Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
uvitav või siis kummaline küsimus
lollipopu 17. juuli 2016, kl 21.18
kas sea pekiliha tuleb Pekingist ja tailiha Taist?
 
Sid. 17. juuli 2016, kl 23.57
Täitsa võimalik, igatahes kanaliha tuleb Kana dast.
 
no-no-no 18. juuli 2016, kl 01.06
kui juba sea, siis merest. :DD
 
krõll 18. juuli 2016, kl 08.43
kas singi saame Singapurist?
lollipopu 18. juuli 2016, kl 19.11
akkab tulema :)
see "sea" ja "merest" tuletab meelde merisiga, looma, kellel pole ei mere ega seaga midagi ühist.

ma küsiks veel et - kas sai tuleb Saigonist?
heh, või on Eestimaine, tuleb Võiblast ;P
 
krõll 20. juuli 2016, kl 13.28
kui jutt on eestimaistest toodetest, siis on ka valik laiem - või võib tulla kas Võiblast või Võistest.
 
küla loll 20. juuli 2016, kl 18.32
Aga kust tuleb võiroosi pirukas, kui Võiroosi kahveed enam ei ole?
 
krõll 20. juuli 2016, kl 20.22
kui Võiroosi kahveed enam ei ole, siis tuleb pirukas ise küpsetada, see toiming on nii lihtne, et sellega saab iga küla loll hakkama.
 
krõll 05. august 2016, kl 06.05
kumb on märkimisväärsem vaatepilt - kas 39,6 meetri kõrgune kuulus Lunastaja Kristuse kuju Rio de Janeiros või teel sinna nähtud laip, mis arvatavasti oli surnud?
 
kuidas saab laip olla arvatavasti surnud 02. september 2016, kl 02.06
"laip, mis arvatavasti oli surnud?"

no kulla isik, mõtle enne kui ütled
 
krõll 06. september 2016, kl 19.36
kuidas saab laip olla arvatavasti surnud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "laip, mis arvatavasti oli surnud?"
>
> no kulla isik, mõtle enne kui ütled

Hea inimene, vaata kõigepealt teema pealkirja, mille pärast ma niiviisi küsisin. Kummaline küsimus, just just! Minagi mõtlesin samuti nagu sina - no kulla Allar, mõtle enne kui ütled.

http://sport.delfi.ee/news/rio2016/uudised/delfi-rios-lunastaja-kristust-vaatama-lainud-eesti-soudjad-nagid-olumpialinnas-laipa?id=75254557
 
mõtleme veel;) 07. september 2016, kl 20.31
Kas te siis ei tea, et laip võib vabalt olla ka mittesurnud (ingl. k. "undead"). Sellisel juhul on tegemist nt. zombie, deemoni või vampiiriga.
 
kunagi pole aru saanud 09. september 2016, kl 07.10
kas vampiir on mingi vamp, kes tuleb iirimaalt, või armastab üle kõige iiriseid?
 
krõll 12. september 2016, kl 19.11
Mittesurnud laipadest ei tea ma midagi, sest pole kunagi nende vastu huvi tundnud, kuid see on küll kindlamast kindlam, et meie sõudjad ei näinud zombie't, deemonit ega vampiiri, vaid ikka inimest.
 
kus jookseb piir 16. september 2016, kl 20.53
raalsuse ja fantaasia vahel
 
lihtsalt ma olen märganud sedalaadi mentaliteeti mujalgi 16. september 2016, kl 20.56
jajaa
laip, arvatavasti surnud, tahaks öelda, mõtle ka natuke
 
tra sa ei suuda 16. september 2016, kl 20.58
1 lauset loogikaveata koostada
 
ei, ma ei ole inimene 16. september 2016, kl 20.59
ma olen arvutiprogramm mis usub et ta on inimene.
 
nendest loogikavigadest 16. september 2016, kl 21.00
on niipalju kahju maailmas
 
pinnaltuputaja 25. oktoober 2016, kl 03.16
No hüva... Rahvasuus tähendavat "kolakat andma" seda, et kinnisvaratehingu käigus läks kola vahetusse. Et kui oli kola, siis anti ära. Kui ei olnud, siis sai kolaka.
No ja siis too konnasilm. Uusimad muinasjutud teavat rääkida, et olnud mehel äärmisel varbal konnasilm ja läinud noormees sellega ikkagi pidusse. Aga pidu olnud raju ja üks neidis olla vastu omikut pooluimasena roomanud ja roomanud pikki kutluurimaja lihvitud laudu, kuni jõudnud tolle noormehe konnasilmaga varbani. Nime ei meenunud, aadressi ka ei meenunud, ainuke asi, ms meenus, oli see, et vanaema jutustas kunagi lugu sellest, et kui suudled konna, siis muutub see printsiks. No ja pani siis liraka poisi konnasilmale... Tõstis pilgu ja etskae...prints. Ohjah.
alissandra 31. oktoober 2016, kl 10.29
Täitsa jube lugu. Mina siis jäin sestap printsita, et ma tola olen kogemata konnale peale astunud ja päka alla selle konna silm kinni jäi. Suudelda, suudelda, suudelda- keegi oleks võinud ju säherdused loosungid kuskile kleepida.
Oi kurja, elu õnne magasin maha!
eid_15159c57011059 15. november 2016, kl 17.31
ihiii,tublid sõnaseletajad,laske samas vaimus...
lollipopu 19. november 2016, kl 01.10
et jõul peagi uksele koputamas on, peab koristama hakkama.
google aitab kõige leidmisel!
näiteks missugune peab olema HARI. piltidel olid mehed ja enamus Indiast.
meie oma Bauhof pakub: Hari Fiskars Solid varrega. hommikul lähen vaatama, kui soliidne on ja missugse varrega (või MILLISE varrega)
lollipopu 21. november 2016, kl 17.23
:D
et kui kirjutan "sitapea", siis see on loomamoodi ropendamine.
ägeeee..
 
ceehaa 21. november 2016, kl 17.36
Ilus see igaljuhul pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!