Välja vaja minna. No läksin, tõsi mitte nii välja, kui niimõnigi teine a piisavalt kaugele, et kodukatus ei paista. Tulemisi näeb millalgi hiljem(täpse daatumi jaoks ei jagu sõrmi)
Mis selle päris välja mineku kohta puutub, siis kuulan vanaema sõnu, seal, kus meid ei ole on alati parem. Ja ju on iga alles selline, et veel/enam ei himusta
 
pinnaltuputaja 02. detsember 2013, kl 23.19
No ega asi pole selles, et kuskil on parem, lihtsalt siin on sitem, et mitte öelda pupu. Ja sa ju panustad samas mahus, kui nemadki seal, tollesse riiki. Ei tahaks ju lastele koormaks jääda ühel ajal. Pigem ikka toeks või nii.
 
ööliine 03. detsember 2013, kl 00.58
Kui ma nüüd seda enda istekohast võtan(teiste omast ei saa ega tahagi) siis ei taha välja mängida. Põhjused väga lihtsad. Ei saa ju lasta vanemal põlvel, kes juba toetust saab, nooremat põlve, kes alles toetub, kansedada. Vastupidisest ei tule ka veel midagi välja. Muidugi jah, võimalus on vahepealsele sambale öelda, et oma elu nurka ja põlvi valvama aga siis ei jõuaks ma oma kenamal ajal neid heiteid ära kuulata. Teine võimalus on muidugi suutana mõlemad põlved eri asutustesse. Ühte kanseldaks riik, teise jaoks rahmeldaks ise aga kas see kõik on seda väärt? Vaevalt.
Kolmas variant:haarata kõik kaasa. Kuna kaarte ei pane, hobuseid ei parista ja peost lugeda ei oska, langeb ka see välja. Järelikult tuleb harrastada trassi turismi ja otsida sellest suuremat tera
 
skiso 03. detsember 2013, kl 14.28
kui Teie lugudega peetud nüüd siin nii tarka juttu ei ajaks, siis saaksime võib ju olla isegi meie aru, et misasja või nii ja siis oskaksime kah oma positsioone ära kirjeldada siin praega

etkel ei saa kahjutundega mittemiskistki aru siin

vabandagme
lollipopu 03. detsember 2013, kl 19.38
skiso, mis lahti? pea?
 
von Freen 03. detsember 2013, kl 19.42
kõht.

a mis see siia praega puutub maisaaaru?
lollipopu 03. detsember 2013, kl 19.46
mis mõttes - kõht???
või sa mõtled ja arutled kõhuga? fenomeen!
 
von Freen 03. detsember 2013, kl 20.00
lollipopu 03. detsember 2013, kl 20.03
no pane siis kinni. saad peaga rahulikult edasi mõtelda.
ega mõtted kipuvad jah kaduma, kui tuul tõmbab orgmasismuses :D
 
von Freen 03. detsember 2013, kl 20.11
ma räägingi ju et mis see kõht siia puutub eksole
las tema olla lahti praega

Teie küsisite (mis lahti)
meie vastasime (mis lahti)
nigu korrekt piab asi olema
lollipopu 03. detsember 2013, kl 20.14
tahad, ulatan tõmbluku? või sul juba on?
 
ööliine 03. detsember 2013, kl 20.32
Lugematult peetud, hetkel tundub, et olete oma positsiooni juba leidnud ja vägagi selgelt lahti kirjanud. Õnnitlen, sest lahtine on ikka parem, kui kinnine ;)
 
NUMMIKAS 03. detsember 2013, kl 20.50
Pugematult loetud Liine- kas "lahtine on parem" kehtib ka haua kohta?
Tuberkuloos?
Luumurd?
lollipopu 03. detsember 2013, kl 21.04
irmus armas Nummikas, miks nii võikalt vasta ööd?
 
NUMMIKAS 03. detsember 2013, kl 21.38
Margariini puudumisel ei saa teisiti kui võikalt, eriti vasta ööd... eee...et kõik sujuks kui õlitatult.
 
ööliine 03. detsember 2013, kl 21.48
Nummikas -et sul see ikka mööda ei lähe. Ainus ravi: esimene täiskuu neljapäev viie tee rist, kolm korda kägarkükki ja saadki sest foobiast priiks
lollipopu 03. detsember 2013, kl 22.01
nojah, Nummikal selg ornungis, mis tal viga. noor tüdrik ja puha.
ma käin selg ees mööda tohtreid. teed risti või mitte, teeristid ka ei aita :)
 
NUMMIKAS 03. detsember 2013, kl 22.02
Seda ma mõtlesin, et miks mul eelmisel korral ravi pekki läks- ma tegin viitstarti ja sedagi mäletamist mööda ringristmikul.

* Lappab mõtlikult kalendrit.
lollipopu 03. detsember 2013, kl 22.04
kaduneljapäev on veel kaugel!
 
NUMMIKAS 03. detsember 2013, kl 22.04
Popu, parima ravitulemuse annavad tavalised ristsed ;) Aga beebi tuleb sul endal muretseda :)
lollipopu 03. detsember 2013, kl 22.05
oi kurja ;P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!