Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Kõik maailma riigid peaksid sõjaväge suurendama
 
Õppinud poliitik 12. märts 2015, kl 09.41
Minu arvates peaksid kõik maailma riigid sõjaväge suurendama. Miks? Aga sellepärast, et:

Terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid, terrorism, terroristid, kurjad terroristid, terroristid, terrorism, terroristid, terrorism, terroristlik riik, terroristid. Kohe varitseb meid kõiki meeletu hädaoht.
 
Kindral 12. märts 2015, kl 09.49
Väga hea põhjus. Soovitan paigutada iga tänava nurgale haubits, tank ja kuulipilduja. Terroristid värisege!
 
Riigikogulane 12. märts 2015, kl 09.57
Kõlab mõistlikult. Igal eestlasel peaks olema viskevalmis granaat padja all, sest teatavasti võivad terroristid rünnata ka öösel.
 
Murelik lapsevanem 12. märts 2015, kl 10.18
Mina soovitan oma lastel alati vaadata kõikide bussipeatuste pinkide alla, sest kunagi ei tea kuhu ohtlikud terroristid võivad pomme panna. Minu lastel on alati kaasas noad ja püstolid, et terroristide rünnaku korral valmis olla.
 
ihv 12. märts 2015, kl 11.15
mina ei käi tööl sest tee tööle võib olla mineeritud.
 
Väga õiged tähelepanekud 12. märts 2015, kl 11.47
Teetööliste hulgas võib olla terroriste, kes on pannud maa alla miine.

Arukas inimene sõiduteele ei lähe, sest seda terroristid ootavadki.
 
mina 12. märts 2015, kl 12.10
kunagi ei kutsu kiirabi, sest nemad võivad mulle teha mürgisüsti.
 
Soovolinik 12. märts 2015, kl 13.47
Minu arvates on kõik mehed terroristlikud terroristid. Ma ei suhtle peaaegu ühegi mehega, sest naiste hulgas terroriste pole.
 
skiso 15. märts 2015, kl 14.35
Soovolinik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu arvates on kõik mehed terroristlikud terroristid
> Ma ei suhtle peaaegu ühegi mehega, sest naiste
> hulgas terroriste pole.


ÕIGE !

vaja oleks suurendada oopis sugudearvu, et meessugu teiste sugude vahele ära kaoks !

praega meil ametlikult vaid kaks sugu on ja neistki üks (meessugu) on mölakakari eksole :(
vähe! näruselt ja naeruväärselt vähe!

teen ettepaneku moodustada järgmised lisasood:

Meine
Naas
Naimes
Meena
Nameina
Caster Semenya
Puhatu

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
Hakkame 01. aprill 2015, kl 01.34
inimesi loendama
 
Kapo ametnik 13. aprill 2015, kl 13.34
Kohe varitseb meid kõiki meeletu hädaoht. Relvad hambusse!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!