Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
olen vähemalt viis aastat nautinud..
lollipopu 21. november 2016, kl 10.36
.. kuidas iga minu väljend, sõna või mis iganes arvamus jääb paljudele kommaritele jalgu!
ja selletõttu võtsingi eeskuju nendest, et ka nemad võiksid peeglisse vaadata enne, kui sirutavad näitava näpu.
ka see ei sobi teile!
saan aru, et vajate poksikotti, kelle peal ennast välja elada, kirjutagu ta siis meeldivalt või ebameeldivalt, peksa saab niikuinii!

ei ole mul alaväärsuskompleksi, ei ole.
ma ei vaja teie kiitusi. igasugused väärakad kommentaarid jätavad mind külmaks.
ah et nüüd tahaksite öelda - mis sa siis õiendad.
ei õienda vaid üritan selgeks teha - mul on paks nahk ja liiga hea enesehinnang, et mingi x-tegelane mulle kõrge kaarega pähe lasta võiks ja arvaks, et nüüd olen õnnetu.

EI OLE!

ja mul on savi. ja mul on poogen.
nokkige ja norige terviseks, varsti tuleb jõuluvana
lollipopu 21. november 2016, kl 14.34
sa, huvitav, süvene vähe sügamalt minu kirjutisesse, KUI see väga raske ei ole.
teen järelduse kehvast lugemusest sinu küsimuse põhjal.
väga lühidalt, ja AINULT sulle, huvitav: ma võin kirjutada korrektset, väga normaalset ja südamest tulevat teksti. see ei sobi paljudele.
ma võin ka rõvetseda, ka see ei sobi.
teen järelduse sellest - mina/lollipopu ei ole siia oodatud.
ärge siis küsige, et kus olen! ;)

sind, jõuluvana, ma ei ootagi! :D
mul tegemisi selletagi küllalt.
 
Soovitus 21. november 2016, kl 14.58
Vaata, lollipopu, sul ei ole põhjust solvuda, sest virtuaalmaailma sisenedes võtsid ise tagajärgede eest vastutuse.
Loe Mihkel Raua uut romaani, kus ta õpetab toime tulema taolise vastutusega.

Teine võimalus on lihtsalt eemale hoida ja tegelda reaaleluliste asjadega, mida välja kannad.
 
hmm 21. november 2016, kl 15.05
ei ole miskit uut siin kummalise kuu all ja raua mihkli "uued" soovituses on kah pika halli habemega.
ja mind huvitab, mis vastutus siia virmaailma sisenemise eest siis tuleb? kas visatakse parteist välja või vägisi sunnitakse sinna astuma, kas lüüakse rahakoti või nina pihta või on vastutus lausa poliitiline?
 
hmm 21. november 2016, kl 15.07
lisaks veel. vanarahvas teadis soovitada, et ärge vaielge lolliga, sest kõrvaltvaatajale jääb ebaselgeks kumb teist loll on.
siin küll ainult lollid koos, aga ikkagi.
lollipopu 21. november 2016, kl 15.11
see virtuaalne "maailm" on vaba foorum ja kirjutada ning kommenteerida võivad siin kõik.
aru ma ei saa, MIKS on vaja hammustada või järada kellegi kallal? MIKS on vaja tewisi inimesi rõvedustega halvustada.
kui neile samaga vastata, siis saad neilt kohe halva inimhinge templi otsaette.
kui soovitada neil endil peeglisse vaadata, siis - no halb inimene ikka täiega!

nagu kirjutasin, käin siin vaid mõned korrad aastas.
küsin nüüd: KAS SEDA ON PALJU?
mõtlen - võrreldes nendega, kes siin igapäevaselt resideeruvad ja tund tunnilt valvavad, et kuna saaks kedagi vastikult nõelata.


soovitan: piiluge lolliklubi algusaastatesse. siin oli siis lahe ja lõbus. rahvas oskas hinnata heatahtlikku huumorit.
registreeritud klubikad, neid oli (vist) 35 inimest, ei soovi enam siia oma nina ja sõrmi pista, sest keegi ei jaksa tuuleveskitega lõpmatuseni võidelda.

ma lihtsalt ei mõista, miks keegi mind tõrvata soovib? ka siis, kui lipsaksin siia vaid üheks kommentaariks. ikka antakse vastu päid ja jalgu.

MEIL KÕIGIL ON OMA TÕEKSPIDAMISED
 
hmm 21. november 2016, kl 15.24
kõik veereb kõik muutub, need omaaegsed lollid olid hundid lambanahas(mängisid lolli) aga see uus põlvkond paistab olema lambad hundimaskiga. aga mis teha kui tolerastia ja muud rastiad on om mõju avaldanud, seepärast ära võitle.
 
mhm 21. november 2016, kl 16.53
Ma ei ütleks, et see sõimlemine ja ropendamine just heatahtlik huumor on. Võiksid käia siiski oma sõnade järgi. Algusaastatel ilmselt käisidki, aga nüüd oled põhjatult muutunud. Kas muutusid ise või foorum muutis, pagan seda teab.
lollipopu 21. november 2016, kl 17.26
heh, selle ühe ropu sõna panin siia teie eeskujul.
ma, nigu hea õpilane, õpin ruttu.

kui kedagi piisavalt kaua hammustada, siis hakkab ta vastu hammustama. eeskuju on selline!
siinsed uued asukad on head õpetajad!
või siis vanad, klubi nime mitte kasutades..
soni 21. november 2016, kl 19.33
lollipopu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see virtuaalne "maailm" on vaba foorum ja kirjutad
> a ning kommenteerida võivad siin kõik.

> siis - no halb inimene ikka täiega!

Tegelikult on jama selles, et siin ei tegutse mitte inimesed, vaid inimeste poolt loodud virtuaalsed tegelinskid. Nii tulebki siin võtta: ei norita mitte sinu kallal, vaid sinu poolt loodud virtuaalse tegelase kallal. Alati on võimalus teha siin endale "uus elu" ja uue virtuaaltegelasena edasi trallitada. Loomingulist edukust kõigile virtuaalidele!
 
Vandenõupraktik 21. november 2016, kl 21.27
Nagu see foorum igavaks muutuma hakkab, siis tekib eikusagilt kellelgi või kellegitel konflikt lollipopuga ning foorumis läheb jälle elu käima. Tundub, et austatud staažikas loll lollipopu vestleb siin iseendaga.
See poleks muidugi midagi harukordset maailmas, kui inimesel on kaks "mina" - üks neist loll ja teine tark ning nad on igaveses konfliktis. Samuti pole uus tekitada ise probleem, et seda ise lahendama hakata. Kaunitel kolhoosiaegadel oli see tavapärane praktika.
lollipopu 21. november 2016, kl 21.30
heh, mina oma identiteeti ei varja.
nii kurb kui see ka pole, ma ei kasuta registreerimata nime!!!
Vabandust!

las moderaatorid võtavad ID välja, nendel on see võimalus.
autori nimi võib olla kas regatud või mitte, ID ei muutu!

nii et enda kanda seda teksti, mille tippis siia Uskumatu, ma ei võta!
lollipopu 21. november 2016, kl 21.33
kle vandenõupraktik, äkki oskad selgitada seda fenomeeni?
ma tahaks nii väga teada, MIKS olen mina kellegi komistuskivi, kaak, taak, kirstunael
 
von Freen 23. november 2016, kl 20.39
misasja mina näen ahh?
kassiin tehakse popule liiga või?

praegamaküll ei näe miskit enam ohvkoos, sestet telhvi on kõikasjad äramoderatsioneerinud, aga noo halllooo, niiloll ma nüüd ka pole et biiti ei tonkaks... lähtudes kaugeleulatuvatest hõigetest mida eiole äramoderatsionneritud...

seega...

eeee...

misasi see nüüd oligi mismatahtsin ära ütelda....

... ahjaa, et KÄED EEMALE MEIE POPUST kõik kes siit äramoderatsitud on


jah.
 
krillimaias 23. november 2016, kl 22.24
kahju, mõnus oleks ikka miskit konti nakitseda siin!
 
Vecringtox 23. november 2016, kl 23.57
Keda see popu ikka huvitab?!
 
von Freen 24. november 2016, kl 12.59
siin kondijäranärimise asemel minge pange parem tihastele pekki vahelduseks

ohjeldab libiidot ja killesdelatourette sündroomi
 
igav 26. november 2016, kl 04.13
midas nüüd - tihastele pekipanu ja virtuaalelust saadav libiido - ei noid anna võrrelda!
 
von Freen 26. november 2016, kl 09.59
No pange siis tihastele pekivahele.
 
Kustas baranka 13. mai 2017, kl 15.14
Kellele barankat?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!