Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
miks tartus kõik seljakottidega käivad?
 
küla loll 01. juuli 2016, kl 11.54
Vt. Pealkiri
lollipopu 01. juuli 2016, kl 12.07
a sellepärast, et maksukoormusest küürus selga peita.
küürakat ju keegi ei taha.
 
Miks miks.. 01. juuli 2016, kl 13.11
Ikka seks et nad viivad ämmale raha [loe: REFpartei kontorisse]
 
mina tean 01. juuli 2016, kl 13.17
Eks korjatakse taarat, mitte, et see oleks omaette eesmärk, kui aga vedeleb, korjatakse ära.
 
pakun 01. juuli 2016, kl 13.33
tudengikultuurist pärit
 
:) 01. juuli 2016, kl 13.41
Noh, ma 50 ja leidsin ka väga kena seljakoti. Mõnus on, käed vabad alati. Ja ei käi mitte just Tartus nii.
 
kuts 01. juuli 2016, kl 14.09
miks, miks ???? - seks ...
 
käiakse jah 01. juuli 2016, kl 14.24
on mugav, käed vabad, palju sahtleid, saab asju neisse jaotada. jalgrattaga sõites mugav, autoga sõites hea kaasa haarata. ei hakka ju uut kotti (spordikotti)võtma, kui muud tarvilikud asjad sees, vaid spordiriided kotti ja minek. kes niisama longivad, pole muidugi kotti vaja, aga tegusal inimesel on seljakott nagu naisel käekott.
 
iga üks 01. juuli 2016, kl 14.40
käib nii nagu tahab.mina käin korviga...seda sa polegi näinud
 
NUMMIKAS 01. juuli 2016, kl 14.45
lollipopu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a sellepärast, et maksukoormusest küürus selga peita.
> küürakat ju keegi ei taha.

Popuke, Sa oled maksukoormusest kõrvalehiilimise õpetamise suurmeister! Kõvera küüruga kuju ei taha keegi- isegi Maksuamet mitte!

KOTID NURKA!
lollipopu 01. juuli 2016, kl 16.39
ahah, et kotid nurka. maksuamet ka vä?
kle NUMMIKAS, mul tuleb riigi toetamine hästi välja, kõrvale või möödahiilimisest ei tea ma midagi, alati jään vahele :D
 
von Freen 01. juuli 2016, kl 17.22
sellepärast käivad, et kui kukuvad, siis taha poole.
lisaks on siis taha poole ka pehmem kukkuda.

tartus on ohtli ette poole kukkuda, sial on ju ema jõgi!


teine võimalus onn, et need on vene langevarjurid

teadagi, kuidas vene praega meie vasta übriid sõda piab.


Enn Bee!
seoses tahapoole kukkumisega müün ära ühe kilo viie kilosest sangpommist! pakkumised ootavad.
 
küla loll 05. juuli 2016, kl 01.11
Aitäh! Suht ammendavad vastused. Tänan kõiki kaasaelajaid!
lollipopu 05. juuli 2016, kl 07.35
see on nii nummi ja irmus armas, et sa kaas(a)elajaid tänama tulid :D

von Freen, Tartus nüüd Emajõgi jaotuskava alusel jaotatud, et poleks diskrimineerimist: ühel pool silda on Emajõgi, teisel pool Isajõgi.
pooled enda valikul, et poleks diskrimineerimist.
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 13.48
valesti jaotate sial.
nu aga mida sa ikka vägapalju tahad ühest üliaritud linnast. kohalikud eioska lihtsalt lihtsalt mõtelda ja alati kisub keeruliseks ära kohe alguses juba.

ema jõgi tuleb pikku pidi ära jaotada.
mujidu kui ühelpool silda on isa or ema ja tesielpool silda on ema or isa jõgi, siis üks on alati ülemjooksul ja teine alamjooksul ja sis jookse kuda tahad aga üks on ikka ülevalpool teist ringi jooksmas.

teine lihtne võimalus oleks jõgi seisma panna.
sis poleks erilist vahet kumb üleval kumb all ringi jookseb. aga oleks siiski tisk rimi neerimisi laiuse, sügavuse ja veekoguste teemadel, mistõttu parim lahendus oleks ikkagi meie poolt pakutav lihtmõtlemise järgne lihtne lahendus jagada asi ära pikku pidi ehk ülevalt alla mööda kesktelgmistpaika.
lollipopu 06. juuli 2016, kl 22.27
no Tartu on heade mõtete linn. tõin sealt sulle sellise pakkumise:
tee ära see kesktelkimispaik ja kohe jagunebki kaheks haruks.
nagu viigipükstel. kui alt kinni ei seo/õmble, siis voolab ...
 
küla loll 17. juuli 2016, kl 16.28
Mina tänan! Läkski kahjuks sassi - kaaselajad, jah.
lollipopu 18. juuli 2016, kl 19.20
tänan tänamast, armas küla loll! nädal kohe kena alguse saanud :)

nii, irmus armas härra von Freen, mul läheb nüüd seda ühte kilo viie kilosest sangpommist vaja.
kas lähetad Cargu bussiga või topid Smart posti sisse, pole oluline, vajan lisaraskust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!