Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
elagu valitsus! mina enam lolle valima ei lähe!
lollipopu 28. juuli 2015, kl 11.26
Päevaleht avaldab teema: (täitsa lolliklubi teema!!)Uus seadus kaotab suitsetamisalad. Suitsuruumid on löögi all järgmisena.

Laske käia!!!

mul on TEILE, väga kusagile ära austatud valitsuse liikmed, kes sellele tarkusele tulid, küsimus:
kumb on kahjulikum, suitsetamine või alkoholi tarbimine.

ma saan aru küll, miks piiratakse suitsetamist.
SEST Eestis ei ole mitte ühtegi sigarette tootvat ettevõtet, kogu kaup on import.
küll aga laieneb alkot tootvate firmade ring.

ma ei tea, et suitsetamine põhjustaks liiklusõnnetusi.
küll aga alkohol ...

KEELUSTAGE ALKOHOLI MÜÜK ja riiki jääb alles rohkem maksumaksjaid.
mitte neid, keda vanglas üleval peab pidama (purjus peaga põhjustatud avarii tõttu).

mina pean igatahes kohe aru pidama iseendaga, et kas ma käisin valimas valitsust?
või viletsust?
 
Liisik 28. juuli 2015, kl 12.02
Kõrini neist igat masti sõltlastest, tõepoolest.
 
ära unda tont 28. juuli 2015, kl 13.17
Aga kui 20 aasta pärast kopsuvähki hakkad ravima siis oled küll käsi pikal ja nutuvõre ümber suu haigekassa luugi juures toetust küsimas.
Ja suitsetavad naised on üks kõige jälgimaid vaatepilte üldse. Rämeda mehehäälega kollaste hammastega elukad.
 
ehh 28. juuli 2015, kl 13.18
näita valitsusele keskmist näppu, suitsudele planeeritud igakuise raha võid endale jätta, aktsiis saada mulle.
Miks inimesed ise ennast orjaks teevad? Kui elada ei taha sure ära ruttu, aga sa teed ennast veel enne sandiks, et saaks veel rohkem piinelda.
Sandina elu on s.itt, sõltumata valitsusest.
 
kõll 28. juuli 2015, kl 14.00
Huvitav, miks suitsetajaid raamidesse aetakse? Teeme parem mittesuitsetajate ruumid ja alad?
lollipopu 28. juuli 2015, kl 21.32
Liisik - ka sina oled sõltlane, kui sa korralikult järele mõtled. igal ühel meist on mingisugune sõltuvus.

sa, ära unda tont, vaata kuidas sa ise toime tuled. haigekassa maksu maksan iga kuu, arsti juures käin korra mitme aasta järel, siis, kui on vaja autojuhi tervisetõendit ja paaril korral tõsise probleemi pärast, mis pole tingitud muust sõltuvusest kui töösõltuvus!

ehh'ile.
võtke suitsud müügilt ja hoogustub tubaka kasvatus. niigi kasvatavad paljud juba ise, sellest ka vähenenud sigarettide ostmine.

aga - võtku riik siis ka alko müügilt!!!
täitsa uvitav, kust riik siis need (aktsiisi) miljonid võtab ;P
jääbki vaid kütuse aktsiis. ja kui teedel hakkavad vurama elektriautod, kaob ka see.

kes teisele auku kaevab, see ise labida ära viib ...
lollipopu 28. juuli 2015, kl 21.45
ja tegelikult ........ on eestlaste sõltuvuseks rahasõltuvus.
palgad on kolmveerandi jagu rahval naeruväärsed, ja pingutad sellegi kättesaamise nimel nii et unustad kõik muu.
alissandra 29. juuli 2015, kl 16.02
Lollipopukene, nii ei saa küsida, kumb on kahjulikum. Mõlemad on ju kahjulikud. Neist suitsetamisaladest ma saan veel aru, et mõnes kohas häirivad need mittesuitsetajaid ikkagi, aga mis häda need suitsuruumid teevad?
Kui tahavad, et inimesed suitsust loobuks, siis lõpetagu nende müük. Enamus inimesi siiski seda ise küll kasvatama ei hakka.
 
ts 29. juuli 2015, kl 18.35
Muidugi. Kasvatama ei hakka kuna müügil olev suits täielik solk on, maitse, aroom ja mõju. Puhas tubakas võib olla väga meeldiv aga selle seemet on võimatu saada, vähemalt ei reklaamita seega puuduvad ostjad.

Poes müüdavat suitsu leotatakse, et nikotiin kätte saada. Mingisuguse ekstrakti näol.
 
minu 02. august 2015, kl 19.21
meelest ühendriikides keelustati kunagi alkotarbimine mille tulemuseks oli salaalkokaubanduse õitselepuhkemine. aga igasugused jõuga peale surutud keelud toimigu nad siis v mitte on ebaelegantne tobe rumal värdjalik viis maailma asju lahndada. miks inimesed joovad, miks on nõudlust eks oeh
 
NUMMIKAS 06. august 2015, kl 23.06
Mina ootan huviga, millal lugudega petetud valitsus hakkab suitsetamisest loobujaile mingisuguseid makse välja mõtlema. Sest minul on seitsme kuuga lisandunud kümmekond liigset kilo (ups!) ja seega võtan ma vaieldamatult rohkem ruumi. Kuna mul puudub vajadus viibida suitsetamisele mõeldud alas, siis ma kasutan muid alasid ja seda ei saa ju ometi maksustamata jätta või kuidas?
lollipopu 07. august 2015, kl 21.30
oi kurja, Nummikakene, ma pean siis ennast ratastele asutama.
no ma tahan lihtsalt näha ümmargust Nummikat ;P
 
NUMMIKAS 08. august 2015, kl 14.51
<üleolevalt>

ÜMAR ON KA VORM!
 
õudust 09. august 2015, kl 04.46
lollikari
 
teate 09. august 2015, kl 04.49
ma katsetan jututuba. ei ma tean et see teid ei huvita sellepärast ma seda räägingi
 
miks 09. august 2015, kl 04.51
te ei ole nagu mina.

lollipopu? miks sa oled kuidagi teistmoodi inimene? appi
 
te olete taergad ja ilusd 09. august 2015, kl 04.51
 
poeb 09. august 2015, kl 04.53
ilusasti nagu qusimodo peitu nagu muinasjutus
 
ja 09. august 2015, kl 04.55
saab näkku järjekordse armi :P
 
vau 09. august 2015, kl 04.58
 
ma vabandan 09. august 2015, kl 05.08
muidugi selle tobeduse pärast
 
jaa 09. august 2015, kl 05.14
ümar on kenake mängida.
lollipopu 09. august 2015, kl 14.53
Nummikas, ma tean, et sa oskad olla kõikidest asjadest ja olukordadest üle ...
 
NUMMIKAS 10. august 2015, kl 10.57
...ja ometi käisin ma valimas ;)
Äkki on kaalutõus puhas poliitiline kättemaks?
lollipopu 10. august 2015, kl 21.31
ka mina täitsin kodaniku kohustust ...
enam pole soovi, sest valin alati selle, kellesse usun, kuid kahjuks üks ei tee veel valitsust!

a selle "äkki" võid eest ära jätta ;)
lollipopu 10. august 2015, kl 21.46
Vang naerab ja teine siis küsib:"Mis sa siin naerad?"
"Ah ma nägin head und!"
"Noh mis sa siis nägid?"
"Ministeerium pidi vangide käest ka üüri hakkama võtma."
"Ja mis seal siis naljakat on?"
"Ah mul oli paari kuu üür maksmata ja mind tõsteti välja!"
 
ma tean head anekdooti 13. august 2015, kl 18.33
egiptuses väljakaevamistel leitakse muumia. keegi ei jaga matsu. kes mis mis ajastust. kutsutakse kohale vene spetsialistid. vene spetialistid paluvad, et neid muumiaga üksi jäetaks. kõik lahkuvad ruumist. ootavad. ruumist kostab karjeid ja kräinumist. lõpuks avaneb uks ja higise pealaega venespetsialist pistab pea uksevahelt välja: "amenthop |||". "Ja kuidas teil õnnestus seda välja selgitada?" "Tunnistas ise raisk ülesse"
 
lollipopu omast ma ei saanud 13. august 2015, kl 18.34
üldse aru. aga ma olen ka küllaltki napsune momendil
lollipopu 13. august 2015, kl 19.08
sellest peaksid ometi aru saama:

"Kallis, mis täna lõunaks on?"
"Midagi."
"Eile oli ka midagi!"
"No ma tegingi kaheks päevaks."

või sellest:

"Loetle aastaaegasid."
"Sügis, talv, kevad."
"Aga kuhu siis suvi jäi?"
"Me tahaksime kogu perega teada, kuhu suvi jäi!"
 
sõnamäng 15. august 2015, kl 07.51
sultan koperdab mingi mõttetu tüübi otsa.

"minu teel ei seisa keegi!"
"aga kes sa selline oled?"
"kõikvõimas sultan olen"
"hmm aga kas sinust võimsamaid ei olegi siis?"
"noo... allah ehk"
"aga allah, kas temast võimsamaid?"
"ei, mittekeegi ei ole allahist võimsam!"
"voh mina olengi see mittekeegi"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!