Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Skiso'le küsimus
 
kadunukene 12. juuli 2015, kl 17.53
Kuidas siis on sel aastal, kas kukeseeni oled saanud? Või olen ma jälle kõik eest ära korjanud?

Tegelikult pole ma metsa ligidalegi saanud, sest on sada muud tegemist.

Alissandra

NB! ma pole isegi sisse logitud, sest pole ammu siin käinud ja automaatne logimine enam ei toimi. Ju on mind ammu välja visatud või heidetud delfikate ridadest:))) a laiskus ei luba sisse logida kah.
 
ikka olen 12. juuli 2015, kl 18.39
Esimene kaste on tehtud ja saada päris piisavalt. Rahvas korjab müügiks ja teenib hästi. HP lubas tulla seenele aga lõi piss lahti. Nojah, tal ju kett kaelas, kus siis tulla saab. Kondan lähedal ega pea kaugele minema, võib rahule jääda!

Kuid, kes on skiso? Kas autor ise? Ei jäta just head muljet inimesest!
 
tõde 12. juuli 2015, kl 18.54
Sellepärast sina pereinimeseks ei sobigi ning pole mingi uudis.
 
kadunuke 12. juuli 2015, kl 19.41
Mis ei jäta head muljet? Kes pereinimeseks ei sobi?

Skiso oli kunagi kasutaja nimi, ok, von Freen või mis ta ongi regatud nimega. Nädsa nii harva käin, et olen isegi selle unustanud, et tal on praegu teine nimi.
 
tõde 12. juuli 2015, kl 20.28
Ei jäta autorist just head muljet ja jutt on autorist endast!
Jäta teiste perenimed rahule, võin sinu õige nime siia välja kirjutada!
Kui sa ise oled haige ja ebastabiilne siis mine ravile!
Vähemalt nii arvab sinu naine!
 
mida veel 12. juuli 2015, kl 21.22
Miks sulle teiste elu ette jääb? Mine metsa, kui vaja on!
alissandra 12. juuli 2015, kl 22.45
Ma ei tea, kas ma olen tõesti loll, et ma mitte midagi aru ei saa.
Mul on veel naine ka? Mis ma olen nüüd enese teadmata lesbi kah või?

A muidu nagu mind ei huvita, mis mulje ma kellelegi jätan. Ma tean kes ma olen ja milline, nii et mingi Delfis lällava jobu arvamus ei lähe mulle korda. Ainult aru võiks küll saada, millest jutt käib.

Ja kes krt see nii kõva mees siin neid nimesid nimetamas on? Lase siis tulla!!!
alissandra 12. juuli 2015, kl 23.00
Kas, Sa tõde, oled too sama tolvan?


teadja
26. aprill 2015, kl 19.29


meie kauaaegne postitaja Alissandra on ka punase mineviku ja veel punasema sugupuuga siit foorumist suure häbiga lahkunud ja loodan, et leiab oma sarnaste foorumi edaspidiseks lällutamiseks.


On ikka fantaseerijaid. Tundub, et on üks selgeltnägija, kes teab kohe kes on kes. Ainuke asi, et enamuses neid nn selgeltnägijaid on soolapuhujad, nagu ka antud indiviid. :P
 
ahvile 13. juuli 2015, kl 11.45
Sinu lõpp saab üsna kurb olema. Oled hullem, kui kolm tolvanit kokku!
alissandra 14. juuli 2015, kl 00.02
Autsh, kellelegi astusin varbale. :p
lollipopu 14. juuli 2015, kl 00.26
kui kuu on taevas peitunud
on mõned hinged heitunud
neil pilvemüts on silmi peal
nad pole näinud elu eal
seepärast nõnda pragavad
et klubi hinged magavad

palun ärge mõlisege, onja ...
 
von Freen 17. juuli 2015, kl 12.18
terehommikust.


kõiksepealt vajab äraõiendust meie ullult keeruline nimeküsimus. nimelt nime nimeküsimus näeb välja meil järgmine:

reggaenimi on meiel Skiso
eireggaenimi (diskonimi) on von Freen
countrynimi (süldipopp) on aga Oburje kliinikumi peaveterinaaria uroloogiapsühhiaater dendrofloorafloristikavanemekspert fotoepilatsioonispetsialist ja Pea arst

anatoomia nomenklatuurid maakeeli siis:
pea (cranium) probleemidega loomastunud (ingenium alis) isikute pidamatuse ja peetuse raviarst puukallistamise (arbor oris) vanemekspert epilatsioonifograafia spetsialist ja koljusiseste probleemide (cerebrum) arst

praega meie kirjutame eireggae diskonimega siia
kui Teie nüüd natukene aega olete äraoodanud, sis ma kirjutan Teile ka reggaenimega natukene edasi
 
skiso 17. juuli 2015, kl 12.48
tereõhtust.

äraootajad nägevad nüüd seda imelist telhvi maagiat ja voilaaa nüüd meie oleme siin juba reggaenimega ilusasti kohanemas uue EkspressKonto Ekspress Grupi meediaportaalide uskumatute võimalustega

aga läheneme asjale:
sellel aastal meie ei ole kuke seeni saanud.
meil ei ole juba teist aastat aega olema kuke seeni saamas käia. teades Teie mahvia võimekust meie ümbert nagunii kõik kuke seened omale ära saada ei ole tegemist ilmselgelt eriliselt suurematsorti kaotusega meiele

küll aga oleme meie sellel aastal ära näinud arbuusilaadsed metsamaasikad ja sidrunilaadsed rabamurakad, mida paraku ajanappusest tingituna poleõnnestunud ana loogselt kuke seentega omale kätte ära saada vaatamata sellele, et need ära nähtud metsamaasikad ja rabamurakad asuvad Teie mahvia haardeulatusest ja nägemisesüdikusest kõvasti väljaspool

etkel oleme meie, saades ülevoolavat inspiratsiooni "teeme ära" ümbermaakeralisest üritusest, ära õivatud täiesti nõrkemiseni, uue dendrofloorafloristika projektiga "kallistame ära", millise ürituse käigus oleme omale võtnud eesmärgiks ära kallistada esialgu kõik põhja Eesti puud ja sealt edasi ida- lääne- ning lõuna Eesti puud.
võimalik ka et põõsad.

prognoositud aja kulutamine sellele projektile on läinud paraku etkel aga täiesti lõhki, sest meie ei kujutanud omale täie tõsidusega kohe päris ästi ette raiesmikel (eriliselt tooksime esile VF/EST kontrolljoone lähedasi alasid, kust üks kohver juba meilt tuuri pandi ükspäev) maha langetatud puude ärakallistamisele kuluvat aega, kuna need asuvad meile üllatuselikult ja ootamatult täiesti orisontaalsetes asendites ja nende ära kallistamiseks on vajalik sügavam kummardamine, ning nende puudega sünkroonne lamandumine igasugusel võimalikul maastikul.

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
alissandra 17. juuli 2015, kl 13.32
PS! Minu mahvial pole ka aega sel aastal, sest on igasuguseid tähtsaid toiminguid ja üritusi ning tööd ka veel vaja nende vahele ära mahutada. Aga seda on küll kahju kuulda, et maasikad ja murakad mu haardeulatusest väljas on, kuid kas ikka on? Mul vanemate juures raba kohe seal samas, aga sama jant, pole aega.
lollipopu 18. juuli 2015, kl 10.22
mul on ka skisole küsimus:
(copy) ... maha langetatud puude ärakallistamisele ...
kelle puudest jutt käib?
 
ikka 22. juuli 2015, kl 19.54
nendest mis sinu poole kaldu jah?
 
Kesklnna tšikk 03. august 2015, kl 21.41
Issandjumal, pool aastat möödas ja mitte miskit pole muutunud (peale ärakallistatud puude, ma mõtlen).
 
von Freen 06. august 2015, kl 15.23
Tere Keskinna tšikk.

meil on vahepeal muutunud posti indeks ja operatsiooni süsteem. sellepärastet see post mis alguses siin seisis, võeti elektrikute poolt ükspäev maha ja topiti maaalla kaabel. nüüd on mulle lähim selline post naabrimehe maja juures ja ma indekseerisin selle igaks juhuks ära kaa. operatsiooni süsteem muutus tulenevalt uuest lähimast posti asukohast.


Tere lollipopu.

praega käib meil ärakallistamine (mitte jutt, triip ega joon!) nende langenud puudega, mis meil elektrikute poolt maha langetati. sest need tuleb enne ära kallistada, kui elektrikud need minema viivad.
lollipopu 07. august 2015, kl 21.33
ah et tahad katsetada?
no et kui kallistad, siis äkki puue kaob?
jessas kui altruistlik ...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!