Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
hihihiiii ...
lollipopu 12. aprill 2017, kl 15.43
... selleks, et Delfis auru välja lasta, peab olema kas:
a) väga tark - teaduste doktor näiteks
b) väga sügava vaimse puudega

normaalseid tekste Delfi loosi ei lase!
 
mandrill 12. aprill 2017, kl 17.06
Kas see sai alles nüüd selgekS;;;;DDDDDD
 
Sapiens 12. aprill 2017, kl 18.16
See oli varemgi selge, aga nüüd on veel selgem.)
lollipopu 13. aprill 2017, kl 11.48
õigus Sapiens, seda on ka varasemalt juhtunud.
kui alguse aastate klubikad, kes seda foorumit mitmeid aastaid tagasi hoogsalt väisasid ja lahedaid teemasid ja kommentaare tippisid, facebooki üle kolisid risustajate pärast, pärast seda tekkiski probleem, et Delfi moded ei lase harvaid teemapüstitusi, aga ka kommentaare läbi.

ootangi nende vastust, et missugune sõna siis tekstis keelatud on. ei aidanud isegi sõnade asendamine!
taipasin õnneks oma kirjutisest koopia teha, saavad ise lugeda.
jääb mulje, et Delfi foorumitest on saanud uus teater. nimi võiks olla sõnavabaduseta absurditeater.
 
Sapiens 13. aprill 2017, kl 15.43
Mulle on jäänud selline tunne jällegi, et roppuste ja teistele ärategemisega pääsed alati löögile.
 
Sapiens 13. aprill 2017, kl 16.49
Ära lollipopu valesti mõista. Ei ma mõtelnud sind, vaid ma üldistasin. Siin tuleb ju kõik lahti seletada, muidu on mõni soovimatu harakas kohe kraes kinni.
 
soovitus 13. aprill 2017, kl 20.12
Pöörduge konkreetsete tõenditega peatoimetaja poole!
lollipopu 14. aprill 2017, kl 09.27
hei Sapiens, ega ma mõistagi, sain täitsa pointile pihta. vähemalt viis aastat, kui mitte juba kauem saangi sellest keskkonnast just nõnda aru, et nilbused ruulivad. selletõttu siin harva figureeringi.
aga vahest kohe tahaks auru välja lasta, kui ühiskonnas midagi väga vildakil on. kusagil võiks ju teada anda niinimetatud karjuvast ülekohtust või kui lollaklus "ilma" teeb.
mõiste - sõnavabadus - ei ole ikka siin riigis otseselt võetav, roppröökuritele on vaid see eelisõigus jäänud.

soovitus, sinu soovitus minu puhul ei kehti. konkreetselt mulle ei meeldi pöörduda iga pisiasja pärast kõige kõrgema instantsi poole. olen harjunud probleeme lahendama nendega, kes selleks palgatud.

modedele.
sain teie mittemidagiütleva vastuse kätte, aga ei hakka enam ..
jääge siis oma põhimõtetega selle juurde, et normaalsetel inimestel Delfi foorumites teemade loomiseks ja kommentaarideks asja pole.

kurb on teadmine (minu jaoks), et ......... iga inimene soosib just sellist tegevust ja sõnakasutust, missugune on vastavuses tema käitumise ja olemusega!

kena rahu ja vaikuse püha!
 
soovitus 15. aprill 2017, kl 12.22
Said oma vastuse ja nii see jääbki, sest kala mädaneb peast. Selles juhtumis ilmselt päris pea ei teagi, mis solk selle kala kõhus mädaneb.
 
von Freen 06. mai 2017, kl 00.47
misasja sa popu rööprähkled jälle ahh?

nu maisaand ükskord või oli see kakskord siia posti tada sest oli miskine sõna kus neli jummala ühesugust tähte rivisolid. ullusin otsides pöhjust et miks see telhvi automaatkorrektuur mulle pähklisse keerab...

nuja onold ka täitsa buenosid eestikeele sönu mis mitte ei läinud... nu maimäleta enam missõnad olid.

akuste auu sial vheissbuugis olete ahh? vata ringi seal kaa ja näe et von Freen on kah olemas old sial kunagi
alissandra 08. mai 2017, kl 15.37
Ära tee väljagi, sest see juba ammu teada värk, et need delfi tegijad või ajakirjanikud või mis paganama tegelasteks nad end peavad, ei oska ise nagunii eesti keelt. Aga jah, eks see koht lausa äraidioodistunud ole. Vanasti oli siin põnev või olin ise hoopis see sügava vaimse puudega, et kõik oli nii roheline ja ilus ja hea, et ma siin ööd ja päevad aega suutsin veeta. Nüüd vist pole ei tarkust ei puuet või ei ole lihtsalt aegagi siin käia. Hobid on uued ja põnevamad ja harivad ja... tahaks veel mõne ja panna... :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!