Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Oburjefilm Kasting Prohrana sazka
 
skiso 04. november 2014, kl 11.00
tere hia sõber!

Oburjefilm GmbH koostöös skisokliinikumi fotoepilatsiooniosakonnaga kuulutab välja kastingu uute piaosatäitjate leidmiseks uude kavandatavasse tõsielukomöödiasse pialkirjaga "Vallatud kurvid 2 ehk Prohrana sazka".

kui oled vanuses 18,1 kuni 82,3, omad vallatuid kurve ja oled muidu ilus ning terve, sis nüüd on saabunudki Sinu Hetk! tule meie kliinikumisse kastingule ja Sinust võib saada uue tõsielukomöödia "Vallatud kurvid 2 ehk Prohrana sazka" uus täht!

kastingul indame ja mõõdame kurve, ning muud kooslust.

kastid on kliinikumi poolt tasuta!

ole kiire!

 
klikatých přesýpací hodiny 06. november 2014, kl 20.41
Küsin juurde teadaandmisi, ma enne välja ei tule. Mis sest, et minu hetk.
1. kas nõudmised on laes?
1. kas "võib saada uus täht" saab ka laval enim aega?
1. mis on kasti mõõdud? OLULINE!
1. kas te ei leia, et pealkirjas on LÕKS? "Prohrana sazka-Kaotatud ennustus"
+. muu koosluse mõõtmise ja indamise üllatavalt täpne ja ammendav deshihvreering palun väljutada siia.

olge kiired!

PS. vanus on piiri peal, endast rohkem rääkima ei hakka ja ühelegi küsimusele ei vasta.
rästu 07. november 2014, kl 12.15
ma võtan kastid...ülearust on nii palju vaja ära kastitada...:D
alissandra 09. november 2014, kl 10.57
Kui see pilt on pandud näidiseks, millised kurvid peavad olema, siis no andke abi, kuskil on neid kurve mul ikka nagu rohkem. :D Ju ma siis ei kvalifitseeru, ei hakka oma väärtuslikku laisklemise aega üldse sellise kasti sisse toppima.
 
ööliine 09. november 2014, kl 11.07
Kooslusest jääb puudu ainult see ratas
 
von Freen 30. november 2014, kl 17.39
to him zum: klikatých přesýpací hodiny
06. november 2014, kl 20.41

1. kas nõudmised on laes?

- nõudmised on paberi peal. laes on lamp ja suitsuandur.

1. kas "võib saada uus täht" saab ka laval enim aega?

- enim aega saab lava taga. pärast.

1. mis on kasti mõõdud? OLULINE!

- meil on kastingus erinevad mõõduga kastid, mis kõik on OLULISTE mõõtudega (kõrgus, laius ja pikkus).

1. kas te ei leia, et pealkirjas on LÕKS? "Prohrana sazka-Kaotatud ennustus"

- meie ei leia viimasel ajal enam midagi. kas on inimesed hoolsamaks arenenud ja ei kaota enam asju (s.h. ka lõkse ja ennustusi), või leiab keegi enne meid.

+. muu koosluse mõõtmise ja indamise üllatavalt täpne ja ammendav deshihvreering palun väljutada siia.

- indamise üllatavalt täpse deshihvreeringu saab lava taga. pärast ammendamist. + kõik igasugused väljutamised toimuvad samuti lava taga. kastingu jauks meie ehitamegi esialgu välja ainult lava taguse. võimalusel kaks. kui juuroliit toetab ja sellest jagub, siis ehitame pärast arvatavasti ka ühe lava.

olge kiired!

- olemegi.

PS. vanus on piiri peal, endast rohkem rääkima ei hakka ja ühelegi küsimusele ei vasta.

- õige. nüüd piaks Teiel olema juba juurde antud päris palju teadaandmisi ja võite küsimustele vastamiseta rääkimata piiri pealt välja ära tulla.

Oburjefilm GmbH
skisokliinikumi fotoepilatsiooniosakond
 
klikatých přesýpací hodiny 05. detsember 2014, kl 21.13
to kumm: VF aka Oburjetajad. Oletegi kiired vat!!

Lugesin väljutatut + kõik. Valmis otsus- jään ootama elustiili lavaaugu valmimist. On ikka plaanis paberi peal, eh
Suutke juuroliidu jagud vasta võtta kenasti.

* Teie lõksu leian ma üles, arenen ja tulen ära.
 
von Freen 06. detsember 2014, kl 09.09
ook ei
kokku lepitud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!